Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda srácnak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda srácnak van esélye arra, hogy barátnőt szerezzen úgy, hogy nincs pénze?

Figyelt kérdés
20 èves vèkonyka srác vagyok. A fizikai erőm gyenge, a fejem banán alakú. Mindezek melett ráadásul szemüveges is vagyok. Az országban lèvő legtöbb emberhez hasonlóan csóró vagyok. Nem lesz sose barátnőm? :'(

#fiú #rondaság #srác #banánfej #csúnya dolog
2015. máj. 17. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
95%
A #18-nak riszpekt. Hogy az atyaúristenbe' legyen valakinek jó önbizalma, amikor kiröhögik az utcán?... Igen, tényleg létezik ilyen, bár egy másik kérdésnél ezen nagyon meglepődött valaki. Egyébként könnyen beszélnek azok, akiknek sose volt ilyen problémájuk. Mintha egy vaknak mondanád, hogy "na, nem olyan nehéz dolog látni, na, na, csak nézni kell".
2015. máj. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
92%

"vékony vagy? --> takarodj le edzeni egy terembe, ha ennyire nincs pénzed akkor otthon is tudsz kb 0ft-ból."

Semmire nehéz izmot felszedni, és vannak olyan emberek akik hízni nem tudnak, akár mit esznek, vagy meg kell válogatni hogy mit esznek valami ok miatt (esetleg betegség, étel érzékenység, ételallergia). Önbizalom ahogy itt fentebb már leírták, hiba próbál egy önbizalom hiányos ember önbizalmat gyűjteni, a bizonyos ember társaink vissza húznak.

2015. máj. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
92%
"Egy jó hajvágás sokat segített" kb.semmit. Sokan leírtuk itt a tapasztalatainkat,amiből kiderül,hogy ronda férfinak bizony nagyon kevés az esélye a nőknél,szinte nincs is, ennek ellenére azt mondom kérdező, hogy ne add fel,hátha vannak még csodák, és összejön.
2015. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
45%
Önsajnáltatásnak is nevezhetjük, és? A lényegen nem változtat. Mint már írtam, a mai nők nagyon jól tudják, hogy válogathatnak, megkaphatnak gyakorlatilag bármit, ergo akkor se az önbizalomhiányos kis esetlen srácot fogják választani, ha neadjisten lemegy a kondiba és 1 fokkal jobban fog kinézni. Nem kell plázapitshákkal példálózni, ma egy teljesen átlagos huszonéves nő is minden ujjára talál 20 kigyúrt vadmarhát, vagy 20 pénzéhes 30 éves férfit. Komolyan, szerinted miért adnák alább, ha megtehetik, hogy a sármosabbat, pénzesebbet válasszák? Arról ne is beszéljünk, hogy mik a nők további elvárásai: legyen határozott alfahím, de azért legyen tisztelettudó, legyen talpraesett, határozott, de becsületes, legyen vicces, de komoly is, legyen munkája, legyenek céljai, legyen életvidám...de ha megkérdeznéd egy ilyen nőtől, ő mit tud cserébe adni a férfinak, egész gyorsan kiderül, hogy a hamvas kis testén kívül semmit, mert egy nulla belülről. Egyszerűen azért, mert nincs rá szükségük, hogy szép belsőjük legyen.
2015. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
72%
Nyugavér, van esélyed!!!! Én olyan büdös, ronda, rothadó, fogú, gnóm embereket is láttam családdal hogy hanyattesnél rögvest, szóval fel a fejjel! ;-)
2015. máj. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
91%

"Semmire nehéz izmot felszedni, és vannak olyan emberek akik hízni nem tudnak"


Ez a másik, aminek mindig örülök...ja, ilyen a genetikám, mikor annyit ettem, mint három ló, akkor is 50 kiló voltam. És lementem konditerembe a kigyúrt barmok közé, akik minden gyakorlat közbe összeszarták magukat, hogy jól nézzenek ki a tükörben, mert valami indokolatlan oknál fogva nem tudnak úgy gyakorlatot végezni, hogy ne nézegessék magukat közben. Fél évet jártam, nem mondom hogy semmit nem ért, de hogy esztétikailag nem ért sz@rt se, az biztos.

2015. máj. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
64%

"fúj de szánalmasak vagytok :D:D

nyilván könnyebb az önsajnáltatás mint változtatni bármin is..." Akkor meséld el nekem,hogy lehet változtatni egy olyan testalkatom,ami abból áll, hogy akármit és akármennyit zabálok, nem jön rám tömeg, míg más megeszik egy tábla csokit, és már felugrik 6 kg( ez csak egy durva példa), addig én kizabálhatok egy cukrászdád, miután csődbe zabáltam egy mekit, és hurrá fel is szedtem 10dkg-ot. Az arcformáján az embernek pedig végkép nem lehet változtatni.

2015. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
66%
Ismerek egy olyan lányt, aki minden, csak nem épp csinibaba, ennek ellenére a külsőm(!) miatt nem kellek neki!! Szóval ne etessétek a kérdezőt a "belső a lényeg" dumával, mert minden csaj a külsőre utazik!
2015. máj. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
76%

Érdekes, most jön a betegség meg a tehetetlenség, de a kövér lányoknál nincs kifogás.


Valaki írja már le, hogy amikor ti azt mondjátok, hogy a NŐK válogathatnak, kikre gondoltok? Már 3 különböző kérdésnél is feltettem ezt a kérdést, és senki nem válaszol.

Mert a kövér/ronda/öreg nők nem válogathatnak, pontosan úgy, ahogy a banánfejűek sem.


Mellesleg üdv a klubban. A nőknek mindig ez volt a problémájuk. Ha hízékony vagy, ne egyél semmit, és tűrd, ha baszogatnak, hogy nyúlkaját eszel. Kicsit segíts az arcodon sminkkel, és tűrd el, hogy baszogatnak, hogy vakolod magad. Ha narancsbőrös a feneked - ami a nők több, mint 90%-ánál természetes - ne merészelj bikinit felvenni, mert a dagadt, szőrös hapsik megszólnak a strandon.


Menjetek át a fogyókúra topicba, ott vannak hozzáértő emberek, akik megmondják, hogy mit hogy kell csinálni, ha izmot akarsz felpakolni. Ami egy férfinak könnyebb, mint egy nőnek izmot fel vagy zsírt le pakolni a biológia miatt, mégis megtesszük.


Minden nő, minden pasi a külsőre megy!

2015. máj. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
66%

"Mert a kövér/ronda/öreg nők nem válogathatnak, pontosan úgy, ahogy a banánfejűek sem. "


Az előbb írtam le, hogy engem egy kövér lány koptatott le a külsőm miatt! szóval igenis válogatnak ők is!

2015. máj. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!