Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők gondolkodása miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők gondolkodása miért ilyen számító és negatív a párkapcsolatok terén?

Figyelt kérdés
Olvasgattam pár kérdést és elég sok olyan kommentet láttam, hogy pl. miért érné meg neki összejönni a csávóval ha nincs anyagi előnye meg ilyenek. Nem értem ezt a negativizmust. Ilyen erőből minek érné meg egy férfinak összejönni egy nővel, ha azt kvázi el kell tartani? Mi mégse rinyálunk ennyit az anyagiakon.
márc. 6. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
96%

#11

Szerintem pont fordítva, dédanyáim idejében még egyértelmüen az volt a top priority hogy az udvarló milyen anyagi helyzetű, a leánynak milyen hozománya lesz, ez alapján házasodtak a legtöbben…

márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
96%
Én is egyetértek a 7-essel, de nekem nem az anyagiak kellenének "cserébe" - nyilván legyünk egy szinten -, hanem ugyanúgy az igényességet. Nekem az nem játszik, hogy én kihozom magamból a legjobbat, ő meg csak fogat mos és hasra kell esnem.
márc. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
0%
#19 én is ezt remélem!
márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
8%
#21 1900ban lehet, de a szocializmusban, meg a rendszerváltás után az utáni évtizedekben nem.
márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, ma már a nők is dolgoznak és ha jó munkájuk van, akkor sokszor több pénzt is hazavihetnek, mint egy férfi.

Most ha én nőként havi 800 ezret keresek és jön egy pasi, aki csak 300-at,abból a legtöbb esetben csak a konfliktus van, így nem éri meg.

A mai nők egy férfiban inkább AZT A PLUSZT keresik, amit nem a pénz ad meg.

Tehát van jó fizum, lakásom, autóm, kényelmes, nyugodt életem, el tudok menni egy évben kétszer nyaralni. Mi az a dolog, amit egy olyan férfi ehhez hozzá tud adni, aki még a felét sem keresi meg? Nyaralásra nem lesz pénze, komplexusokkal lesz tele, gyereket nem nagyon lehet vele vállalni. Viszont elvárja a rendszeres és jó szexet, a kiszolgálást, házimunka ugye a nődóga.

Akkor mi az amiért megéri? A szerelmes időszak 1-2 éven belül lecseng, utána meg csak a veszekedés.

márc. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
A rendszerváltás utáni évtizedek? Tehát az 1990-es, és 2000-es évek? Akkor születtek a szüleid és a nagyszüleid?
márc. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
64%
Hidd el, a való életben egy olyan esettel se találkoztam, ami itt napi szintű téma. A GYK és a való élet két teljesen különböző világ.
márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
96%
“Mi mégse rinyálunk ennyit az anyagiakon.” - pontosan az anyagiakról rinyálsz, ahogyan sok férfitársad szintén teszi. Neked is csak azért baj, hogy a nőknek vannak (teljesen jogos) elvárásaik, mert te nem felelsz meg nekik.
márc. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
97%

Rengeteg plusz teherrel jár egy férfi.

Egy boldog, szabad, bulizós életet nem éri meg lecserélni egy házi cseléd életére.

Hány nőt láttam már lepukkanni egy férfi mellett.

A pasik meg kivirulnak. Járnak haverozni, horgászni, inni,megcsalni.

A nőnek meg a főzés, mosás ,teregetés , takarítás marad és ki sem mozdulhat otthonról mert az ő felelőssége a közös gyerek……

Vagy még plusz meg sem vehetem már a kedvenc parfümöm mert megy a szájhúzás.

Ritka az a férfi aki egyenrangú partnerként kezeli a nőt, tehát:

-ketten csinálják a házimunkát

- együtt főznek

- a gyerek kettőjük felelőssége

- bulizni a nő IS járhat

- a videójátékok, Playstation , alkohol mellett (ami JÁR a férfinak),jut a nőnek IS egy szép ruha, egy divatos táska stb.

Legtöbbször a nők vannak maximálisan kihasználva, és mint házvezetőnő, keresne 300at, amit ugye ingyen meg kell hogy csináljon a férjére.

Akkor ki használ ki kit????

márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
97%

Amit mi nők beleteszünk egy kapcsolatba, azt ingyen várják el.

Ingyen cselédet keres minden pasi és erre már kb 10 éve rájöttek a nők, ezért zárkóznak el a kapcsolattól, házasságtól.

Rengeteg olyan eset van hogy megözvegyül egy mamika és soha többet nem köt már házasságot.

Mert egy életre elege lett a sz@ros gatyák mosásából, a kiszolgálásból.

Egymagamra takarítani, mosni , főzni ezerszer kisebb teher mint egy másik felnőtt emberre is, aki nem önellátó!

márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!