Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők gondolkodása miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők gondolkodása miért ilyen számító és negatív a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Olvasgattam pár kérdést és elég sok olyan kommentet láttam, hogy pl. miért érné meg neki összejönni a csávóval ha nincs anyagi előnye meg ilyenek. Nem értem ezt a negativizmust. Ilyen erőből minek érné meg egy férfinak összejönni egy nővel, ha azt kvázi el kell tartani? Mi mégse rinyálunk ennyit az anyagiakon.
márc. 6. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
84%

#60

Kicsit nagyon rosszul látod. Egy házasságban gyerek után sok férfi ellustul. Azzal a felfogással vannak hogy a feleség otthon van egész nap a gyerekkel ezért csináljon mindent ő hisz nem dolgozik.

Minden gyerekes csakádnál ezt látom, a férfi aki eddig megfozott vagy takarított kifordul magából hisz ugyan már a nő nem dolgozik. Közben egy gyerek mellett megcsinálni mindent k*rva macerás persze ezt ők nem tudják hiszen nem töltenek el egy egész napot egy gyerekkel.

Egy nőt se ismerek aki úgy szült hogy a férje lusta volt, hiszen akkor nem is lenne a férje mert nem lenne kiszolgáltatott helyzetben és elhagyná a pasit.

Lehet mutogatni hogy a te hibád megérdemled de nem nem a nők hibája. Sok esetben fogalmuk se volt arról hogy ez lesz.

És vannak olyan nők akik megfogják és inkább önkéntes rabszolgák lesznek csak hogy a gyereknek a legjobb legyen. Gyedből nem tudsz mindent megadni egy pár hónaposnak évesnek és még nagad is eltartani.

Én us eltudnám hagyni a férjem de milyen áron? Égen halnék míg mindent megveszek a gyereknek és fizetem a számlákat. Senki nem akar nélkülözni ezért inkább benyeli.

Mi lenne a megoldás hogy ne szüljünk? Sok nő köztük én is imádja a gyerekeket a legnagyobb álma hogy legyen egy fisbabája, hogy anya lehessen.

márc. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
84%

#61

Ugyanezt gondolom, nekünk gyerek nincs de mióta home office-ban dolgozok azóta a párom nem hajlandó semmit csinálni mert “úgyis otthon vagy egész héten”. Előtte magától főzött-takarított ő is…

márc. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
51%
60-as, ez szimpla áldozathibáztatás. Senki tahó, bántalmazó viselkedésére nincs bocsánat, csak mert a másik így is helytáll.
márc. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
0%

#62

Nem látok semmit rosszul. Ezért írtam, hogy a házasságban még olyanok is ellustulnak, akik előtte nem voltak azok. Szövegértés!

Te nem ismersz ilyen nőket, én elég sokat.

És nem igaz, hogy nem volt fogalmuk róla. Sokan tudták, hogy mibe mennek bele. Ebből van több a környezetemben pl. Most meg játsszák a meglepettet.

Ha szülni akartál és még sokan mások is mqguknak, akkor annak ez az ára, hogy el kell viselned őfelségét. Ez rendben van, de akkor nem kell panaszkodni. Mindennek van negatív következménye is, amit illik szem előtt tartani. Választhattál volna nem szülést is a semmire, és akkor most nem ebben a helyzetben lennél. Te viszont nem ezt választottad. Ez nem a pasi hibája elsősorban, hogy te így is benne maradsz a fosban. Ez a te saját döntésed. Saját magad kényszeríted bele ebbe a méltatlan helyzetbe, mert úgy vállaltál gyereket, hogy egyedül nem tudod eltartani.

márc. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
72%

#64

Attól hogy te ismersz ilyeneket nálam nem így volt. Mint mondtam előtte csinálta.


És nem a semmire szültem volt egy 1 szobás lakasom (kertes) amire hitelt kellett felvennem hogy 2 szobássá újitsam (CSAK AZ ENYÉM nem közös). Így a hitelt törlesztem de olyan mintha egy albit kéne havonta fizetnem.


És de eltudnám tartani ha mondjuk nem gyedet kapnék hanem a normális fizetesemet! Tudtad hogy a gyed kevesebb?

Tudtad hogy egy baba pár havonta egy komplett ruhatárat kinő? Tudtad hogy a tápszert aranyáron adják? Hogy a babakeksz a baba tea a pelenka és társai se olcsók?


Könnyen okoskodsz meg hibáztatsz másokat közben szart se tudsz az életről.

márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
0%
49 évesen van már bőven tapasztalatom lelkem. És ismétlem, senki nem kényszerített arra, hogy gyereket szülj úgy, hogy tudtad egyedül képtelen lennél eltartani gyed mellett. Leírjam spanyolul is, hogy megértsd?
márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

49 éves besavanyogott ember vagy aki másokon vezeti le a frusztráltságát. Nem fogok vitatkozni veled.

Felesleges olyannak bármit megpróbálni elmagyarázni akinek nincs benne tapasztalata.

márc. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
100%

#64

Ennek mi köze az én válaszomhoz? :D milyen “szülni akartál”? Direkt írtam hogy nincs gyerek……???

#62 voltam

márc. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
100%
Összekevert minket. Úgy remegett hogy beszólhasson hogy meg se nézte kire akar reagálni.
márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!