Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy a feministák szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a feministák szeretnek mindenen megsértődni? És hogy sokszor szándékosan keresik az alkalmat a vitatkozásra?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom azt a tanácsot adta nekem, hogy kerüljem el a feminista nőket. Sőt ismerkedéskor is ha kiderül hogy valaki feminista, akkor azt kezeljem súlyos red flagként. Ugyanis rengeteg felesleges vita, sértődés, önérzeteskedés lesz később, és hogy készüljek nekem férfiként sose lehet majd igazam, mindenért engem fog hibáztatni férfiként, azért is amit ő követett el nőként ellenem.

És akkor nem is olyan régen megismertem egy feminista nőt. Egyelőre nem tudom mit higgyek vagy gondoljak, nem szeretnék senkit kukázni azért hogy miben hisz. De tényleg ennyire problémás lenne velük a későbbiekben az ismerkedés, esetleg a kapcsolat?



2023. nov. 16. 13:30
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/151 anonim ***** válasza:
26%

Igazából nem is feltétlen az a baj, hogy trollkérdéseket gyárt. Beismerem, én is szoktam.

A probléma az, hogy részéről ezek csak félig-meddig troll kérdések, másik részben viszont a saját beteg véleményét és természetét tükrözik. A másik probléma pedig az, hogy nem tud megalkotni még a trollkérdéseiben egy kamu perszónát tartósan, hanem kiesik a szerepéből, és magára veszi a negatív kommenteket, és úgy felidegesedik, besértődik, mintha nem ő provokálta volna ki a provokatív célú kamu trollkérdésével, hanem a "tényleges" személyének szólnának.

2023. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/151 A kérdező kommentje:
Azért mert te úgy érzed hogy tudod kik írnak ide, ez még egy anonim fórum. Én pedig akkor azt állítom hogy nem én írtam azokat a kérdéseket. Egy állítás egy tagadás, tessék. Normális ember itt elengedné a dolgot. Ellenben te, jó "feministaként" meg vagy győződve hogy a te "igazságod" mindenki másnál többet ér, főleg a férfiakénál. Igazából erre mondtam hogy beszédes, és közben minden baj forrása is.
2023. nov. 16. 21:16
 93/151 anonim ***** válasza:
39%

Tök mindegy, hogy ki írta ki a kérdést.


Véleményt írt a 31-nek és egyáltalán nem értett egyet a 32-vel!


Erre születtek olyan válaszok, hogy a férfiak ilyenek-olyanok, amire leírta, hogy ő hogyan járt manipulatív nővel.


Végig kompromisszumról beszélt és nem kapott rá választ amikor azt kérdezte hogy a 31-es ( vagy más) hogyan viselkedik feministaként.


Azt kapta arra, hogy troll.

Akkor más miért ne lenne femináci?

2023. nov. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/151 anonim ***** válasza:
40%

Új belépő vagyok a kérdésnél. Ez a "jó barátom azt mondta" pont ugyanaz mint amikor a fb-n azzal poénkodnak mondjuk egy Kelemen Annácskáról szóló cikknél hogy "dobnátok egy linket a rosszlányokos profiljárol? A haveromnak kéne." 🤣

Ismerős troll itt szegény pára :D

2023. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/151 anonim ***** válasza:
18%
Tudod, hogy az alja, hogy csak hazudozással tudsz megpróbálni érvényesülni. Tudod jól, hogy hiába kamuzol, tudom, hogy te írtad ki azokat a kérdéseket.
2023. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/151 A kérdező kommentje:
Te aztán tudod hogy kell kamu perszónát csinálni Flóra, te magad vagy az élő kamu perszóna :) Aki incelnek is beállítja néha magát, kérdéseket kiírni, a legbetegebb, nőket szándékosan hergelő módon. És örvendezel hogy összeugranak a népek. Közben meg úgy mondod magad feministának, hogy valójában totálisan femcel elveket vallasz. Büszke lehetsz rá, ahogy a folyamatos hazugságaidra és árulásaidra is. Egyetlen "érdemed" hogy nincsenek elveid, csakis a saját önzésed, és ez az egyetlen örök benned, bármilyen perszónát is veszel fel.
2023. nov. 16. 21:19
 97/151 A kérdező kommentje:
A több accountról nem is szólva, azt hiszed nem ismerem fel bárhol a fellengzős válaszaidat? Már az elején is fura volt sokszor hogy feminista létedre ennyire a szavaiddal ellentétben mégis a nők felsőbbrendűsége felé húzol, dehát ez ilyen. Már megszoktam mostanra.
2023. nov. 16. 21:21
 98/151 A kérdező kommentje:
Mint ahogy szóhasználatom és stílusom se csak nekem van, tegnap hogy nem voltam itt örömmel ismertem fel már saját magamat is a te egyik írásodban. Örülök hogy ennyire hatással voltak rád a dolgok, kicsit el is érzékenyültem azt a kommentedet olvasva :) Úgy vitatkoztál valakivel mintha én lettem volna az, szóval örülök hogy végül átvettél a stílusomból ezt azt.
2023. nov. 16. 21:22
 99/151 anonim ***** válasza:
16%

Idézd, hol húztam a nők felsőbbrendűsége felé. :) Gyerünk.

Egy accountról válaszolok, erről. Te viszont hazudozol az egyéb szánalmas kérdéseid kiírásáról.

Én nem tagadom, hogy szoktam trollkérdéseket írni, szóval ettől nem fogok megrendülni. De ha én is elkezdenék itt kiteregetni dolgokat, akkor te húznád a rövidebbet.

2023. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/151 anonim ***** válasza:
59%

"A mostani barátod is egykor még csak egy random ismeretlen volt. Kérdezem én, ha ennyire nem számít az átlagos férfiak véleménye, ha ennyire nem tekinted őket partnernek, és ennyire nem törekszel velük a kompromisszumra, akkor vele hogy sikerült mégis összejönni? Ugye nem arról volt szó, hogy mindenben ő tűrt és alkalmazkodott hozzád? Mert akkor kezdeném érteni miről szólt az egész red flag-es óva intés."


Ez a kérdés a 31 felé és nincs rá válasz.


Attól miért troll?

2023. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!