Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/185 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező, ha én mindig másra mutogatnék, most nem lenne munkám.


Megvan az oka, amiért ilyen lettél.

Egyrészt van egy neveltetésed, felnőttél valamilyen közegben, tapasztaltál, láttál, hallottál dolgokat, talán olvastál, talán néztél meséket, filmeket, és kialakult benned egy elképzelés.

Aztán az élet keresztülhúzta ezt az álmot, és jöttek a valós tapasztalások.

Ebből juthatsz arra, hogy mindig másra mutogatsz, kötekedsz, és te vagy a tökély, mint nagyanyám, de megteheted azt is, hogy felülvizsgálod az eddigi dolgokat, és megpróbálsz rájönni, hogyan tudsz előrébb lépni és nem taposni tovább a végtelenségig ugyanazt az árkot, míg végül ki sem látsz belőle.

A te kezedben van a döntés.

Egy problémát sem lehet megoldani ugyanazzal a módszerrel, ahogy létrejöttek.

2016. febr. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/185 A kérdező kommentje:

31: azt hogyan lehet kijavítani, hogy addig áll fent a nők érdeklődése neten keresztül míg nem látnak rólam képet?


Ne küldjek nekik képet?


Esetleg egy jóképű pasiról küldjek képet magam helyett?

2016. febr. 18. 11:06
 33/185 anonim ***** válasza:
83%
ugye csak azt hallod meg, ha azt mondjuk, igazad van?
2016. febr. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/185 A kérdező kommentje:

nem.


csak kérdeztem valamit. bármit mondok tévedek?

2016. febr. 18. 11:11
 35/185 anonim ***** válasza:
79%

Össze-vissza beszélsz...

Először az arcod a baj, utána a magasságod, most megint az arcod... :D Legalább döntsd el.

2016. febr. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/185 anonim ***** válasza:
60%
Ismerkedhetnél eleve képpel is. Akkor már nem vagy annyira zsákbamacska.
2016. febr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/185 A kérdező kommentje:

36os: úgy meg eleve nem szeretnek ismerkedni velem :)


legutóbbi társkeresőnél: 140 kiküldött EGYEDI levélből 3 egyszerű válasz.

2016. febr. 18. 11:16
 38/185 anonim ***** válasza:
20%
Majd én eldöntöm a mi a baj: A nők irreálisan magas elvárásaik, az a baj, semmi több. Semmi pozitív hozzáállás, meg kisugárzás, meg a többi közhelyes átlag méretű farkam nem számít. Külsőre kell bejönni a ba..om nőknek, akkor nyerő az ember, ha laza, ha bunkó, ha kis félénk, visszahúzódó, teljesen mindegy. Kb. 1000 éves tapasztalatomat foglaltam most össze néhány sorban, szemben a ti max. 30-40 éves tapasztalataitokkal.
2016. febr. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/185 anonim ***** válasza:
25%

Én alapból nem válaszolok ha nincs kép a pasinak. Egy TÁRSKERESŐN az ember olyat próbál keresni aki KÍVÜL-belül tetszik neki. Most azért, mert annak a 3 embernek nem tetszel aki kedvességből visszaírt egy kép nélküli levélre, nem jelent semmit...


Lehet a 140ből lett volna 10 akinek bejössz a képed alapján.

2016. febr. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/185 anonim ***** válasza:
3%
mert a mai "nőknek" lehetetlen megfelelni legyél 180 cm izmos legyen kocsid ne lakj otthon keress jól stb stb! Teljesen mindegy, milyen a személyiséged, tök mindegy, hogy milyen vagy belsőre, milyen a lelked, lehetsz te akár a világmegváltó jóindulattal teletöltött, nagylelkű férfi is, akkor se fogják a nők értékelni , hiszen egy nőnek a tapasztalt vezérhím kell aki helyes domináns!
2016. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!