Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy 35 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy 35 éves férfiként találkozok nőkkel ( internetről ) és minden egyes alkalommal úgy tűnik szívesen találkoznának újra majd hirtelen megváltozik a véleményük és nem lesz 2. találkozó? Állandóan ez megy. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

2021. jún. 30. 06:34
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
87%

Nem, a személyeskedés az lett volna, ha azt mondom, hogy jó nagy gyökér vagy meg nőgyűlölő kis hülyegyerek stb...

Én abból indulol ki, hogy te komoly kapcsolatot szeretnél egy darab nővel, akit a társadnak érezhetsz egész életedben. Nem kell 5-10 év, hogy fejleszd a személyiséged, és összejöhess bárkivel is. Nem. Abszolúte nem így van szerintem. Addig kell egyedül lenni, amíg úgy nem érzed, hogy készen állsz egy kapcsolatra, tisztában vagy magaddal és hogy mire vágysz. Az önismeret és önfejlesztés egy életen át tart jó esetben. Egyedül, kapcsolatban, állandóan.

Nem akartalak bántani, segíteni szerettem volna. Persze ehhez valóban az kellene amit írtál, személyesen beszélgetni egy hosszabbat minimum. Persze ez már pszichológus kategória :D

De azt be kell látnod, hogy általánosítasz, és az nem vezet jóra.

Én csak azért írom ezeket, mert amíg egyedül voltam és lelkileg megtört, egyetlen gyenge kis próbálkozásom nem jött össze. Aztán rengeteget foglalkoztam azokkal a gondolatokkal, hogy hogyan is működnek a (bármilyen) emberi kapcsolatol. Sokat beszéltem erről családdal, barátokkal, és elveket építettem ki, valamint jóval lejjebb adtam az egómat és a sértődős büszkeségemet, és lám, azóta boldog vagyok, megtaláltam azt aki ugyanígy gondolkodik, mint én. Együtt építjük a kapcsolatunkat, és maradéktalanul boldog vagyok vele minden téren.

Át kellett esnem csalódáson, magányon, de mindez kellett, hogy magamba nézve helyesen íteljem meg a dolgokat.

Persze messze nem vagyok kész. És sosem leszek, mert ez egy életen át tartó folyamat. A lényeg, hogy tudom, hogy a jó úton járok. És valamiképpen szeretném átadni ezt a mentalitást az erre hajlandóságot mutató embereknek.

2021. jún. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
97%

7# Ha ezt így előadod randin, ne csodálkozz ha menekülnek a második randi ötletétől.

Egyszerűen olyan faék ostoba és tiszteletlen a gondolkodásod a nőkről, hogy nincs min gondolkodni hogy miért vagy egyedül.

Nem ismered a másik nemet. Ez a gond veled. Teljesen ferdén látod hogy mitől vonz egy pasit a nő.

Fejleszd magad, aztán próbálkozz újra.

2021. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
97%
Amit leírsz, ezt anélkül is kiadod magadból, hogy konkrétan kimondanád. Ha beszélgetnél egy laposföldhívővel, nem az lenne, hogy egy normális ember, akinek van ez az egy fura kattanása, hanem konteók százaiban hisz, minden rossz, minden átverés, stb. Ugyanezt csinálod. Azt hiszed, ha nem adod elő ezt az alfa dumát, akkor nem is látszik rajtad, pedig de.
2021. jún. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem a legtöbb nőt betalálta már jópár frusztrált elutasított alak, így sokan szorongunk, félünk megmondani a véleményünket, mert a másik megver, megaláz érte(élőben persze, aztán neten megmondjuk). Pláne, ha süt belőle az indulat, mint belőled, hazudunk ahogy kell, a túlélésért:)


Aztán sokan vagyunk, akiknek már volt dolguk mindenféle férfival, vagy régóta vagyunk egyedül, vagy bármi miatt olyanokat is fontolóra veszünk, akik ideálisnak LÁTsZANAK, csak nem érezzük őket annak, és gondolkozunk egy adjak e esélyt kapcsolaton. Aztán elkaszáljuk ezt az ötletet.

2021. jún. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 A kérdező kommentje:

44-es te nő vagy?


Mert érdekelne amit írsz.


Talán te vagy itt az első aki konkrétan a kérdésemre válaszol és nem elemez vagy nevez elmebetegnek mert kérdezni mertem.


Szóval azt írod, hogy gondolkoztok aztán nem adtok esélyt. És miért nem? Én tényleg azt gondolom hogy ez a legutóbbi egyed szimpatizált velem ő maga is mondta és hogy találkozna szívesen stb. stb., aztán meggondolta magát.


Miért nem adtok esélyt magyarul? Persze adtok de mindig olyannak aki aztán visszaél vele, tehát ezt nem értem. Miért kell DIREKT "rosszul" dönteni? Tudod a 'rosszfiú' után menni. Mert ő elérhetetlen igaz?

Mert aki elérhető, az unalmas, az adott esetben számon kér, az számít rád, az az idődet igényli és nem elégszik meg h 2 hetente lát 1-2 órára. Nem akartok kötődést, mert az azzal jár hogy fel kell adni a szabadságot.


De akkor minek találkozni egyáltalán?

2021. jún. 30. 10:24
 46/86 anonim ***** válasza:
97%

Hogy érted azt hogy direkt rosszul dönteni? Hogy képzeled hogy te mondod meg bárkinek is hogy mi a jó döntés? Te lennél a jó? Mitől? A nőket döntésre alkalmatlan gyerekké degradáló gondolkodásoddal?

Értelmezd már a 44-et, pontosan rólad írt, hogy ha kiszagoljuk a randin a fajtádat akkor udvariasan lelépünk, nem mondjuk meg hogy nem lesz több mert az ilyen nekiáll alázni vagy rosszabb esetben meg is akar ütni.

2021. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
85%

#35, nem vagyok randigép, kicsit viharos 60+ évem alatt volt 5 nagy szerelem és3 tartós kapcsolat, szóval inkább boldog életem volt, bár talán ez sok is.


Olvasom a szövegeidet, taszító.

Ha nő volnék, egy randit se szánnék rád.


"Állatok vagyunk és igenis vannak ösztönök. Elsődleges a fajfenntartás."


Dugni akarsz, fűvel-fával az lejön. Az is, hogy 35 évesen se jött össze semmi komoly azt mutatja, nincs hozzá semmid.

Nem vagy te se alfa se béta, csak egy követelőző pukkancs.


Kevesebbet filozófálj az állati létedről, lazulj!


Ez így nem vezet sehova, ahogy eddig se vezetett.

2021. jún. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 A kérdező kommentje:
utolsó köszi a tanácsokat, mindenben igazad van.
2021. jún. 30. 10:35
 49/86 anonim ***** válasza:
96%

"Talán te vagy itt az első aki konkrétan a kérdésemre válaszol és nem elemez vagy nevez elmebetegnek mert kérdezni mertem."


Sajnálom, hogy leírtam a véleményem segítő szándékkal, példát hozva a saját életemből, és rámutatva az általános emberi gyengeségekre, a fejlesztendő személyiségi jegyekre, amik által boldog életed lehet és mást is boldoggá tehetsz.

Most már látom, hogy te tökéletes vagy, és csak meg szeretnéd érteni miért hülye mindenki más. Még egyszer elnézést, hogy félreértettelek, elhoztad a fényt az életembe. 😀


Na most személyeskedtem, miután látom semmi értelme veled beszélgetni, vitatkozni, mert számodra csak a sajáz igazad létezik.

2021. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
93%

Igen, 29 éves nő vagyok. Pont olyan, akiről írtál, régóta egyedül és sokakat elutasítok, hiába próbálkoznak.


Néha rászánom magam, párhavonta kb, és próbálok toleránsabb lenni a másikkal, mert hátha velem van gond, és majd megkedvelem. Már 3 napja beszélgeteg a sráccal, tetszik, vicces, jóérzésű pasinak látszik, erőltetem, hogy beszéljek vele továbbra is, de:


Komplexusos a magassága miatt, ami miatt magát szekáló poénokat mond, amiket nem tudok rendesen kezelni, mert csak az kattog a fejemben, hogy utálja magát


Focidrukker, focista, amit én nem szeretek, erőszakos, hangos, durva emberek vannak legtöbbször oda a fociért, és már legalább 5x említette 3 óra beszélgetés alatt a meccseket, illetve fogad is rá..


Imádja a gagyi filmeket, mint a sharknado, azon nevet, milyen rosszak, ez számomra ellenszenves tulajdonság


Illetve sok figyelmet követel, ha nem írok egyből, vagy bealszom, azt hiszi megbántott, vagy megsértődtem, vagy úgy búcsúzik el, hogy reméli kisregényt írok neki másnapra..


Érted nem olyan nagyon rossz dolgok, hanem apróságok, ilyen a legtöbb emberben van.. Amúgy érzékeny, törődő, helyes, sikeres, megbízható, intelligens, vicces(párszor már nevettem, pedig alig beszéltünk). Elhívott találkozni, most hezitálok mi legyen, mert nagyrészt bírom, de azért annyira mégse. Általában ezzel az érzéssel megyek el minden randira, és ugyanezzel az érzéssel jövök el.


És aztán mérlegelek, hogy vágyom e még a társaságára, le akarnék e vele feküdni, tudnám ezt naponta többször több órában csinálni(elviselni), és hát legtöbbször erősen rezeg a léc, de a nem felé hajlok. Aztán ha épp valamiért igen, akkor 2-3 randi után jön a nem, mert bővül az engem zavaró dolgok listája..

2021. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!