Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda srácnak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda srácnak van esélye arra, hogy barátnőt szerezzen úgy, hogy nincs pénze?

Figyelt kérdés
20 èves vèkonyka srác vagyok. A fizikai erőm gyenge, a fejem banán alakú. Mindezek melett ráadásul szemüveges is vagyok. Az országban lèvő legtöbb emberhez hasonlóan csóró vagyok. Nem lesz sose barátnőm? :'(

#fiú #rondaság #srác #banánfej #csúnya dolog
2015. máj. 17. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:

őő bocsi de azt írtad egy 'évfolyamtársad' és az 'ismerőse' ment oda. szerintem lényegtelen hogy nézett ki, mivel őt ismerte, lehet csak rá várt, persze hogy elmegy vele :) ettől függetlenül lehet nem tetszettél neki, de azért ilyen helyzetben kicsit más.


na mindegy én elhiszem ha nincs önbizalmatok én csak azt nem értem amikor valaki olyanra fogja a sikertelenségét amin tudna változtatni

2015. máj. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
55%
Lehet ezt szépíteni, de örült hogy mehetett, mert elbeszélhetünk akármilyen jól, meg mondhatok bármit, ahogy előttem is mondták, semmit nem tesz, mert nem olyan a külsőm.
2015. máj. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
A külsőmön nem sokat lehet változtatni.
2015. máj. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
45%

Egy szóval sem mondtam, hogy a belső a lényeg.


Lányoknak le kell fogyni, hogy jó pasit szerezzenek, pasiknak izmot kell felszedni, hogy jó csajt szerezzenek. 1:1.


A humor... hiszed vagy nem, életem első szerelme egy szőrös, duci srác volt, aki észre se vett. Mindig azt hittem, hogy nekem az izmos pasik jönnek be, de abba a srácba úgy bele voltam zúgva, hogy az nem igaz. Felülírt mindent, amit addig hittem. Egy nagy kocka volt, eszméletlen humorral, és imádtam.


Nekem ne mondjátok azt, hogy az "alfa" pasik jönnek be. Egyrészt, szerintem rosszul használjátok ezt a szót. Másrészt, ne mondjátok meg egy nőnek, hogy ő milyen meg úgyis csak ezt-azt akarja, mert attól tényleg senki nem lesz nedves.


Tessék önbizalmat szerezni. Ne másoktól, magadtól. Tudom, hogy nehéz, engem csak mostanában vesznek észre a férfiak. Azelőtt csak akkor, ha véletlen beszéltek hozzám, és kiderült, hogy jé, van belsőm, van humorom, kedves vagyok. De majdnem 100 kilósan sem vártam el senkitől, hogy elaléljon, ha meglát, és adjon önbizalmat.

És soha, SOHA nem utáltam ezért a férfiakat, mert nőként mindig ebben a közegben nőttem fel. Fiúk, lányok, fiatalok, öregek, a média, mindenki azt mondta, hogy ha pasit akarok, akkor úgy kell kinézni.


És itt a lényeg: ha én a testsúlyom felét le tudtam dobni, és törődök a külsőmmel, nem várhatom el ezt a páromtól?

2015. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
50%

A kérdező? :D


[link]


Pár éve beszélgettem egy házibuliban egy eléggé csúnya, kövér, nem is különösebben gazdagnak tűnő sráccal, aki lelkesen mesélte a netes hódításait és hogy milyen sok nőt megdugott, mielőtt megállapodott a gyönyörű barátnője mellett. Kicsit hitetlenkedve hallgattam, de aztán láttam Facebookon a barátnőjét és tényleg nagyon szép volt. Nyilván rengeteg hasonló példát fel lehetne hozni, biztosan mindenki ismer legalább 1-2 hasonló srácot.


Szóval oké, hogy fontos a külső megjelenés (amit érdemes folyamatosan fejleszteni), de felül lehet írni sok mindennel, ami legalább ennyire fontos.


Lehetsz te bármilyen kigyúrt nagyfarkú agyontetovált kafferbivaly, ha nem tudsz kiváltani mély érzelmeket egy nőből, nem érzi magát igazán nőnek melletted, nem tudja megélni önmagát és a nőiességét, akkor max. unaloműzésből dugtok párat (ami nem lesz sokkal jobb egy kölcsönös maszturbálásnál). Aki meg csak ennyire vágyik, az inkább menjen k.rvázni, mert így megspórol magának egy csomó stresszt.

2015. máj. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
92%

Akkor már leírom velem egyszer mi történt.Befelé sétáltam az egyetemre mentem órára,majd jött szembe 4 fős lány társaság.És amikor közvetlen melléjük értem,az egyik megszólalt,hogy nézzétek megint itt van ez a nyomorék gyerek.És elkezdtek röhögni mindannyian.Csak hogy tiszta legyen a kép,nem is ismertek egyáltalán,fogalmuk sincsen milyen vagyok.Tehát semmit nem tudtak rólam.

Hozzájuk sem szóltam,csak elmentem mellettük szimplán.

23/F

2015. máj. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
89%
#54 "Lányoknak le kell fogyni, hogy jó pasit szerezzenek, pasiknak izmot kell felszedni, hogy jó csajt szerezzenek. 1:1." - A hozzászólásodat eddig olvastam, ennyi elég is volt belőle. :D Lefogyni akkor kell ha elhízol. Ha normálisan táplálkozol (nem nagy dolog) akkor nem fogsz elhízni. Viszont ahhoz hogy az ember megizmosodjon, nagyon keményen kell ám melózni. Érzed a különbséget?
2015. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
92%
Ennyi, de mint mondtam, úgyis jönnek a nők és megpróbálják megmagyarázni, hogy ez nem így van. Egyébként az a vicces, hogy én személy szerint rohadtul nem arra mennék, hogy tökéletes legyen, nyilván külsőleg van egy alsó szint, törődjön magával, de egy teljesen átlagos lány megfelelne. Én a belsejét tudom szeretni egy nőnek, a lelkét, a gondolkodását. De mit érek ezzel, ha 10 ezerből 1 ilyen van, mert nincs rá kereslet?:D
2015. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
54%
#56 és ezt miért hagyod? Oo Én tuti nem hagytam voltna szó nélkül, mi a francot képzel magáról néhány hülye pi.csa...
2015. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:

De ha ilyet mondasz, hogy 10 ezerből 1 van, ki akar majd veled összejönni? Ez a hozzáállás a baj.


És felőlem lepontozhattok mínuszba, és sírhattok tovább, az sokkal könnyebb, mint változtatni.


(Tudom, milyen nehéz izmot felszedni, úgy látszik, egyedül én tudom itt.)

2015. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!