Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda srácnak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda srácnak van esélye arra, hogy barátnőt szerezzen úgy, hogy nincs pénze?

Figyelt kérdés
20 èves vèkonyka srác vagyok. A fizikai erőm gyenge, a fejem banán alakú. Mindezek melett ráadásul szemüveges is vagyok. Az országban lèvő legtöbb emberhez hasonlóan csóró vagyok. Nem lesz sose barátnőm? :'(

#fiú #rondaság #srác #banánfej #csúnya dolog
2015. máj. 17. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
47%
De ez nem jelenti azt, hogy a csúnya pasik nem válogatnak. És nem inkább a Palvin Barbit dugnák meg.
2015. máj. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
43%

de miért vesztek minden nőt egy kalap alá?


ma is olvastam egy választ itt egy olyan nőtől akinek külsőre nem annyira jött be egy pasi de sokat beszélgettek, randizott vele... és most házasok.


ha valaki nem néz ki jól és nem akar (bár inkább nem tud) változtatni rajta, az legalább legyen jófej, de azon picsogjon hogy ő miért nem kell senkinek, mert az egy jó pasitól is taszító lenne.


mindenki válogat valamilyen szinten mert a ronda pasi is csak annál próbálkozik be aki SZERINTE jól néz ki. akkor meg miről beszélünk? :D nyilván nem megy oda úgy egy csajhoz hogy 'fú de g*ci ronda mindjárt elhányom magam, na nem baj, megpróbálom'

2015. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
42%
Minden nő válogathat a pasik között, még a legrondábbak is - már ha nemcsak a tökéletes külsejű pasikat veszik észre. Nekem egyébként nem tetszik Palvin Barbi, de ha normális lenne, összejönnék vele is, meg egy mindenki szerint csúnya lánnyal is.
2015. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
94%

"ma is olvastam egy választ itt egy olyan nőtől akinek külsőre nem annyira jött be egy pasi de sokat beszélgettek, randizott vele... és most házasok. "


Viszont van olyan pasi sajnos, akit annyira gáznak tartanak a lányok, hogy a feje tetejére is állhat, akkor sem lesz barátnője!!

2015. máj. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
94%

"de azon picsogjon hogy ő miért nem kell senkinek, mert az egy jó pasitól is taszító lenne"

Éééés pont ezért remek egy anonim oldal. Élőben nyilvánvalóan nem csinálok ilyet én se, itt viszont jólesik kiadni magamból a felgyülemlett feszültséget, mivel senki nem tudja, ki vagyok, és én se ismerek senkit.

2015. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
7%

de az hogy valaki 'gáz' nem csak a fején múlik :D


lehet undorítóak, nyomik a ruhái, vagy igénytelen, rohad a szája, esetleg szánalmas szövegei vannak és rá van görcsölve az egészre... konkrétan az arc (mivel ugye az lehet csak ronda) nem számít annyira mint azt ti beállítjátok. nyilván vannak szélsőséges esetek, de máson szokott elcsúszni a dolog szerintem...

2015. máj. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
79%
Igen, legfőképp ott, hogy a sok megaláztatás után az önbizalomhiányos férfi nem megy oda a nőkhöz huszonötödszörre is belebukni a dologba. Egyszerűen rá nem nedvesedtek, mert nincsen mindent elsöprő egója, nem nárcisztikus, hanem reális. Meg kell nézni egy olyan szituációt, amikor egy "kirekesztett", lesajnált srác kettesben marad egy nővel és elkezdenek beszélgetni. Minden tök jó, egész addig, amíg meg nem jelenik valami nagypofájú díszhuszár. Onnantól kezdve a nő, bármilyen jól elbeszélgetett az első sráccal, hatalmas ívben fog tojni a fejére. Az adonisznak meg kb. csak mosolyognia kell, mert a r_b@ncok elcsöppennek rá.
2015. máj. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
-
2015. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
43%

"gen, legfőképp ott, hogy a sok megaláztatás után az önbizalomhiányos férfi nem megy oda a nőkhöz huszonötödszörre is belebukni a dologba. Egyszerűen rá nem nedvesedtek, mert nincsen mindent elsöprő egója, nem nárcisztikus, hanem reális. Meg kell nézni egy olyan szituációt, amikor egy "kirekesztett", lesajnált srác kettesben marad egy nővel és elkezdenek beszélgetni. Minden tök jó, egész addig, amíg meg nem jelenik valami nagypofájú díszhuszár. Onnantól kezdve a nő, bármilyen jól elbeszélgetett az első sráccal, hatalmas ívben fog tojni a fejére. Az adonisznak meg kb. csak mosolyognia kell, mert a r_b@ncok elcsöppennek rá."


Ott a pont!!

2015. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
32%
igen, ha mondjuk a pasi rögtön fülét farkát behúzza mert megjelent más, ahelyett hogy valahogy próbálna jobbnak tűnni (lenni), akkor valóban a normálisabb pasit fogják választani a nők.
2015. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!