Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
 131/185 A kérdező kommentje:

Milyen igazság?


Hisz nem is ismersz. Akkor hogyan lehetne valós a véleményed?!

2016. febr. 19. 13:15
 132/185 anonim ***** válasza:
83%
Az igazságot arra értettem, hogy mivel más, kevésbé szép embereknek is sikerül párt találni, így a külsővel nem magyarázhatod a sikertelenségedet, hanem máshol kellene keresni az okot. Nem hiszem, hogy ne lehetne érteni, amit írtam, de ha csak megsértődsz és támadsz, akkor nem sok értelem van írnom. Nem nekem gond a pártalálás, ha semmi sem jó, akkor mint írtam old meg magad.
2016. febr. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/185 A kérdező kommentje:
Hű de tűzről pattant menyecske vagy. Ha nem vigyázol, az lesz a büntetésed, hogy kikezdek veled!!!
2016. febr. 19. 13:40
 134/185 anonim ***** válasza:
4%

"Hű de tűzről pattant menyecske vagy. Ha nem vigyázol, az lesz a büntetésed, hogy kikezdek veled!!!"



:)

2016. febr. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/185 anonim ***** válasza:
83%

ATYA-ÚR-ISTEN!!!! Nem is tudom hol kezdjem. Tudod mit? Megvan. Hadd másoljam be 2 kommentedet (a sok közül).


Egyik:

"Az hogy rendes nem jelent semmit. Nem rendes pasikat keresnek, hanem jóképűeket.

A rendesség csak hab a tortán, ha van. Ha nincs akkor jó a cukormáz is."


Másik:

"Hisz nem is ismersz. Akkor hogyan lehetne valós a véleményed?!"



Több millió nő él világ szerte, és feltételezem nem ismered mindegyiket. Akkor neked, hogy lehetne valós a véleményed? (ahogy te fogalmaztál)



Én nőként soha nem tagadtam, hogy fontos a külső. Attól viszont a falra mászom, amikor valaki kijelenti, hogy MINDEN nőnek CSAK a külső a lényeg. Sosem vágytam többre, csak hogy meglegyen a kölcsönös vonzalom és kölcsönöm szimpátia. Mert valljuk be, ezek nélkül nem lehet kialakítani párkapcsolatot. És igen, nem jövök össze olyannal, aki nem az esetem, ugyanakkor olyannal sem jövök össze, akivel nem passzol a személyiségünk. És nehogy azt higgye bárki is, hogy az utóbbira nem volt példa, mert volt, nem is egyszer.

Szóval, ha rossz ember lennék azért, mert nem jövök össze az első, második vagy akár harmadik szembejövővel, mert nem akarok senkit kihasználni, átverni, félrevezetni, vagy elhitetni valakivel, hogy igen te kellesz miközben csak megjátszom magam, akkor igen, szörnyű ember vagyok.


Másik, amitől plafonon vagyok --> "Mert nem vagyok jóképű." Kérlek szépen definiáld ezt: jóképű!

2016. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/185 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező, a 71%-ossal ne foglalkozz, mert azon túl, hogy egy üresfejű idióta liba, elképesztő dolgokat képes állítani másokról, lásd a #103-as hozzászólását. Annyira utálom az ilyen kavarógépeket, komolyan ez a nő az életben is ilyen? A celebes példán pedig tényleg kiégtem, egy celebet felhozni példaként...


#125

Mert te ugye normálisan viselkedsz.... leírod, hogy neked meg az ismerőseidnek összejött a párkapcsolat és nem érted, hogy másoknak miért nem. Ez igazán érett, felnőttes gondolkodás, gratulálok mindehez 34 évesen.


Azt pedig igazán leírhatnád, hogy mire fel írod a kérdezőre, hogy nagyképű. Azon kívül, hogy "csak".

2016. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/185 A kérdező kommentje:

135: azt akarod mondani, hogy nem lehet trendeket stb. felismerni a társadalomban?!


Szerencsére nem mindenki gondolkozik így, mint te, különben nem lennének olyan tudományágak, mint szociológia, pszichológia és közgazdaságtan.


Amit a párválasztási szokásodról írtál teljesen rendjén való! Méghozzá dicséretes.

Egy vmi van, hogy a szavaiddal éljek: én meg attól mászok falra, mikor csak jóképű pasikhoz tud vonzódni a nő, attól függetlenül, hogy ő maga sem a playboy címlapjáról lépett ki az életbe.



Hogy definiáljam a jóképűséget? Gondolom szoktál női magazinokat olvasni írott vagy webes formában. Na ott bőven lehet olyan cikkeket olvasni, hogy milyen pasit tartanak szexisnek. Illetve kit nem tartanak annak.

Most ez egy kicsit olyan kérdés volt, mintha egy tál leveshez használati utasítást kértél volna tőlem.

Teljesen magától értetődő.

Vannak pasik, akik bejönnek a lányoknak és vannak, akik nem.


Pl. A Titanic-ot el tudtad volna képzelni úgy, hogy Dicaprio helyett Devito vagy Woody Allen játssza Jack szerepét?

2016. febr. 19. 21:28
 138/185 A kérdező kommentje:
136: köszönöm!
2016. febr. 19. 21:28
 139/185 anonim ***** válasza:
43%

#135

A kérdező gondolom egy statisztika alapján állítja ezt, tudod, ha van egy ládában 100 alma, és a felső 80 rohadt, akkor a vásárló azt fogja mondani, hogy itt rohadt almákat árulnak csak. A 80 nem egy véletlenszerűen választott szám, sajnos.


Valóban, rengeteg nő van a világon, viszont te sem ismered mindet és csak magadból indulsz ki. Attól, hogy te ilyen vagy, a többi nő viselkedése, párválasztási stratégiája ettől jócskán eltér(het).


Jóképű: [link]

2016. febr. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/185 A kérdező kommentje:
Most biztos "kukacoskodunk" csak...
2016. febr. 19. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!