Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/185 A kérdező kommentje:

49: és mi fog változni?


úgysem tudsz őszinte véleményt írni a képre.

2016. febr. 18. 13:18
 52/185 anonim ***** válasza:
85%

Jaj ,de kis ügyes vagy, hogy ezt te így tudod előre:)


hát akkor ne küldd el, nekem végülis tökmindegy, g mit gondolsz magadról és az is tökmindegy, ha egyedül éled le az életed.

2016. febr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/185 A kérdező kommentje:

Miért hiszed azt, hogy különb vagy, mint az összes jószándékú véleményező?


7 év alatt kb. 30 nő kérte el a fényképem véleményezésre. mind csak csodálkoztak, hogy "háááát nem értem... biztos béna vagy!!!!"


aztán mikor megkértem az egyiket hogy ha én béna vagyok, ő pedig tudja mi kell a nőknek (ezt állította), hát ismerkedjen a képemmel társkeresőn. megsúgom. ő küldte ki a 140 levelet. amire 3 válasz érkezett :) és azok is lekoptatós válaszok voltak.

2016. febr. 18. 13:55
 54/185 anonim ***** válasza:
86%
Én neked tenném fel a saját kérdésed. Szerinted te megérdemled?
2016. febr. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/185 anonim ***** válasza:
86%

zavaros a sztori.


szerintem legyél egyenes, azzal többre mész. és felejtsd el a rosszat a múltadból, koncentrálj a jövőre, a szépre.

2016. febr. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/185 A kérdező kommentje:

Jó kérdés!


Mostanában talán megérdemlem. Már nincs türelmem, sem kedvem ismerkedni, mert a forgatókönyvet előre tudom. Így meg tényleg elhessegetem magamtól azt a maréknyi pár tizedes esélyt is, hogy másképp alakuljon az életem.


És a sok kudarc miatt már kevésbé vagyok elfogadó. Szigorodtak az elvárásaim. (na nem mintha ez sokat számítana)

2016. febr. 18. 14:03
 57/185 anonim ***** válasza:
78%

na megjött a halálosztó :D


bocsi, nem akartam belezavarni a rémálmaidba.

2016. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/185 anonim ***** válasza:
77%

A magasságnak nem sok köze van a sikerhez nők terén. Hidd ezt el. Az arcod meg csak nem deformált, torz, hogy amiatt ne találnál. Nem érzem a férfierőt a kérdésedben, azt az erős kisugárzást, amire a nők gerjednek. Ne tesze-toszáskodj! Csak lazán, határozottan ismerkedj! Humorosan!


Illetve az a nő, aki kinyilvánít ilyet, hogy nincsenek normális férfiak, a szememben nem nő, hiszen csak egy primitív, buta ember nyilvánít ki ilyet, aki nem képes észrevenni azt, amire vágyik saját szellemi, lelki, érzelmi inkompetenciája miatt. Arról meg nem a világ tehet.

2016. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/185 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nagyon nehéz társat találni.

Sokan a társkeresőn szórakozásból vannak fent,elhiszem hogy csalódott vagy!

de ne add fel!


Az hogy ki milyen adottságokkal rendelkezik arról senki sem tehet.Fogadd el magad!


Nem tudom milyen idős vagy,de bármikor megtalálhatod a társad....

Minél idősebb az ember annál nehezebb találni...


Sokszerencsét!

2016. febr. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/185 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező és hány éves vagy?
2016. febr. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!