Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 35 éves férfiként találkozok nőkkel ( internetről ) és minden egyes alkalommal úgy tűnik szívesen találkoznának újra majd hirtelen megváltozik a véleményük és nem lesz 2. találkozó? Állandóan ez megy. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 06:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
83%
Férjem elment dolgozni, én meg az orvosnál ülök a váróban ha ennyire izgat a téma.
2021. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 A kérdező kommentje:

19-es: Köszönöm a diagnózist, látom nagyon ismersz mindent tudsz rólam. Én nem vagyok ilyen jó ebben, hogy 5 perc alapján megismerek valakit, kell hozzá 1 tali legalább :). De van aki azt mondja 1 élet is kevés.


Na de visszatérve 2 pontra amit írtál:

1. Ez nem igaz, a férfiak nem ennyire 'válogatósak'. Sokkal reálisabban látják a lehetőségüket. Nem véletlenül hallod a sok panaszkodó 'modellt' hogy nem merik őket leszólítani. A férfiak nem lőnek ennyire felé. Általában reálisabban két lábbal állnak a talajon. Tudják mennyit érnek vagy nem érnek.


2. Az hogy valaki negatív az nem feltétlen rossz tulajdonság, szerintem egy Magyarm entalitás. Nekem inkább attól borzódzik a hátam ha valaki happy-pozitív és vicsorog folyamatosan, ott valami kompenzálás megy. Az élet fent-lent váltakozása. Nincs ezzel baj.

Nem vagyok se nőgyűlölő se egoista. Az tény, hogy mivel nem adnak esélyt ezért neheztelek de elsősorban megérteni akarom őket.


De ez az talán ahol hibázok, mert a nők saját maguk sem tudják hogy mit akarnak.


Igazából hagyni kell hogy a nő teperjen mert ha tepersz már csökkensz a szemükben.

2021. jún. 30. 07:53
 23/86 A kérdező kommentje:

21: és az orvosnál ülve ( bármilyen bajod is legyen ) a másik alázását tartod legfontosabbnak? Miért nem a saját betegséged teszed rendbe?


Én nem bántottam senkit csak érdekelt, hogy a nők vajon miért nem adnak esélyt a 80%-nak mert tudom h nem csak engem hajtanak el, hanem velem együtt sok tucat másikat is. Helyettünk pedig cicát, kutyát választanak vagy szabadidőpartnert magyarán szeretőt...

2021. jún. 30. 07:55
 24/86 anonim ***** válasza:
87%
Ide írsz hónapok óta, rinyálsz napi szinten, nem látod be, hogy a sikertelenséged magadnak köszönheted, mártírkodsz. Te mondhasz bárkire bármit de ha rád teszik akkor már kapkodsz a papírzsepi után. Amiket itt írsz hónapok óta, azok alapján ez a véleményem, hogy nem vagy komplett, de még sokan mások is ezt hiszik rólad. Ha te gondolatod a nőkről ezt a sok hülyeséget, akkor mi is azt gondolunk, amit akarunk.
2021. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
97%

#23 az a baj veled, hogy nem tudod milyen az, ha "esélyt adnak"


volt itt egy kérdés, hogy 8 hónapig a palijával volt, mert "esélyt adott neki", de nem alakult ki a vonzalom köztük, és nem tudta a nő hogy hogy mondja el


nem vonzotta szexuálisan, nem is alakult ki a vonzalom, ennyi idő után nagyon nehéz elmondani


mindkettőjük életéből elrabolt majdnem egy évet

2021. jún. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:

24-es te keversz vkivel. Ma írtam először társkeresési kérdést ki. De egyébként ahogy rám förmedsz eléggé ijesztő, igazi férfi gyűlölő vagy. Szomorú. Biztos boldog gyerekkorod lehetett.


25-ös: ez hihetetlen, hogy ilyenek vannak. Akkor már hálát adok az égnek hogy a 2. taliig nem jutok el. Ez a hazudozás, játszmázás na ezért szálltam ki az ismerkedési vonatból és találkozok egyre ritkábban.

2021. jún. 30. 08:03
 27/86 anonim ***** válasza:
80%
Igen az a kérdés női szemmel nézve is ocsmány volt. Nem is értettem miért húzza az idejét és hidegeti a másikat 8 hónapon át.
2021. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
78%

Attól, hogy te átlagos pasiként nem jössz be egy nőnek, még nem biztos, hogy a nő az alfát keresi. Nem téged keres, ez tény, és ehhez egy randi kellett, hogy rájöjjön. De lehet, hogy egy másik átlagos pasival fog összejönni. Azt kéne megérteni, hogy ilyen szintek, meg alfa béta csak a ti fejetekben vannak. Külsőben én sem vagyok nagyon válogatós, de kell, hogy valami vonzzon benne, de kép alapján engem senki nem vonz. Ezért nem is nagyon kezdeményezek én senkinél. Nekem kell a hang, illat, gesztusok, arckifejezések összessége, hogy valaki vonzani tudjon. Tehát ők is esélyt adnak neked, de nyilván egy találkozásban benne van az ember egész személyisége, na ott van veled baj. Ha csak külső lenne nyugi, egy randiig sem jutnál el.

Szóval egy randin azért kiderül, ha ne is az, hogy milyen vagy,de mit sugárzol ki. A belső dolgokról nem is beszélve. Egy beszélgetés után nagyjából el tudom dönteni, hogy érdemes e tovább ismerkedni. Viszont a döntésemet átgondolom, ha nem egyértelmű nem, tehát én speciel bunkóságnak tartom nekiesni a másiknak a randi végén, hogy na???? Hazamentek átgondoljátok aztán hívjátok egymást vagy írtok, ha eddig azt tettétek és megbeszélitek.

Amúgy vicces valahol, hogy azok a pasik akik nem kellenek a nőknek, mindig azzal jönnek, hogy a nők nem tudják, mit akarnak. Ha így lenne, nagyobb eséllyel jönnének veletek össze. A nők többsége tudja, mit akar és azt keresi. Ezért van ha kell, évekig is egyedül.

2021. jún. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
93%
#24 borzalmas ez a kérdező. És ugyanazok a szövegei mindig. Ugyanazokat puffogtatja. És ha leugatod akkor férfigyűlölő vagy mert nem szerettek gyerekkorodban, ez is visszatérő elem 😂
2021. jún. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:

Amúgy tudod mit 27-es?

Én most már azt se várom el, hogy választ adjon miért nem akar 2.ra talizni miért gondolta meg magát. Nem az a lényeg, hanem hogy nem és kész.


A bajom azzal van hogy először jön a duma hogy igen találkozzunk újra stb, aztán hirtelen pálfordulat és meggondolják magukat.


Tényleg várni kell 3-7 napot 1. randi után? Tényleg ezek a hülye szabályok vannak, hogy csak akkor lehet újra 'írni'?


Annyira megszokták ezek az emberek a szingli létet, hogy ha valaki próbál az életükbe belekerülni már menekülnek.


A lényeg nem kapcsolatot akarnak csak egó fényezést. Sétálni beszélgetni aztán húzni haza és csinálni amit eddig.


Na ez a baj. Ezek nem társkeresők online csak szabadidőpartnert keresnek MAX. A társ az akivel közelebb kerültök akit be lehet otthon mutatni aki a bizalmasod, barátod!


De itt szó sincs ilyen indíttatásról soha. Minden nő független akar maradni, aki meg nem az már foglalt.

2021. jún. 30. 08:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!