Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők gondolkodása miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők gondolkodása miért ilyen számító és negatív a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Olvasgattam pár kérdést és elég sok olyan kommentet láttam, hogy pl. miért érné meg neki összejönni a csávóval ha nincs anyagi előnye meg ilyenek. Nem értem ezt a negativizmust. Ilyen erőből minek érné meg egy férfinak összejönni egy nővel, ha azt kvázi el kell tartani? Mi mégse rinyálunk ennyit az anyagiakon.
márc. 6. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
14%
Az biztos, hogy a szüleim vagy nagyszüleim gondolkodásában nyoma nem volt ennek így. Valami változott, ridegebb lett az emberek lelke.
márc. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
82%
Nemcsak a nőkké lett negatívabb, a ferfiakké szintén. Egyszerűen hiába van meg a kényelem, a jobb világ akkor is az emberek belefáradnak az életbe.
márc. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
97%

Én meg azt nem értem, miért enni, meg dugni akarnak járni egy bombanőhöz, sz@rul kereső, igénytelen , kiöregedett pasik.

Akiknek már van egy két válása.

márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
97%
Pont a pasiktól lehet látni a sok rinyát. Főleg a 200-300-at keresőktől, annyira félnek, hogy elveszi tőlük valami aranyásó.
márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
96%
10, mar miert lennek troll? Teljesen valós dolgokat irtam, egy nonek megnonek a terhei egy pasi mellett (takaritas, fozes, kulsosegekre nagyobb kiadasok, emellett a foylamatos kielegitese a pasinak, akar extrem modokon is). Es akkor mit ad bele a pasi?? Elviszi programokra a not ahol elkeri a felet? Ennyi?
márc. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
100%
11: nekem is hasonló tapasztalataim vannak szülőkkel, nagyszülőkkel... csaj látom, hogy a nőknek mennyire nem volt akkoriban jó, ezért tanulok a hibáikból.
márc. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért nem is keresek kapcsolatot, amit a 15-ös válaszoló is ír, semmi energiám nem lenne valakinek folyton az igényeit lesni. Nem értem, ezt miért gondolja valaki trollnak.. Nekem pl sokszor volt már olyan, hogy este ír rám egy pasi, hogy tudnánk-e most találkozni, na igen, ez így férfiként lehet, hogy egyszerűen hangzik, de nőként én akkor álljak neki borotválni, sminkelni, hajat csinálni, stb...

Szóval egyébként valahol igazuk van azoknak, akik így gondolkodnak, mert ha már szép valakinek a barátnője, akkor a férfi is tegyen valamit ezért a külső "színvonalért".

márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%
17: én nőként mondom, ezzel a "ma este találkozzunk"-kal nem is lenne baj, ha az adott férfinek nem gond akkor, ha a nő úgy megy el a találkozóra, hogy van pár szőrszál az arcán vagy borostás a lába, és le van lapulva a haja. Nekem most szerencsém van, mert a férfi, akivel most ismerkedem, ilyen szempontból teljesen normális, és nem undorkodik óvodás módjára, ha van a combomon 1-2 szőrszál vagy épp szöszös a hajam, mert nem volt időm végigcsinálni egy full hajápolási rutint, ha 3 órával előtte ír, hogy találkozzunk. De nem minden férfi ilyen, sőt.
márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kommenteket leginkább troll faszik írnak.


Nem mondták még, hogy nem szabad mindent elhinni amit a neten olvasol?

márc. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
9%

#15 mert egy kereskedő módjára kezelsz valamit, ami amikor szép akkor egy mély, érzelmi dolog. És furcsa, hogy egy férfi aki ezzel jobban tisztában van, mint te a nő.


Ha igaz, hogy egy számológép van a lelked helyén az szomorú. Bele se akarok menni vitatni ezeket amiket írsz.

márc. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!