Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda srácnak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda srácnak van esélye arra, hogy barátnőt szerezzen úgy, hogy nincs pénze?

Figyelt kérdés
20 èves vèkonyka srác vagyok. A fizikai erőm gyenge, a fejem banán alakú. Mindezek melett ráadásul szemüveges is vagyok. Az országban lèvő legtöbb emberhez hasonlóan csóró vagyok. Nem lesz sose barátnőm? :'(

#fiú #rondaság #srác #banánfej #csúnya dolog
2015. máj. 17. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
95%

"igen, ha mondjuk a pasi rögtön fülét farkát behúzza mert megjelent más, ahelyett hogy valahogy próbálna jobbnak tűnni (lenni), akkor valóban a normálisabb pasit fogják választani a nők."


Tudom, hogy nem illik ide a politika, de egy egyszázalékos népszerűségű párt szerinted hogyan tudna versengeni egy 50%-os népszerűségű párttal?!

2015. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
# 40 megjelenik a másik, aki egy taj paraszt, bunkó, gyökér, és azzal imponál a csajnak, hogy azt a bizonyos srácot akivel beszélgetett minél hülyébb helyzetbe hozza. "Mert az olyan vicces."
2015. máj. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
0%
hát én nem tudom ti milyen primitív nőknél próbálkoztatok eddig, de talán rossz helyen keresgéltek :D
2015. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
92%

"hát én nem tudom ti milyen primitív nőknél próbálkoztatok eddig, de talán rossz helyen keresgéltek :D"


Minden nő az alfákra bukik sajnos! Nem hiszem, hogy te erről ne tudnál.

2015. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
0%

nő vagyok és érdekes mód nem tudok róla.


igen, mondjuk lehet nem magamból kéne kiindulnom.

2015. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen őszintén, minden túlzás nélkül írom: Egy olyan nővel se találkoztam még életemben, aki ne az alfa bunkó pasikra bukott volna... Még a csendesebb, rendesebb nők is csak alfával tudnak elképzelni párkapcsolatot!
2015. máj. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
0%

az 'alfák' másra jók, nem párkapcsolatra, ez viszont tény.


na mindegy, tény, hogy vannak olyan nők akiknek nem számít annyira a külső, csak jobban kell keresni. lehet hogy 50 nőből 1 olyan, de meg lehet találni

2015. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
74%
37-es nagyon jól leírta a dolgokat, ez így van. 40-es! ezt a "próbálna jobbnak lenni dolgot ugye csak egy rossz viccnek szántad? Hogy lehetne jobb, a humorával? Elmondom ez is hogy megy, figyelj: Ha egy előnytelen külsejű poénkodik, vagy mond egy jó viccet, arra max.egy alig látható mosoly a reakció a legtöbb esetben, de ha egy jóképű mond egy faviccet, amit egy 10 éves újságban olvasott, akkor rögtön kacagásban törnek ki a kedves nők. Vagy próbáljon valami érdekeset mondani, a jóképű mondandója úgy is érdekesebb lesz a nők számára. De tudom már,hogy mire gondoltál, gyorsan rohanjon plasztikai sebészhez!
2015. máj. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
51%
Ezeket a dolgokat egyébként hiába magyarázzuk a nőknek, mert nem jut el a tudatukig, vagy legalábbis be soha nem fogja egyik se vallani, hogy jogos. Ha már politika, ez kb. olyan lenne, mintha a kampányidőszakban az egyik párt azt hajtogatná a nép felé, hogy lopni csalni fogunk, adókat fogunk kivetni, ti meg megdögölhettek minimálbéren, miközben mi a jakuzziban rohadunk. Nyilván hülyeség lenne, ahogy az ilyen kérdések alatt is mindig jönnek a hölgyek, és elkezdik megmagyarázni, hogy csak bennünk van a hiba, és nekik tulajdonképpen a belső a lényeg. Maguk se hiszik el, ahogy a politikus se, amit mond, mégis megállás nélkül hajtogatják a hazugságokat.
2015. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
96%

#48:


Kösz, egyébként tényleg roppant vicces. Nem egyszer fordult ez elő velem egy neves főiskolán, ahova jártam (csak hogy ne érhessen az a kritika, hogy nem "normális" lányokról van szó). Véletlen úgy alakult, hogy egy 10 percig évfolyamtársnőmmel egy légtérben voltunk és hát valamiről beszélni kellett. Többek között ekkor jöttem rá, hogy nem igaz, amit annyira el akarnak hitetni az emberek velem, hogy nem tudok rendesen kommunikálni. Sőt, mindenről el tudtunk beszélgetni. Aztán jött valami felnyalt hajú, kigyúrt ismerőse, és úgy lelépett...nem is az h nem köszönt, hanem még rám se nézett kb. :D De legyen önbizalmunk ugye...

2015. máj. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!