Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy a feministák szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a feministák szeretnek mindenen megsértődni? És hogy sokszor szándékosan keresik az alkalmat a vitatkozásra?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom azt a tanácsot adta nekem, hogy kerüljem el a feminista nőket. Sőt ismerkedéskor is ha kiderül hogy valaki feminista, akkor azt kezeljem súlyos red flagként. Ugyanis rengeteg felesleges vita, sértődés, önérzeteskedés lesz később, és hogy készüljek nekem férfiként sose lehet majd igazam, mindenért engem fog hibáztatni férfiként, azért is amit ő követett el nőként ellenem.

És akkor nem is olyan régen megismertem egy feminista nőt. Egyelőre nem tudom mit higgyek vagy gondoljak, nem szeretnék senkit kukázni azért hogy miben hisz. De tényleg ennyire problémás lenne velük a későbbiekben az ismerkedés, esetleg a kapcsolat?



2023. nov. 16. 13:30
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/151 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd, ezek itt többségében nem is feministák, hanem mindenféle elborult és sérült férfigyűlölő, akik feministának állítják be magukat. Traumáik vannak, amiket egy teljes nemen akarnak leverni, és ezáltal teljesen jogosnak hisznek mindent amit művelnek. Annyira látványos mert mindig így szokták, terelnek és addig csűrik csavarják az egyértelmű tényeket is, amíg a férfi lesz a hibás mindenért. Mert addig nem nyugszanak, ez az életük célja. Ezek azok akik rohadék és halott szemű torz vigyor mellett a szemedbe hazudnak és a hátad mögött lejáratnak mindennek, hiszen te ellenség vagy nekik, férfi. És ellenük bármit jogosnak éreznek bevetni. A többségük klinikai eset, kezdem azt hinni. És valami teljesen cukormázba és álintellektuális jóságos mázba próbálják csomagolni amit tesznek, de láttam már milyen amikor lehull a lepel. És az a valódi énjük, és teljesen rohadt a lelkük, vagy üres.
2023. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/151 anonim ***** válasza:
39%

"Hogyan lehet az oké egy munkatársi/szülői/baráti kapcsolatban is a párkapcsolaton kívül, hogy csakis a nőnek lehet igaza, de ha nincs is a férfinak akkor is qss van, mert bunkó paraszt, dühös barom azért mert kinyitotta a száját és megvédte magát?"


Senki nem írt ilyet általánosságban.

Annyit írtam, hogy NEMI ERŐSZAK témában alapvetően a nőnek hiszek, és alaposan kifejtettem, hogy miért.

2023. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/151 A kérdező kommentje:

60-as szép, hogy most már egyenesen te próbálsz engem védekező pozícióba állítani. Állok elébe, nekem tudod nincs félnivalóm. Akkor válaszolok a kérdésedre, és nagyon remélem hogy ezek után lesz annyi gerinc benned, hogy nem kerülöd ki harmadjára is az őszinte válaszadást a kérdésemre. Mert ez eddig valahogy nem sikerült neked.


"Itt még mindig kizárólag te térsz ki a válasz elől, forgatsz ki mindent és néhány mondatot sem vagy képes összefüggésében értelmezni."


Szóval miben is nem válaszoltam én? Kezdjük ott, várom a konkrét kérdést, mert te azzal vádolsz nem válaszoltam valamire. Holott ezt én mondhatnám el rólad.


"Válaszolj már, sokadjára lett feltéve a kérdés, mégis kitérsz előle. Miért is kéne a saját akaratom ellenére tovább ismerkednem az illetővel?"


Hát ez eszméletlen, de mi a kérdés? :D Várj akkor megpróbálom megfejteni gondolatolvasással, tehát azt akarod "kérdezni" tőlem hogy egyetértek-e hogy a nő dönti el kivel akar lenni és mennyit akar inni? Igen, egyetértek, abszolút így van. De figyelembe véve partnerként a másik felet is. Ahogy normális férfi is teszi normális nővel. Kár hogy manapság fordítva ez nem egyértelmű!


"Mégis mi lenne a megoldás? Hogy felnőtt nőként nem hozhatok egy önálló döntést sem, mert a pasi majd eldönti helyettem, hisz ő a férfi és amúgy sem tudom mit akarok?"


Látom még egy kérdés, megadom a választ, jól figyelj: a kompromisszum! Tehát nem te döntögetsz el mindent, hanem figyelembe veszed a másik felet is, ahogy ez egészen sokáig teljesen alap volt az emberek, és a férfiak és nők között.


És most megismétlem a tényleges kérdést bár nincsenek illúzióim, ki fogod forgatni az egészet, vagy ignorálni. Mert akkor lelepleződne az ellentmondás.


"46-os, rólad pedig egyre inkább úgy érzem nagyon jó lehetsz a kibúvók találásában. Mert végső soron megint nem sikerült választ kapnunk az ellentmondásokra :D De akkor megpróbálom másképp.



"Már az első válaszomban ezt írtam:



"Természetesen ez nem arra vonatkozik, ha kritikát fogalmaz meg felém olyan ember, akit már a bizalmamba fogadtam és jól ismerjük egymást.""



A mostani barátod is egykor még csak egy random ismeretlen volt. Kérdezem én, ha ennyire nem számít az átlagos férfiak véleménye, ha ennyire nem tekinted őket partnernek, és ennyire nem törekszel velük a kompromisszumra, akkor vele hogy sikerült mégis összejönni? Ugye nem arról volt szó, hogy mindenben ő tűrt és alkalmazkodott hozzád? Mert akkor kezdeném érteni miről szólt az egész red flag-es óva intés."


És azért a kérdés, mert te korábban kijelentetted hogy senki és semmi idegen férfi nincs rád hatással. Most akkor ez vagy hazugság, vagy a barátod amikor összejött veled csúszott mászott és mindenben alkalmazkodott hozzád még idegenként. És mindkettő eléggé baljós dolog lenne szerintem, vagy rossz előjel a feminizmushoz.

2023. nov. 16. 20:26
 64/151 anonim ***** válasza:
46%
#61 áldozati kultusszal jössz, hogy a feminácik folyton csak áldozatnak állítják be magukat, ezzel párhuzamosan pontosan ugyanazt teszed. Hogy szegény férfiak mindig csak a hibásak, ezáltal mellőzve a nagyon is valós hibáikat (mielőtt felrovod, hol írtam hogy a nők nem hibásak?). Felelősségvállalást vársz a nőktől, egyúttal minden férfi felelősségvállalást mellőzől. Nem vállalok álláspontot a vitában, csak érdeklődöm. Miben vagy más, mint a feminácik, ha pontosan ugyanazt csinálod pepitában?
2023. nov. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/151 anonim ***** válasza:
27%

"Tehát nem te döntögetsz el mindent, hanem figyelembe veszed a másik felet is, ahogy ez egészen sokáig teljesen alap volt az emberek, és a férfiak és nők között."


Ez egy kialakult kapcsolatban van így. Vagy legalább kölcsönös érdeklődés, alakuló kapcsolat esetén.

2 dolgot viszont bármelyik fél eldönthet teljesen egyedül: Ha nem akar tovább ismerkedni, vagy kialakult kapcsolat esetén pedig azt, ha ki szeretne lépni.


"A mostani barátod is egykor még csak egy random ismeretlen volt. "


A 60-as válaszoló nem én vagyok, szóval rajta hiába kéred számon azt, hogy én mit csináltam ismerkedés során a barátommal.


De erre a gondolatmenetre már válaszoltam én:


"Ha valakivel akarok ismerkedni, érdeklődöm felőle, jól érzem magam, és ez kölcsönös is, és partnernek tekintem (és nyilván a saját párom ilyen, hisz ezért a párom), az hogy jön egyáltalán ide? Egy kapcsolatban nyilván vannak súrlódások, ahol az egyik vagy épp mindkettő félnek engednie kell, megbeszélni a dolgokat, stb. Csak épp már többször leírtam, hogy nem ezekről a dolgokról beszéltem."

2023. nov. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/151 anonim ***** válasza:
41%

#65:


"A normális nőkkel nincs bajom mondom én, persze csak azokkal akiket ismerek és nem olyanok."


Ez a 61 válasza 32-ként és le van pontozva mégis.


Azért is, hogy kisebbségi komplexusról beszélt holott igaza van.



Nem létezik az, hogy a 31-es döntése alapján férfiakról 100%-an igaza van. Ilyesmi nincs. Részben lehet, vagy több alkalommal nyugodtan, de mindenegyes alkalommal nem lehetséges.



A férfi ha azt mondja hogy racionálisabb akkor hadd mondja. Attól még nem akarja az összes létező nőt szolgának tartani, se kevesebbnek nem tartja. Egy nézetet közöl amihez joga van. Ha nem tetszik akkor nem tetszik, de attól még nem konkrétan soviniszta vagy vadbarom aki megerőszakol.


Egyébként "furcsa" hogy olyasmin vannak itt a nők fennakadva, de más kérdés alá simán beírják csapatostul, hogy a férfiak érzéketlennek, a farkuknak élnek míg a nők érzelmekkel teli lények.


Változik a vélemény ahogy az időjárás.


Persze a kettős mérce is jelen van ezerrel és most próbálja ő is megjátszani magát.


A kérdés nem arról szólt, hogy mit csinál a 31 vagy más feminista párkapcsolaton kívül hanem azon belül a párjával vagy ismerkedés alatt mit csinált.

2023. nov. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/151 anonim ***** válasza:
32%

"A férfi ha azt mondja hogy racionálisabb akkor hadd mondja. Attól még nem akarja az összes létező nőt szolgának tartani, se kevesebbnek nem tartja. Egy nézetet közöl amihez joga van. "


Senki nem vitatta el a jogát, hogy mondhat ilyet. Azt mond és gondol, amit akar. De én is.

De ahhoz pl. nekem jogom van, hogy olyan emberrel ne akarjak párkapcsolatot vagy akár barátságot sem, aki így vélekedik. Ezt mindenki eldönti egyénileg.


"Ha nem tetszik akkor nem tetszik, de attól még nem konkrétan soviniszta vagy vadbarom aki megerőszakol."


Senki nem állította ezt. :D


"Egyébként "furcsa" hogy olyasmin vannak itt a nők fennakadva, de más kérdés alá simán beírják csapatostul, hogy a férfiak érzéketlennek, a farkuknak élnek míg a nők érzelmekkel teli lények."


Semmilyen kérdés alá nem írtam be ilyet, és nem tudok azért felelősséget vállalni, ha más igen.

2023. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/151 A kérdező kommentje:
65 persze hogy nem te vagy, én pedig most jöttem le a falvédőről. Nyilván az a válaszoló már nem is fog "előkerülni" hiszen ellentmondásba kerülne ha őszintén válaszolnia kellene a kérdésemre. Nem véletlen kerülte olyan kínosan a választ eddig is rá. És ezért mondtam hogy ezek után akkor hagyjuk is, mert látom mennyire vagy őszinte és egyenes. De erre jött a meggyanusítás hogy én csak troll vagyok és hogy én vagyok aki nem válaszolt kérdésekre :D Hát ez az egész egyre inkább gáz, de mondom arra jó volt hogy lássam hogy van normális feminista, meg van olyan aki a férfigyűlöletét és férfiak lenézését, és önző kompromisszumképtelenségét megpróbálja ebbe a manapság divatos eszmébe vagy trendbe csomagolva eladni, megtévesztve a valóban egyenrangú partnerre vágyó embereket is.
2023. nov. 16. 20:48
 69/151 anonim ***** válasza:
38%

"ezek után lesz annyi gerinc benned, hogy nem kerülöd ki harmadjára is az őszinte válaszadást a kérdésemre."

Felém nem hogy 3x, egyszer sem intéztél kérdést, lévén én nem a 31-es kommentet író válaszoló vagyok.

"Szóval miben is nem válaszoltam én? Kezdjük ott, várom a konkrét kérdést, mert te azzal vádolsz nem válaszoltam valamire. Holott ezt én mondhatnám el rólad."

vs

"Válaszolj már, sokadjára lett feltéve a kérdés, mégis kitérsz előle. Miért is kéne a saját akaratom ellenére tovább ismerkednem az illetővel?"

Ööö egy kis zavart érzek az erőben. Ott virít világosan a kérdés, amit nem csak én tettem már fel, hanem előttem más/mások is. Majd ezek után tovább értetlenkedsz, hogy mi a kérdés és hogy gondolatolvasással kell megfejtened. Vannak bajok.. :D

"Igen, egyetértek, abszolút így van. De figyelembe véve partnerként a másik felet is"

És ezalatt pontosan mit is értesz? Nyilván nem leszek bunkó és nem küldöm el a francba (ha csak nem olyan stílusban közelít ő is..), normálisan meg fogom mondani, hogy nem kívánok tovább ismerkedni. Vagy azt, hogy egyáltalán nem akarok ismerkedni vele. Ennél többként ebben a témában nem tudom partnerként figyelembe venni.

"jól figyelj: a kompromisszum! Tehát nem te döntögetsz el mindent, hanem figyelembe veszed a másik felet is, ahogy ez egészen sokáig teljesen alap volt az emberek, és a férfiak és nők között."

Dehogyis nem, ha egy pasi megkörnyékez, akkor bizony én "döntögetem" el, hogy akarok-e vele ismerkedni vagy sem. Azt is én döntögetem el, hogy valakivel, akivel randiztam, nem akarok folytatást. Nem, ezekben nincsen semmiféle kompromisszum!

Sőt még azt is én döntögetem el, hogy egy már meglévő kapcsolatban szeretnék-e továbbra is benne maradni, ugyanis minden jogom megvan egyoldalúan meghozni azt a döntést (nyugodj meg, a férfinak is), hogy szakítani akarok, ha én azt úgy érzem jónak.

2023. nov. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/151 anonim ***** válasza:
36%

De ti miről dumáltok?


A nő randizik a kérdezővel. Kit érdekel hogy mit csináltok ti idegen pasasokkal?


Nem is a kérdéshez kapcsolódik amit összehordtok.


Milyen egy feminista nő párkapcsolaton belül? Írta nem fogja kukázni.


Akkor miért fontos, hogy ti hogyan hajtsátok el a férfiakat, vagy munkahelyen milyenek vagytok?

2023. nov. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!