Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/185 anonim ***** válasza:
65%

Én 184cm vagyok,és van egy kis hasam,nem cigizek,nem iszok,nem drogozok....szerinted erdeklek valakit? Nem....

26/F

2016. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/185 A kérdező kommentje:

csak a felelősségvállalás kérdése érdekelne.


vállalnak-e felelősséget a viselkedésükért az emberek?

2016. febr. 18. 08:29
 3/185 anonim ***** válasza:
67%
Ráírtál arra a két lányra?
2016. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/185 A kérdező kommentje:
nem. egyik rám írt, de ennyiben maradtunk.
2016. febr. 18. 08:54
 5/185 anonim ***** válasza:
69%
Elég sok lány azért nem talál normális pasit, mert túl magasra teszik a lécet, amiből nem nagyon engednek. Legyen jóképű, magas, diplomás, Mr. Tökéletes. Még olyan lányok is, akik amúgy nem engedhetnék meg maguknak, hogy annyira válogassanak. Mégis ezt teszik. De pasiban is rengeteg ilyen van amúgy. Mostanában ez a "divat". Több barátnőm sír a vállamon évek óta, hogy egyedül vannak, de egy kevésbé jóképű jelentkezővel szóba se állnak, inkább sírnak. Hát egészségükre. 32/N
2016. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/185 anonim ***** válasza:
81%
én sem kellek senkinek, de már nem törődöm vele, mindenkit levegőnek nézek. az élet sokkal jobb!
2016. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/185 anonim ***** válasza:
78%

Te például nálam nem tartoznál a "normális" tartományba. És nem a magasság, vagy arc miatt, hanem mert számomra a panaszkodás, önsajnáltatás roppant férfiatlan. Mert olyan tényezőknek tudod be a kudarcod, amiken nem tudsz változtatni: "ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom".

Mert nem a pozitív tulajdonságaiddal, értékeiddel próbálsz meg érvényesülni, hanem ideológiákat gyártasz a sikertelenségre.


A nők nem többre vágynak, mint ami lehetséges, hanem egyszerűen csak szeretnék jól érezni magukat egy pozitív kisugárzású férfi mellett, aki nem önsajnáltatással próbálja meg felhívni magára a figyelmet.

2016. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/185 anonim ***** válasza:
83%
Normálisnak tartod magad, de dől a panaszáradat belőled. Szerinted hány nő akar a párja pszichológusa lenni?
2016. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/185 anonim ***** válasza:
83%

Én sem vagyok valami top10-es pasi, 173 centi vagyok, átlagos arc, még sportosnak sem mondható, mert vékony alkatom van, ilyen géneket örököltem...van munkát, jó lehetőségeim fejlődésre, jövőképem, céljaim......

Mégis volt jó pár lehetőségem összejönni szép lányokkal (külsőre szépek, belsőre változó, főleg bulizós, pezsgő életet élők, míg én otthonülős vagyok)...


Úgy tűnik te sem érdemled meg a normális lányt, mert te is túl magasra teszed a mércét...megérdemled a szerencsétlenkedést...hisz te is a bálkirálynőt akarod, Kvazimodo kinézettel (erős példa, de remélem érted, hogy ez nem egy mese!).


Sokan vágynak sokkal többre mint amit megérdemelnek, de van akinek összejön...

Meg van olyan eset is amikor sorra utasítja el az ember a jó lehetőségeket, mert nem akar vele élni...


22F

2016. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/185 A kérdező kommentje:

7-8: ismertek engem?


vagy felszínesen pár sor után elképzeltetek valamilyennek?

2016. febr. 18. 09:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!