Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda srácnak van esélye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda srácnak van esélye arra, hogy barátnőt szerezzen úgy, hogy nincs pénze?

Figyelt kérdés
20 èves vèkonyka srác vagyok. A fizikai erőm gyenge, a fejem banán alakú. Mindezek melett ráadásul szemüveges is vagyok. Az országban lèvő legtöbb emberhez hasonlóan csóró vagyok. Nem lesz sose barátnőm? :'(

#fiú #rondaság #srác #banánfej #csúnya dolog
2015. máj. 17. 19:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:
27%

Egy vékony, de sportos vagy éppen nagydarab-izmos testet bárki össze tud hozni magának, ha akar. A magasság adott, de az arcon lehet változtatni (bőrgyógyász, arcszőrzet, barnaság, más szemüvegkeret/kontaktlencse stb.) Olyan ronda embert még nem láttam, akiből legalább egy átlagos külsőt ne lehetne kihozni műtét nélkül.


Olyat sem láttam még soha, hogy bárkit kinevetnének az utcán.

2015. máj. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
68%
Akkor te még nem láttál engem. Ha látnál, egyrészt tudnád, hogy reménytelen vagyok, másrészt megértenéd, hogy kiröhögnek.
2015. máj. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
100%

71:


Akkor te valamelyik másik bolygón élhetsz. Már annyira rondának se kell lenni hozzá, elég ha átlagos arcod van és pofánröhögnek a fiatalok, mert az olyan menő, természetesen akkor, mikor te épp egyedül vagy, ők meg csordában, mert egymagában nekik sincs akkora arcuk.

2015. máj. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
49%

Két megyeszékhelyen is éltem majdnem 30 év alatt és nem láttam ilyet.


Szerintem vagy nagyon rossz kiállásod van és azért nevetnek ki, kb. félévente talán 1x (aminek semmi köze a külsőhöz és ez a dolog amúgy is őket minősíti, nem téged) vagy olyan dolgokat képzelsz be magadnak, amelyek a valóságban nem léteznek (valaki nevet az utcán és egyből azt hiszed, hogy rajtad) vagy hazudsz (hogy alátámaszd a kényelmes valóságodat, amiben a "sorstársaiddal" együtt belesüppedsz).


Azért az vicces, hogy egy nyavalygás magasabb értékelést kap, mint egy segítő szándékkal írt, konstruktív hozzászólás és még csodálkoznak egyesek, ha egy idő után senki nem akar tanácsot adni nekik. Bár vannak, akiknek teljesen felesleges, mert csak időpazarlás.

2015. máj. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
100%

@74

Érdekes, amit írsz, de itt bizony tényleg kiröhögésről van szó. Olyanokról, hogy "áh, szerelmes lettem! Don Juan!" és "nézd, milyen jóképű pasi! *hahaha*". Ezek szó szerinti idézetek, felém irányulóan. Igaz, tényleg csak csőcselék részéről és aljacigányoktól hallottam még hasonlót, de ha abból indulunk ki, hogy ők nem félnek kimondani, amit gondolnak és pont leszarják, hogy a másiknak ez hogy esik, akkor azért kiábrándító. Pedig én azt gondoltam magamról, hogy annyira nem vagyok undorító, mint mondjuk középiskolában voltam (főleg, amióta végre normálisabban nő a szakállam), de ezek szerint nem változott a helyzet. És ez bizony elszomorító...

2015. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
Ja, kimaradt: megyeszékhelyen lakok én is, de a Don Juan-os eset egy kisebb városban történt. Tiszántúlról van szó, de nem BAZ és nem Szabolcs megye.
2015. máj. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
91%

"Igaz, tényleg csak csőcselék részéről és aljacigányoktól hallottam még hasonlót"


Na, ez volt a kulcsmondat az egészből :D Ilyenek véleményére felesleges adni. A magam részéről pl. nem érdekelne, hogy egy 150 kilós kopasz fogatlan nő mit gondol rólam, mert nem ő a célcsoportom.

2015. máj. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
azt hiszed a suttyók meg a cigányok másnak nem szólnak be? :D bárkinek beszólnak, ne mászkálj putris helyeken akkor.
2015. máj. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
100%
Engem is röhögtek már ki utcán, még fiatalabb koromban, csak az a gond, hogy nem cigányok voltak,hanem magyar csajok. Ennyit arról,hogy az emberek nem nevetik ki a másikat az utcán, vagy bárhol,ha előnytelen a külseje.Persze nem kell felvenni minden nyomoronc kis csitri beszólásait, de azért csak szarul esik az embernek.
2015. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
85%
húha, nekem meg egyszer konkrétan a pofámba röhögött egy osztálytársam mert szemüveges lettem... és? :D emiatt nyomorékoskodjak életem végéig? (persze ez csak 1 dolog... magasságom miatt is (tessék, ezen nem lehet változtatni) is nagyon sokat csúfoltak, de ahelyett hogy a sarokban sírnék inkább elfogadtam magam)
2015. máj. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!