Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/185 A kérdező kommentje:
28 leszek. tehát nem tavaly kezdtem el... :)
2016. febr. 18. 14:13
 62/185 anonim ***** válasza:
70%
ÓÓÓ hány ilyen embert ismer az ember, akik így vannak, aztán meg találnak valakit , akit a tenyerükön hordoznak,nagy a szerelem és a megbecsülés, és az tényleg életre szóló döntés lesz, mert nem hagyják el egymást soha. Később meg akinek volt 100 annak meg később nem sikerül sajnos. Az élet ilyen, valahol, ad, valahol visszavesz. De ne add fel, írásodból ítélve jó fej lehetsz, majd eljön a te időd is, csak majd ne felejtsd itt is leírni ezt az örömhírt!!
2016. febr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/185 A kérdező kommentje:

62: remélem tisztában vagy vele, hogy hülyeséget írtál.


a partnerek száma és a kapcsolatok hossza között nincs korreláció.

ez van.

2016. febr. 18. 14:27
 64/185 anonim ***** válasza:
60%

#58

"A magasságnak nem sok köze van a sikerhez nők terén." - persze, ha minimum 180cm magas vagy. Egyébként megkapod, hogy túl alacsony vagy és az nem férfias, meg ugye a magassarkú...

2016. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/185 anonim ***** válasza:
63%
62-es vagyok, nagyon sok ilyet ismerek.
2016. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/185 A kérdező kommentje:

62es: na most fogok nagyon udvariatlannak és unszimpatikusnak tűnni...


Sosem fogok olyan nővel összejönni aki a kora vagy családi állapota miatt (gyereke van), már nem túl nyerő azoknál a pasiknál, akiknél korábban és kénytelen rám fanyalodni.


Ennél nagyobb büszkeségem van!

2016. febr. 18. 14:40
 67/185 anonim ***** válasza:
71%
62-es vagyok, nézd szerintem te óriási elvetettség érzésben szenvedsz. (Ilyet is ismerek). Hogy semmi okod rá, de annyira nem hiszel benne, hogy más csak azért sikerül. Nem kell gyerekes anyukákra gondolni, meg kiöregedett nőkre, erre ne is gondolj, meg amúgy ez a társkereső is semmire nem való, 100-ból 5-nek jön be. Vagy egyáltalán arról van szó még ennyit árulj el magadról, hogy még egyáltalán nem is volt kapcsolatod?
2016. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/185 anonim ***** válasza:
71%
*már csak azért sem sikerül* bocsi
2016. febr. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/185 A kérdező kommentje:

nem volt még párkapcsolatom.


de nem vagyok szűz, ha erre gondolsz...

2016. febr. 18. 14:57
 70/185 A kérdező kommentje:
legnagyobb sajnálatomra. tehát nem poénból, meg komolytalanságból alakult így.
2016. febr. 18. 14:58
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!