Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy a feministák szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a feministák szeretnek mindenen megsértődni? És hogy sokszor szándékosan keresik az alkalmat a vitatkozásra?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom azt a tanácsot adta nekem, hogy kerüljem el a feminista nőket. Sőt ismerkedéskor is ha kiderül hogy valaki feminista, akkor azt kezeljem súlyos red flagként. Ugyanis rengeteg felesleges vita, sértődés, önérzeteskedés lesz később, és hogy készüljek nekem férfiként sose lehet majd igazam, mindenért engem fog hibáztatni férfiként, azért is amit ő követett el nőként ellenem.

És akkor nem is olyan régen megismertem egy feminista nőt. Egyelőre nem tudom mit higgyek vagy gondoljak, nem szeretnék senkit kukázni azért hogy miben hisz. De tényleg ennyire problémás lenne velük a későbbiekben az ismerkedés, esetleg a kapcsolat?



2023. nov. 16. 13:30
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/151 anonim ***** válasza:
24%
Igen, az a troll is te voltál.
2023. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/151 A kérdező kommentje:
A nőgyűlöletért meg külön jó pont jár, láttam már máskor is hogy mindig erre fut ki végül a magyarázat :D Ha valakinek nem tetszik a femináci tagozat túlkapása, az máris kollektíven nőgyűlölő lesz. Ha számonkér hazugságokat, akkor szintén. És a legszebb hogy van itt egy valódi feminista nő, akit folyamatosan lepontoztok és vele is veszekedtek. Nagyon de nagyon beszédes ez az egész.
2023. nov. 16. 21:05
 83/151 anonim ***** válasza:
36%

Annyira süt, hogy belebuktál a szánalmas kis troll kérdésedbe - pont mint a másikba - és érvek híján mutogatsz itt a nőkre. Ja mekkora femináci, aki önállóan eldönti, hogy kivel akar és kivel nem akar ismerkedni. Az meg végképp hallatlan, hogy a szakítást is eldöntheti egyoldalúan. Hát hova fajult ez a világ kérem szépen?

Persze, hogy nem tudod elképzelni, mert te nem vagy normális férfi.

A férjem pl az, pont ezért vagyunk együtt immár 10 éve és néhány apró vitát leszámítva teljesen jól megvagyunk. Bár tény, hogy ő nem is sértődik be, ha önállóan merek dönteni valamiben.

2023. nov. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/151 anonim ***** válasza:
90%

Dehogynem van válasz, leírja a saját hozzáállását bárki és kész. Ilyen egyszerű.


Nem erőszakról, gyilkosságról hadovál fölöslegesen.


Én pl. ha úgy érzem, hogy valami miatt nem működik a kapcsolat akkor leülök a párommal beszélgetni. Elmondom mi nem tetszik és ő is. Nem ordítok rá, nem veszem semmibe. Ő se engem. Ha ordít ő, végig se hallgat már több esetben akkor byebye.


Ennyi röviden, kompromisszumot kötünk, elismerjük, hogy a másiknak igaza van (jóval) és helyrehozzuk amit kell. Ha nem lehet, mert teljesen ignoráns és ilyesmik akkor vége.


A feminista nő/férfi egyenlőségért harcol párkapcsolatban is.


Ha nem kezel egyértelműen egyenrangú partnerként akkor nem is beszélgetek vele, mert fölösleges.

2023. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/151 A kérdező kommentje:
Én követtem azokat a kérdéseket is, mert szórakoztató volt. De belebukást nem láttam, a sok sértett nő végül jelentette és törölték, előfordult az ilyen. Pedig őszintén szólva kíváncsi lettem volna meddig megy el, dehát ez van. Itt viszont komoly ellentmondásokba futás van, és kissé másképp értelmezitek a feminizmust, mint ami valójában lenne. A legékesebb bizonyíték pedig a személyeskedés és terelés beindulása.
2023. nov. 16. 21:08
 86/151 anonim ***** válasza:
36%

A femináciért külön pont jár, láttam mákor is, hogy mindig erre jut ki végül a magyarázat. Ha valakinek nem tetszik a fröcsögő, értelem nélkül köpködő, trollok és/vagy incelek túlkapása, az máris kollektíven femináci lesz. Ha számonkér hazugságokat, akkor szintén.

Uncsi vagy. Lebuktál, semmi baj, engedd el.

2023. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/151 anonim ***** válasza:
26%
Nem követted, hanem te írtad ki. És pontosan tudod, hogy tudom, szóval itt egyedül te vagy a gerinctelen.
2023. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/151 anonim ***** válasza:
36%

Egyetlen egy ellentmondást nem sikerült még prezentálnod, de tőled nem is vártunk többet.

Az pedig a napnál is világosabb, h te vagy az agresszíves törölt kérdés kiírója is. Te nyilván nem látod kívülről saját magad, de a stílusod, a szóhasználat bőven elárult már oldalakkal ezelőtt. Én azért nem lennék túl büszke arra, h troll kérdéseket gyártok a gyk-re.

2023. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/151 A kérdező kommentje:
88-as tehát ha egy nő állít valamit, az úgy van és el kéne hinni bizonyíték nélkül. Ellenben ha egy férfi állít valamit és az nem tetszik, akkor az hazugság, és körömszakadtából is hazugságnak kell beállítani, bárki aki józan érvet hoz, az is ellenség lesz, hiszen a "hazugságot" támogatja. Értjük, ez pontosan ilyen.
2023. nov. 16. 21:12
 90/151 anonim ***** válasza:
18%
#89 Tehát továbbra sem tudod megnevezni mi volt a hazugság/ellentmondás, csak jó szokásodhoz híven terelsz és mutogatsz a másikra. Értjük, ez pontosan ilyen, megszoktuk már tőletek ezt a "taktikát".
2023. nov. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!