Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda srácnak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda srácnak van esélye arra, hogy barátnőt szerezzen úgy, hogy nincs pénze?

Figyelt kérdés
20 èves vèkonyka srác vagyok. A fizikai erőm gyenge, a fejem banán alakú. Mindezek melett ráadásul szemüveges is vagyok. Az országban lèvő legtöbb emberhez hasonlóan csóró vagyok. Nem lesz sose barátnőm? :'(

#fiú #rondaság #srác #banánfej #csúnya dolog
2015. máj. 17. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
39%

"Ennyi, de mint mondtam, úgyis jönnek a nők és megpróbálják megmagyarázni, hogy ez nem így van. "


egyszerűen van itt két ember, aki nem így működik és ezt nem tudjátok elfogadni mert már minden nőt elkönyveltetek hülye p*csának :D nekem mindegy, ezzel csak magatokkal b*sztok ki

2015. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 anonim ***** válasza:
61%

Hát nem tudom,én elég sok hónapon keresztül jártam kondiba,sőt sokszor itthon is edzettem később,mikor nem volt időm kondiba járkálni.

1 dkg izom nem jött fel rám,pedig igen ettem rendesen,és elég keményen is nyomtam.

Mikor megmutattam lány testvéremnek hogy mennyit edzettem mikor hol,mert vezettem róla táblázatot,ledöbbent és nem akarta elhinni,hogy én azt mind megcsináltam és pontosan ugyanúgy néztem ki,mint előtte is.

Aztán megkérdeztem orvos véleményt is a dolgokról,mert akármennyit ettem,nem tudtam hízni sem,1 dkg-ot sem.

Azt mondta,hogy sajnálja,de ilyen a genetikám,és nem tudok vele mit tenni igazából.Örököltem ezt a szüleimtől,és így marad.

Nos akkor hogyan is kéne?:)

2015. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/85 anonim válasza:
44%

nincs is jobb,mint vizsgaidőszakban tanulás helyett ennyi idióta választ elolvasni :DD igazán felvidítottatok,folytassátok még kérlek:D <3


#neoltsatokbelégyszimostezazegyetlenörömöm

2015. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 anonim ***** válasza:
83%

oké, ez te vagy, kb az 1% :D


nyilván van olyan lány is akinek a vékony pasik tetszenek, nekem is van több fiú ismerősöm akik 60-70 kilók összesen (és nem alacsonyak hozzá, 180+ cm) mégis van barátnőjük.

2015. máj. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/85 anonim ***** válasza:
45%

Nyilván csak ők helyesnek születtek gondolom,mert én nem sajnos.Mert akkor már nekem is lehetne rég barátnőm,és nem csak a kinevetést,megalázást kapnám...

Pedig odafigyelek az öltözködésemre,van egy egyedi stílusom is,nem vagyok tucatember,ápolt vagyok magamra.Kedves vagyok mindenkivel,kulturáltan viselkedem,és beszélgetni is lehet velem bármiről,de tényleg.

Szóval nem értem mi a baj,de nem is fogom valószínűleg soha... :/

2015. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:

"De ha ilyet mondasz, hogy 10 ezerből 1 van, ki akar majd veled összejönni? Ez a hozzáállás a baj. "


És ha én nem akarok olyan felszínes gyökér lenni, mint a maradék 9999 ember?:D Mert nem okoz örömöt? Egyébként ráleltem arra a lányra, akit szeretek, más kérdés (és nagyon hosszú történet), hogy párkapcsolat nem jön össze köztünk nagyon úgy néz ki. De legalább elmondhatom, hogy nem szüzen döglöttem meg, és jobban szerettem egy lányt, mint az a maradék 9999 ember együttvéve.

2015. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem ti tudnátok változtatni. Mármint nem magatokon - persze magatokon is - de főleg a világon.


Ha ti ezt mind komolyan gondoljátok (a nőgyűlöletet kivéve), akkor nektek kéne az új "fajnak" lennie. Tudjátok, hogy mennyi frusztrációt okoztak nekem magazinok, cikkek, amik férfiakat idéztek, hogy egy lány ne legyen festett hajú, ne legyen színesre festve a körme, ne hordjon túl sok színt, ne legyen ilyen a szemöldökre, ne hordjon olyan rúzst... mert ez mind ronda. Itt is kaptam kedves üzeneteket, hogy szebb lennék így meg úgy. Én meg csak lesek, hogy egy hetero férfit miért érdekel, hogy én hogy szedem a szemöldököm???


És ezek triviális kis dolgok, de megnyomorítanak egy idő után. Nézzétek meg a többi topic-ot. Bejön a lányoknak, ha zongorázom? Bejön a fiúknak, ha fehér a zoknim?


Képzeljétek el, hogy nektek van valami érdeklődésetek vagy preferenciátok, amiről azt mondják, inkább titkold. A személyed egy részét.


Én azt mondom, hogy nem érdekel semmi. Olyan gyomorgörccsel mentem mindig emberek közé. Akárhányszor felnevetett valaki, mindig elöntött a szégyen, hogy biztos rajtam nevetnek. Pedig nem. Mindig úgy éreztem, bocsánattal tartozom a világnak, mert nem vagyok elég szép.


Aztán eldöntöttem, hogy nem leszek ilyen. Egyetlen életem van, és lehet, hogy holnap meghalok. Nem akarok úgy visszanézni, hogy görcsöltem azon, mit gondol pár alfabunkó meg alfapitsa. Ugyanannyi jogom van létezni.


És nehéz, de önbizalmat kell építeni, és ez az egyetlen, amiben nem szabad más segítségét kérni. Mert amit te magad építesz fel, azt csak te rombolhatod le, más nem. Akinek az egész élete akörül forgott, hogy mindenhonnan hallotta, hogy milyen szép/jóképű, annak lekonyul a szája, ha ezt nem kapja meg valakitől.


Most már teljesen őszintén mondom, hogy örülök, hogy annyit basztattak annak idején, mert megerősödtem, és ki tudok állni másokért is.


Nem akartam hegyi beszédet írni, csak elmentem közben zuhanyozni, és ez kikívánkozott. A lényeg az, hogy ez nem férfi-nő ellentét, és senkinek nem használ, ha így kezeljük. Ez olyan elnyomó-elnyomott féle dolog.

2015. máj. 18. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/85 anonim ***** válasza:
0%

Mi van primadonnák?

Megint megy az esélylatolgatás?

2015. máj. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/85 anonim ***** válasza:
93%
Persze hogy van, csak nagyon kevés :D
2015. máj. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
100%

Engem is hányszor kiröhögtek már, vagy beszóltak tök ismeretlenül az utcán. Hetente minimum egyszer előfordul, és ez csak az, amit észreveszek. Semmire se mész dumával vagy humorral, ha már a külsőd miatt eleve elkönyvelnek esélytelennek. Persze aki nem volt még ronda férfi, az ezt úgyse fogja soha megérteni.

Egyébként van, aki ki tudja gyúrni magát, és van, aki nem, az arcon és a magasságon viszont nem könnyű változtatni.

2015. máj. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!