Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/185 anonim ***** válasza:
76%
De az se mindegy kiknél próbálkozol...
2016. febr. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/185 A kérdező kommentje:
Szerinted kiknél próbálkozom?
2016. febr. 18. 10:40
 23/185 anonim ***** válasza:
71%
Nem tudom, 180 centi magas, izmos-vékony, vakolatarcú, pirított ri-bancoknál? :D
2016. febr. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/185 anonim ***** válasza:
35%
Az ilyen a "nőknek nem kell a férfiatlan, picsogó ember", meg a "pozitív kisugárzás a fontos" üres kifogásokat hagyjuk már, ha lehet, mert már unalmasak, és ahogy van baromság, ahhoz,hogy valaki ne negatívan lássa a dolgokat, kellene legalább egy pozitív élményben részesülnie. Majd ha a kérdezőnek is lesz pozitív élménye,akkor másképp fog hozzáállni a dolgokhoz. Persze egyszerűbb ugyanazokat a semmit sem érő tanácsokat szajkózni, mint bevallani az igazat, hogy még a tescoban árufeltöltőként dolgozó lánykának is csak olyan pasi jár alanyi jogon, aki keres min. 500 ezret havonta, de az sem árt,ha mellé jóképű magas, és izmos.
2016. febr. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/185 A kérdező kommentje:
naja. meg zimány lindánál! :)
2016. febr. 18. 10:45
 26/185 anonim ***** válasza:
71%

18-as vagyok.


De most is azt csinálod, hogy mást okolsz. Rendben van, sok visszautasításban volt részed, nem jó helyen próbálkoztál, ez megvisel, és azért vagy olyan, amilyen. De ettől nem jutsz előrébb. Próbálj meg túllépni a sértettségeden, ha pozitívabban állsz az egészhez, akkor is a siker is könnyebben jön majd.

Próbálkozz új helyeken, más és más nőknél. Nem feltétlen a másik nem hibája, ha nem jön össze valakinek az ismerkedés...

2016. febr. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/185 anonim ***** válasza:
19%
Most is azt csinálja, hogy mást okol. Kit okoljon? Nem saját magát utasította vissza, hanem a nők nem akarnak vele ismerkedni, bár a mai világban a közmunkás Gizikének a "nyóc" általánosával is egy mindenben tökéletes férfi kell,mert az "érdemli", úgyhogy érthető, hogy miért sikertelen a kérdező.
2016. febr. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/185 A kérdező kommentje:

7 év kudarca kisebb nagyobb megszakításokból elég volt.



nem unatkozom. van munkám, hobbim, továbbképzéseken veszek részt. úgyhogy vannak egyéb dolgok. ráadásul ezekben sikereket is tudok elérni. már vagy egy éve csak ezeknek élek.


csak visszanéztem a gyik-re, és pont belefutottam ilyen kérdésekbe. és ez megihletett.

2016. febr. 18. 10:56
 29/185 anonim ***** válasza:
84%

ezekkel a kérdésekkel szuggeráljátok belém, hogy 180 alatt nem férfi a férfi. eddig ezen különösebben sose gondolkoztam.


a megérdemlésen szintén nem szoktam agyalni, mert egy kapcsolatot nem kiérdemelni kell. jó esetben szívesen adjuk a másiknak, amit adni tudunk, és ez viszonzásra talál.


önáltatás, ha azt hiszitek: elég magatokat normálisnak gondolni, munkával rendelkezni és nem drogozni. ez a férfiak és nők nagy részéről elmondható, valahogy mégsem jön össze minden második emberrel a csoda.


milliószor leírtam már: ha ilyen egyszerű dolgokkal magyarázzátok a sikertelenséget, mint a felszínesség, a kocsi márkája vagy a kereset, soha nem juttok egyről a kettőre.


sajnos tényleg igaz, hogy sokkal könnyebb derűsnek és nagyvonalúnak lenni, ha jó tapasztalataid vannak. és ezek a tulajdonságok az igazán vonzóak. a fantázia, a bizalmas légkör, a bátorítás.


nem a próbálkozás. "de hát én vittem neki virágot, és mindennap mondom neki, milyen szép. akkor miért nem boldog??". ez az érzelmi botfülűség ékes példája.


valahogy túl kell rajta lépni, és remélni a legjobbakat.

2016. febr. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/185 A kérdező kommentje:

Még mielőtt...


biztos vannak kivételek is. Ők alkotják a szolíd 1%-os kisebbséget.


viszont pont ezért, mert kivételek boldog párkapcsolatban élnek, mert a férfiak becsülik az ilyen lányokat.

2016. febr. 18. 10:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!