Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/185 A kérdező kommentje:
Errol van szo sajnos.
2016. febr. 18. 22:43
 92/185 anonim ***** válasza:
69%
Ha a szerencsétlen elefánt ember küldene az itteni nőknek képet, arra is azt mondanák,hogy semmi baj a külsőddel, a személyiséggel lesz itt gond. Mindenkinek ezt írják, egy-két csaj leírja a hibáit az embernek, pl. eláll a füled, nem áll jól ez a haj stb, de a többség a szokásos "nincs gond a külsőddel" szöveggel jön, persze ismerkedni nem ismerkedne egyik sem.
2016. febr. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/185 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, én amíg nem látom, milyen képekkel próbálkozol, addig csak azt tudom mondani, hogy olyanokkal próbálkoztál, akiknek nem a te karaktered jön be, illetve elképzeltek valamilyennek, és attól nagyon eltérő voltál.

Ha látnék képet, akkor pl. láthatnám, mennyire vagy például fotogén. Öcsém is szokott fotózgatni embereket, nem mindenkinek van jó kameraarca (ez nem azt jelenti, hogy nem szép vagy nem jóképű, hanem egyszerűen csak nem tud úgy beállni egy fotóhoz, se amatőrnek se profinak, hogy az a kép végül jó legyen).

Elhiszem, hogy nem tudtál még előrébb lépni, de ha gyáva vagy vállalni magad egy anonim oldalon privátban, akkor nem is fogsz előrébb jutni.

Tudod, ha elmész az orvoshoz, neki is el kell mondanod, hogy a torkod fáj, a fejed vagy a hasad, nem mindegy, mire kezel. :-)

2016. febr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/185 anonim ***** válasza:
83%
A fénykép dologhoz annyit hozzáfűznék,hogyha magamról csinálok képet az soha nem sikerül valami jól,de egy pillanat kép ha valaki más fényképez az nagyjából jól szokott sikerülni. Van rólam egy kép, azt talán unokatesóm csinálta rólam, ép cigizek, az arcomból nem sok látszik,mert eltakarja a kezem, régen ez a kép volt nekem chat.hu-n, meg facebookon is ez van, na a lényeg, a legtöbb csajnak bejött rólam az a kép, de amikor küldtem nekik egy olyan képet,amit magamról csináltam, volt akin azt mondta, hogy a két képen nem ugyanaz az ember van.
2016. febr. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/185 anonim ***** válasza:
64%
Nem lennék a pszichológusod az tuti
2016. febr. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/185 A kérdező kommentje:
93: tartom a szavam! írtam privit.
2016. febr. 19. 08:36
 97/185 anonim ***** válasza:
56%

86 vagyok. Arra gondoltam, hogy talan nem tudod kihozni magadbol a "maximumot". Nekem volt olyan baratom, aki eleinte nem is tetszett arcra sem, alkatra sem, de vegul a szemelyisege ugy megfogott, hogy majdnem 3 evig egyutt voltunk.

De en az ex-baratomrol is tudtam olyan kepeket csinalni, ra tudtam beszelni, hogy vagassa elonyosebbre a hajat, hagyjon borostat stb, es igy mar sokkal jokepubb volt:)

Plusz az is lehet, hogy abszolut nem vagy fotogen, en lanykent ilyen vagyok, sokkal dagadtabb, faradtabb es csunyabb az arcom mint valojaban:D

2016. febr. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/185 anonim ***** válasza:
56%
Azt lehet tudni, hogy milyen igényeid vannak egy nővel szemben? Úgy őszintén írd le, hogy kivel állnál szóba. (nem szemszínre gondolok)
2016. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/185 A kérdező kommentje:
97: lányként ez nem számít :)
2016. febr. 19. 09:37
 100/185 A kérdező kommentje:

98: hát van egy pár.

pl. ne legyen egyszerű (ne úgy viselkedjen, mint egy telepi proli), legyen értelmes. ne a buliknak és partyknak éljen.


és ugye rengeteg olyan van, ami személyre szabott. vagy kijövünk, vagy nem. kezdetben ennyi.

2016. febr. 19. 09:42
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!