Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők gondolkodása miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők gondolkodása miért ilyen számító és negatív a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Olvasgattam pár kérdést és elég sok olyan kommentet láttam, hogy pl. miért érné meg neki összejönni a csávóval ha nincs anyagi előnye meg ilyenek. Nem értem ezt a negativizmust. Ilyen erőből minek érné meg egy férfinak összejönni egy nővel, ha azt kvázi el kell tartani? Mi mégse rinyálunk ennyit az anyagiakon.
márc. 6. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
100%

#24

Szerinted dédanyám a rendszerváltás után ment férjhez vagy mi? :D vagy hogy jön az én kommentemhez a rendszerváltás?

márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
100%
29,30asoknál a pont. Mi vagyunk jobban kihasználva/kiszolgáltatva egy házasságban,gyerekkel,nem ti. Az nem fér bele az itt rinyáló incelek fejébe, hogy neki is nyújtania kéne valamit. Inkább visszasírja nagyanyáink idejét amikor tényleg házicseled és dolgozó nő volt minden asszony EGYSZERRE! Hát mamám szerette papámat de szegény miután elhunyt,mamámnak sincs eszébe igába hajtani a fejét ne félj!
márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
100%

Nem udmerek számító nőt.


Én is kaptam már meg pedig szerintem nem jogos.

Nem jönnénk össze olyannal aki nem tudja magát eltartani mert én senkit nem akarok. Se olyannal aki nem tud havonta legalabb egy 20ast nélkülözni. Ennek az oka hogy szeret programozni. Vacsorázni, nyaralni évi egyszer. Ezeket nem akarom én finanszírozni egyedül.

márc. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak a legnagyobb számítók, a leganyagiasabbak, nézz már magadba, ez a kérdés sem szól másról, csak az anyagiakról! Bezzeg azt elvárnád, hogy a nőknek meg ne legyen semmiféle elvárása, hanem csak úgy jöjjenek össze veled a két szemedért, mert nullát tudsz a kapcsolatba tenni. És ahelyett, hogy magadba néznél, jössz az internetre és leszólsz 4 milliárd embert, mert te b.lfasz, lusta és számító vagy.
márc. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
0%
Sok a használt ember, akik sok negatívumot éltek át, "természetesen" mindig a másik hibájából adódóan. De azért a pénz az jó, így ezért van ez a kalamajka.
márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
13%

lol annyira vicces ez a gyk univerzum. itt a nők nem akarnak kapcsolatot, családot és számukra a házimunka az valami kezelhetetlen mennyiségű kín (amit ha nem vagyok kapcsolatban férfiként simán egyedül munka mellett megcsinálok telefonozás vagy podcastozás közben, mert már gépesítve vannak a háztartások ugye), és nekik kell eltartani a férfiakat :D


ahogy korábban is írta valaki no para az élet nem ilyen. egyetlen barátnőm sem volt ilyen gondolkodású.


nem tudom kik írják ezeket, trollok vagy valami más városokban ennyire màs világ van, de vicces.

márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
100%
36# éééérdekes,ha ilyen semmi a házimunka akkor a férfiak miért érzik magukat hősnek ha sikerül életükben egyszer elmosogatni saját maguk után? Azért nem ugyanaz amikor magam utan főzök mosok takaritok,vagy 2gyerek es a férj után
márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
0%
#37 fogalmam sincs miről beszélsz. nincs gyerekem, de párkapcsolatban vagy egyedül sem egy nagy cucc a házimunka. mégis mi az ami neked annyira nehéz ebben? vagy valami palotában laksz amit órák rendben tartani?
márc. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ezzel, 36-os, hogy akármilyen önellátó a legtöbb férfi, ha párkapcsolatba kerül, valamiért átruházódik a nőre a háztartási munkák nagyobb része, illetve a közös élet menedzselése is. Mert egyedül megszokom, hogy X idő alatt gyűlik össze a mosni való szennyes, hogy este otthagyom a mosatlan tányért a mosogatóban, majd reggel elpakolom. Nézd már meg, hány férfi panaszkodik, hogy a felesége mindig azzal cseszegeti, hogy vigye ki a szemetet, tegye a helyére a poharat, figyeljen oda erre-arra. Szerinted ez jó buli? Szerinted olyan kielégítő, hogy elvileg felnőtt a párod, de a gyakorlatban ez nem mutatkozik meg?
márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
0%

#39 más világban élünk. ha egyedül is könnyű a hàzimunka mégegyszer mondom. Sok helyen laktam Magyarországon is külföldön is, egyedül is másokkal is. Nem ez volt soha a nehéz része az életnek, hogy mi van a szeméttel :D

Teljesen abszurd ez az egész ami itt megy tényleg a kommentekben. Főleg mert most is van barátnőm és nem ilyen. Pl innen gyk világból egészen hihetetlen, de szeret főzni, jó érzés neki.

márc. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!