Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz hogy a feministák szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy a feministák szeretnek mindenen megsértődni? És hogy sokszor szándékosan keresik az alkalmat a vitatkozásra?

Figyelt kérdés

Egy jó barátom azt a tanácsot adta nekem, hogy kerüljem el a feminista nőket. Sőt ismerkedéskor is ha kiderül hogy valaki feminista, akkor azt kezeljem súlyos red flagként. Ugyanis rengeteg felesleges vita, sértődés, önérzeteskedés lesz később, és hogy készüljek nekem férfiként sose lehet majd igazam, mindenért engem fog hibáztatni férfiként, azért is amit ő követett el nőként ellenem.

És akkor nem is olyan régen megismertem egy feminista nőt. Egyelőre nem tudom mit higgyek vagy gondoljak, nem szeretnék senkit kukázni azért hogy miben hisz. De tényleg ennyire problémás lenne velük a későbbiekben az ismerkedés, esetleg a kapcsolat?



2023. nov. 16. 13:30
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/151 anonim ***** válasza:
41%

64. Én csak reagálok erre a 21-ik századi agyhalálra amit feminizmusnak neveznek. Nem arról szól, vagyis nem arra használják fel amire kellene, hanem arra, hogy a nemek között éket verjenek. Semmi másról nem szól csak hogy a nemeket versenybe hozza egymás ellen. Arra tökéletes, hogy a nyugati világ koporsójába ez legyen az utolsó előtti szög. Egyébként nagyon király ideológia! :)


A lényegen meg semmit sem változtat, az idiótának született férfiak ugyanúgy sz*rba nézik az összes nőt, rommá verik, megcsalják. Ellenben egy kalap alá veszik ezekkel a hulladékokkal a normális férfiakat is. Aztán nagyon előremutató lett a "ne menj férjhez", vagy a "válj el" szlogen, de a női szexuális szabadság is hatalmas vívmány lett. Most már okkal le lehet k*rvázni a nőket. Gyerek? Ó az ördögtől való.


Szóval gratula, jól össze hoztátok. Amiért nem neheztelek az azért van, mert kb. még van 10-15 éve a jelenlegi civilizációnknak ebben a formájában. Másold ki ki ezt a kommentet, majd 10 év múlva vedd elő.

2023. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/151 anonim ***** válasza:
19%

70


Olvasd el sorban az összes választ, és akkor tudni fogod, honnan indult ki ez a téma.

2023. nov. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/151 anonim ***** válasza:
36%

Miféle ellentmondásról hablatyolsz? Te magad sem tudod, olyan "ellentmondáson" pörögsz, ami valójában 1) nem ellentmondás és 2) már kaptál rá választ! A 31-es sehol nem jelentett ki olyat, hogy rá aztán egyetlen férfi sincs semmiféle hatással és az állítólagos "ellentmondásodra" már korábban válaszolt, amit megismételt a 65-ösben. Feltételezem továbbra sem érted. :D

Nyugi, mi sem fogjuk elhinni, hogy nem te vagy az a félőrült, aki az agresszív pasis kérdést írta ki. A hülyének is leesik, hogy te vagy az, egy az egyben ugyan az a tahó stílus, szófordulat, minden. Nem vagy más csak egy nőgyűlölő, frusztrált pasi, aki a gyk-t használja játszótérnek.

2023. nov. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/151 anonim ***** válasza:
27%
A 31-es kezdte el hogy ő mitől feminista. De kit érdekel? Legyen. A párkapcsolati rész a lényeg, nem az, hogy a szomszéd Laci bácsi lesegetné az ablakon keresztül.
2023. nov. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/151 A kérdező kommentje:
Annyira süt a sértett, túlkompenzáló öntudat sokatoknál, hogy szerintem a legtöbb ilyen fajta "feministának" semmiféle párkapcsolata nincs, mert mindenkit elűz maga mellől. Ez nem nemek közötti egyenlőség, ez mindenen megsértődős, mindent kimagyarázós, és mindent a női felsőbbrendűségre átszínezős tudatállapot. Elképzelni sem tudom normális férfi hogy lenne képes ebben megmaradni, és halál komolyan mondom most ezt. Mellesleg ráírtam a jó barátomra még délután, csak eddig még nem válaszolt. Most már kíváncsi leszek a válaszaira. És hogy mennyire lesz egyensúlyban az itt tapasztalt dolgokkal. De szerintem a legszebb hogy ő se a valódi feministákon égett ki, hanem feminácokon. Nem tudtam hogy ez ennyire elterjedt manapság, de eléggé beszédes.
2023. nov. 16. 20:59
 76/151 anonim ***** válasza:
16%
Arra nincs válasz, hogy milyen egy feminista nő párkapcsolaton belül, mivel ez erősen függ ezer egyéb tényezőtől.
2023. nov. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/151 anonim ***** válasza:
31%
Nincs semmilyen "jó barátod", Viktor, sem nő, akivel ismerkedsz. Ez a kérdésed is csak kamu trollkodás, mint a többi. :)
2023. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/151 anonim ***** válasza:
36%

#70 Mi lenne ha sokadik leégetés helyett vennéd a fáradtságot és elolvasnád a kommenteket? A 31-esből indult ki, aki sok más mellett leírta h felnőtt nőként tud önállóan dönteni, nem kell egy pasi eldöntse helyette mi a jó neki. Konkrét példát is írt mit ért ez alatt, mi az amiben nem köt kompromisszumot, de segítek, mert láthatóan nehezedre esik:

"Természetesen ez nem arra vonatkozik, ha kritikát fogalmaz meg felém olyan ember, akit már a bizalmamba fogadtam és jól ismerjük egymást. Hanem olyanra, hogy világosan megmondom, hogy "nekem így jó" vagy "haza akarok menni innen" vagy "nem akarok ismerkedni veled" vagy "viszolygok x tulajdonságtól, y tulajdonság viszont vonz" , és ezen simán átlép."

Miután ebbe bele lett kötve, megkérdeztük h akkor mégis hogy kéne eljárnunk, ha nem akarunk tovább ismerkedni valakivel, aki szerint viszont igen is kéne és ő férfi, szóval ő tudja helyettünk is. Erről volt szó, szóval most már megnyugodhatsz.

2023. nov. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/151 A kérdező kommentje:
73-as kihagytad a két nappal korábbi anti travel addict gyepfotózós trollt, bizonyára ő is én voltam, mert szintén sok válasz jött a kérdése. Ez is érdekes hogy eljutottunk ide hogy nem vagy képes válaszolni, és inkább már félőrült trollnak titulálsz. Csak ne kelljen választ adnod és ki tudd magyarázni, vicces ezt valahol látni.
2023. nov. 16. 21:03
 80/151 anonim ***** válasza:
0%
#71 én értem, csak teljesen hitelteleníted magad, ha ugyanazt csinálod, mint ők.
2023. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!