Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda srácnak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda srácnak van esélye arra, hogy barátnőt szerezzen úgy, hogy nincs pénze?

Figyelt kérdés
20 èves vèkonyka srác vagyok. A fizikai erőm gyenge, a fejem banán alakú. Mindezek melett ráadásul szemüveges is vagyok. Az országban lèvő legtöbb emberhez hasonlóan csóró vagyok. Nem lesz sose barátnőm? :'(

#fiú #rondaság #srác #banánfej #csúnya dolog
2015. máj. 17. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/85 anonim ***** válasza:
55%
Az meg a másik paradoxon. Minden 2. nő jön, hogy neki milyen fontos a belső, el ne higgye már senki. Miért lenne? Pláne a fiatal generáció, olyan zsírdisznó nőket látok top csávókkal, hogy majdnem elhányom magam. Sajnos rájött a mostani generáció, hogy a külsejükkel, meg hogy lyuk van a lábuk között, bármit elérhetnek a mai feminista szemléletmód mellett.
2015. máj. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/85 anonim ***** válasza:
17%
Nem értem miért vagyok 0üra ponntozva az A kategóriás vélaszom miatt. Miért, szerintetek egy Kulcsár Edina vagy Palvin Barbi kinézetű doktornő fog majd leállni vele? Nem valószínű. De én is imserek olyan lányokat, akinek már kb mindegy lenne, hogy ki, meg hogy néz ki, csak szeresse valaki... persze, ezekre egy pasi se néz, mert kövérek, nem túl szépek.
2015. máj. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/85 anonim ***** válasza:
57%
A probléma az is, hogy a nőt szerezni képtelen férfiak vasággyal 50 kilósak, a férfit szerezni nem tudó nők meg 120 kilósak, általában, lévén az első nem férfias, a második meg nem nőies...viszont egy 50 kilós férfi meg egy 120 kilós nő kombója, ha végletet is veszek, fizikailag nem épp egy járható út.
2015. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/85 anonim ***** válasza:
54%
Nincs, még a csúnya lányoknál se, nekik is csak a jóképű pasik kellenek. A belső pedig egyáltalán nem számít nekik. Üdv a klubban!
2015. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/85 anonim ***** válasza:
68%
Lepontozó Pistikéknek anyuci megint engedte a félóra internetet. :P
2015. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/85 anonim ***** válasza:
93%

"a nőt szerezni képtelen férfiak vasággyal 50 kilósak"

Én dagi vagyok, nekem sincs semmiféle sikerem se. Micsoda furcsaság.

2015. máj. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/85 anonim ***** válasza:
42%

miért pont a pénz jut eszedbe? ha ennyire tartod a nőket ne csodálkozz hogy nem kellesz senkinek :)


vékony vagy? --> takarodj le edzeni egy terembe, ha ennyire nincs pénzed akkor otthon is tudsz kb 0ft-ból.

zavar a szemüveg? --> kontaktlencse is van ám (amit mellesleg lehet féláron is kapni, szokott lenni akció, úgy nem is drága)

a banán alakú fejeddel nem tudok mit csinálni, de egy jó hajvágás stb segíthet.

2015. máj. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/85 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos nem sok, a "legyen önbizalmad" közhelyhez annyit fűznék hozzá, hogy ahhoz, hogy az embernek önbizalma legyen valamennyire jól is kell kinézni, amiért biztos, hogy pozitív visszajelzéseket fog kapni, egyértelműen nő majd az önbizalma. Ezzel ellentétben,ha nem néz ki jól, akkor negatív visszajelzéseket kap, ami a büdös életben nem fogja arra sarkalni,hogy legyen önbizalma. Egy ember,aki rosszul néz ki, hogy tudná már elfogadni magát, amikor nagyon jól tudja, hogy mások se nagyon fogadják el a külső adottságai miatt? Az,hogy én beállok a tükör elé, megnézem a pofám és azt mondom,hogy nem is vagyok olyan ronda, az nem más,mint önbecsapás. Próbáltam már meggyőzni magam,hogy nem vagyok annyira ronda, az lett az eredménye, hogy ugyanolyan undorral néztek rám a nők, amikor az igazat gondoltam magamról, azaz, azt hogy full ronda vagyok. Ennyit az önbizalomról, remélem érthetően leírtam mindenki, főleg az ilyen közhelyeket szajkózó nők számára.
2015. máj. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/85 anonim ***** válasza:
67%

Áltassátok csak nyugodtan őt ezzel,persze.

Nincs esélyed sajnos,mivel a nőknek csak a tökéletes kell sajnos.

Jóképű,izmos,pénzes.Ebben a sorrendben nézik.

Üdv a klubban,bizony.Majd megszokod a dolgokat,ez van. :/

23/F

2015. máj. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/85 anonim ***** válasza:
22%

fúj de szánalmasak vagytok :D:D

nyilván könnyebb az önsajnáltatás mint változtatni bármin is...

2015. máj. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!