Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők gondolkodása miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők gondolkodása miért ilyen számító és negatív a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Olvasgattam pár kérdést és elég sok olyan kommentet láttam, hogy pl. miért érné meg neki összejönni a csávóval ha nincs anyagi előnye meg ilyenek. Nem értem ezt a negativizmust. Ilyen erőből minek érné meg egy férfinak összejönni egy nővel, ha azt kvázi el kell tartani? Mi mégse rinyálunk ennyit az anyagiakon.
márc. 6. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
51%

"A nő, aki ezt zokszó nélkül tűri, legalább annyira hibás.."

Nőként ezzel teljesen egyetértek. Azért pl. házasság előtt sok esetben vannak jelek, amik figyelmeztetik, hogy milyen emberhez készül hozzámenni. De rengeteg nő nem törődik vele, mertmajdúgyisbiztosmegváltozik, na meg a demegígérte. Aztán létrejön a házasság, megszületik a gyerek, és a pasi ugyanúgy áll a dolgokhoz, mint addig, ha nem lesz még rosszabb. Alanyunk meg ott áll tátott szájjal a döbbenettől, hogy minden csak blabla volt. És kialakult a kényszerhelyzet. Eldöntheti, hogy csinálja így tovább és közben baszogatja a pasast, hogy ugyan változzon már olyanná, amilyen sosem volt, vagy szó nélkül tűri és megcsinál mindent ő, ami által a pasas még természetesebbé veszi, hogy neki csak dolgozni kell, minden más a nő dolga. Ill. véget is vethet a házasságnak. Ezt mondjuk kevesebben teszik meg, mert dehátszereti, mit szól Joli, ha elvàlnak, na meg a akkor kénytelen lesz megint szégyenszemre egyedül maradni, egyedül nem tudja a gyereket eltartani stb. kifogásokkal. Tehát a nő inkább benne marad a cseléd szerepkörben, miközben folyamatosan háborog a rokonságnak, meg az interneten. Pedig az egészet magának köszönheti, mert annyira szerelmes volt, meg házasságot, gyereket akart, hogy fittyet hányt a figyelmeztető jelekre. Ez aztán a boldog élet..... Igen, olyan is van, amikor az addig tevékeny pasas fogja magát, aztán egyszer csak szarik mindenbe,elkényelmesedik. És akkor szépen elvitatkoznak x ideig, amíg végleg betelik a pohár. És akkor jön a válás, vagy a nő egy megkeseredetten tűrő, kiégett, depressziós ember lesz. Szép kilátás ez is.

Nagyon szerencsések azok, akiknél nem alakul ki egyik helyzet sem, de ez nagyon lutri. Házasság előtt ezt is illene felmérni, hogy vajon adott ember tudja-e majd kezelni ezeket a dolgokat, ha esetleg bekövetkeznek. De ez nincs így soha, mert csak egyetlen célja van, mindenáron házasságot kötni, Rozi is férhö ment Piripócson már, meg Juli is. Na meg ez az egyetlen, amitől úgy érzi, hogy ér valamit a társadalomban, meg valaki szereti.

márc. 7. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
100%

#50

Mi is megbeszéltük hogy együtt csináljuk együtt dajkálunk, együtt fürdetünk. Tehát megosztjuk a feladatokat.

Azért nem olyan egyszerű nem hagyni. Vagy őszintén te pár hónapos gyerekkdl lelépnél úgy hogy gyed nem valami sok?

márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
100%
Ja es szülés előtt a férjem is főzött az csinálta aki előbb hazaért de most "én egész nap itthon vagyok szóval az én feladatom". Szép is jó amiket összehordtok de mindenki nagyon jól tudja hogy nem olyan egyszerű ez mint ahogy felvan vázolva.
márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
57%

Az a baj hogy ha egy nő nem akarja vállalni hogy házicseléd legyen, akkor körülbelül garantáltan egyedül marad. Nyilván nem minden férfi várja el a kiszolgálást, de a többség igen, akkor is ha a kapcsolat előtt egyedül élt.

Szóval a nők vagy bevállalják az extra munkát otthon, vagy készülhetnek az egyedüli életre.

márc. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
100%
És a pasik is készülhetnek, hogy nem lesz fix punci. Keresgélhetnek folyamatosan másikat, ha lusták otthon bármit is tenni. Személy szerint én inkább az egyedüllétet választanám, mint a cseléd szerepét egy lusta, kényelmes kandisznó mellett. Tehát számomra egyáltalán nem baj ez. Kapcsolat megléte nem kötelező az életben maradáshoz, és a jó, nyugodt élethez sem.
márc. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
100%
#54 Ez hatalmas igazság amúgy. Én mindig egyedül voltam, és már így is maradok, ebben elég nagy szerepe van annak, hogy nem vagyok hajlandó magamra vállalni a házimunka és a "gyerekezés" 100%-át vagy legalább 90-et. De azért rossz ez is... Megértem, aki nem akar örökké "szingli" lenni, és bevállalja, amit én nem, aztán panaszkodik. Mert jogosan panaszkodik, teljesen normális. Az a nem normális, hogy választási lehetőség gyanánt csak a cselédség vagy a macskás néniség van.
márc. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
100%

#54 vagyok

Újraolvasva lehet hogy félreérthetően fogalmaztam, nő vagyok és az elkeseredésemnek adtam hangot :D (lehetne úgy értelmezni a kommentem mintha egy pasi fenyegetőzne kb 😅 )

márc. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
100%

Gondolhattam volna.

Melyik pasi vallja be hogy elvárja a kiszolgálást.

Ha említem a férjemnek a házimunkát akkor mindjárt vita van hogy de ő a mosogatógépet szokta bepakolni.

Havi egyszer.

márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
100%

#58

Ha nem akartál egyedül maradni akkor csak ez jutott. Cselédkedés, azért, hogy ne legyél egyedül.

márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
0%
A helyzet az, hogy még a mostani modernebb világban is beáll önként, munka mellett házvezetőnőnek rengeteg nő, az elkényeztett "teremtés koronái" mellé. És ráadásként még gyerekeket is szülnek maguknak pluszban hozzá. Ha vállaltad ezt, akkor ne panaszkodj. A pasas a kapcsolat, házasság előtt is ugyanilyen lustaság volt, ez utána is csak max. a mesékben változik meg. A valóság meg nem mese. Egy házasságban még azok többsége is ellustul, akik egyedül élve nem voltak azok. Ez miért van így? Mert a nők rájuk hagyják. Na meg anyuci is uszítja a háttérből (ugye a régi idők nevelése), hogy neked fiam ez jár, hogy a feleséged is kiszolgáljon.
márc. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!