Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/185 anonim ***** válasza:
0%

Nem értem, hogy mitől a plázacica a 10-es, az elérhetetlen.


Tényleg az a legjobb nő, akinek mű a haja, a körme, a bőrszíne, a szempillája meg egyéb testrészei, nem dolgozik, el kell tartani, és mindig vonyít?

2016. febr. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/185 A kérdező kommentje:

ezt sosem mondták ki!


ugyanúgy, ahogy itt sem...



csak érdekes módon képpel taszító a személyiségem.


na meg akkor válik taszítóvá mikor látnak rólam képet. de közvetlenül utána..

2016. febr. 18. 15:52
 83/185 anonim ***** válasza:
71%
Hogy érzed, te jól ismered magad?
2016. febr. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/185 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban mint évekkel ezelőtt.

De ez természetes. Ahogy érettebbé válik az ember, jobban megismeri önmagát.

2016. febr. 18. 16:00
 85/185 anonim ***** válasza:
79%
Nem feltétlenül jár ez együtt a korral. Szerintem nagyon sok ember egyáltalán nem ismeri jól magát, nemhogy másokat.
2016. febr. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/185 anonim ***** válasza:
56%

Kerdezo, baromi kivancsi vagyok most mar, hogy megis mi az a borzaszto kulso. Igazan megmutathatnad nekunk, ennyi emberbol csak megmondana egy oszinten a velemenyet.

Nekem is nagyon az az erzesem, hogy bizony nem a kulsovel van a gond.

Egyebkent egyetertek egy korabbi valaszoloval, ha mar jol keresel stb, nem lenne hulyeseg elmenni egy jo fodraszhoz, esetleg kiprobalni a borostat, ami altalaban a legtobb pasinak jol all:)

2016. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/185 A kérdező kommentje:

86os: az gondolom alap, hogy nyilvánosan nem fogok képet feltölteni magamról :)


más: tegyük fel, hogy küldök képet magamról. azt mondod, nem érted mi a probléma, nincs semmi baj a külsőmmel.

oké.

de egy FONTOS kérdésem lenne: azt mivel magyarázod, hogy képküldés után RÖGTÖN(!) lejjebb hagy az érdeklődés a nő részéről?

Illetve ha képpel ismerkedek válaszolni sem nagyon akarnak?

Ezt mivel lehet megválaszolni?


Ha sikerül, esküszöm küldök képet :)

2016. febr. 18. 18:26
 88/185 A kérdező kommentje:
Na pont ezért nem küldök képet. Minek? :)
2016. febr. 18. 21:03
 89/185 anonim ***** válasza:
11%
Kép küldés után rögtön alább hagy az érdeklődés, az azzal magyarázható, hogy a nőknek a külső a legfontosabb, semmi mással, ha nem így lenne, folytatódna a beszélgetés, ismerkedés, csak ezt nem ismerik be, inkább keresik a kifogásokat, hogy az ember személyiségével van baj és sorolhatnám. Ennyit erről. Le lehet pontozni, ha az segít elviselni a fájdalmat, amit az igazság okoz. :) Ha fájna az igazság a nők 99%-a az intenzíven fetrengene :)
2016. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/185 anonim ***** válasza:
23%

Ha a kérdező küldene képet, biztos, mondanák a nők, hogy áá, semmi gond nincs, majd biztos talál valakit, persze egyik se randizna vele.


Nem arról van szó, hogy a kérdező csúnya, hanem, hogy a jóképűekhez képest csúnya, ez pedig bőven elég a visszautasításhoz.

2016. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!