Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem nagyon találtok normális pasit. Szerintetek megérdemlitek?

Figyelt kérdés

Én normális pasi vagyok. Rendes munkával és komoly kapcsolatot szerettem volna. Nem vagyok kövér, sem vékony, rendszeresen sportolok.


Mégis temérdek visszautasításban van részem. Ki nem találjátok mi miatt...: az arcom miatt. Mert nem vagyok jóképű. Vagy legalább magas... mert akkora gond nincs a pofázmányommal, nem vagyok ronda, ha 178 helyett 188 centi lennék, talán lehetett volna már komoly kapcsolatom.


Mikor elmondom a problémámat sokan azzal próbálnak meg nyugtatni, hogy örüljek neki, hogy nem kellettem ilyen felszínes nőknek, mert úgyse éreztem volna magam jól velük hosszútávon.


Viszont tegnap olvastam itt két(?) kérdést, amelyben lányok panaszkodtak, hogy nem találni normális pasit. Mert mindegyik igénytelen ill. csak szexet akar.


Megpróbáltam hát összemosni a két dolgot. És nagyon úgy fest, hogy megérdemlik a szerencsétlenkedést, mert ők vágynak többre, mint ami lehetséges. Az igénytelent gondolom úgy kell érteni, hogy én is igénytelennek számítok, amiért nem vagyok jóképű. Tehát valszeg nem a tisztálkodás, a sportolás és az ízléses öltözködés jelenti az igényességet, hanem a genetika.


2016. febr. 18. 07:58
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/185 anonim ***** válasza:
4%

"Először beindul-e a kémiai?Érez a nő és a férfi ellenállhatatlan oda vissza vágyat, hogy akarlak?"



bizonyítsd, h ennek semmi köze a pénzhez, és a hírnévhez !

2016. febr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/185 anonim ***** válasza:
71%
Mi lenne, ha elfelejtenéd a társkeresőket és megpróbálnál élni? Társkeresőn nagyjából csak a selejt és a szexet keresők vannak, tisztelet a nagyon ritka kivételnek, ráadásul egy fénykép nem is adja minden esetben vissza az igazi külsődet, a belsődről pedig nyilván nem mond semmit. Menj társaságba, ismerkedj valós emberekkel.
2016. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/185 anonim ***** válasza:
15%

"Menj társaságba, ismerkedj valós emberekkel."



szerinted soha nem csinálta?

2016. febr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/185 A kérdező kommentje:
122: google szemüveggel felvegyem, hogy mi történne ebben az esetben? :)
2016. febr. 19. 12:18
 125/185 anonim ***** válasza:
87%
Jó, akkor sajnáld magad tovább, ha neked semmilyen megoldás nem tetszik. Nekem aztán teljesen mindegy. Egyszerűen nem értem, hogyan lehetnek ilyen szerencsétlen emberek, mint te és még pár "sorstársad" itt. 34 éves vagyok, sok embert ismerek/ismertem, van közöttük magas, alacsony, sovány, nagyobb darab, jóképű/szép és kevésbé az. Mindnek sikerült párt találnia, senki nincsen egyedül. Mondjuk nem is az a fajta egyik sem, aki itt sírna, ahelyett, hogy normálisan viselkedne. Komolyan, szedd össze magad.
2016. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/185 A kérdező kommentje:

125: ami nem megy, azt nem kell erőltetni.


Nekem a társkeresést, neked pedig az érvelést.

2016. febr. 19. 12:40
 127/185 anonim ***** válasza:
77%
Azt ugye tudod, hogy semmi értelme, annak amit írtál? Viszont már legalább látom, hol a gond veled. Szerencsétlen vagy, de azért nagyképű. Így tényleg nehéz lesz.
2016. febr. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/185 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok nagyképű, csak visszaszólok, ha úgy viselkednek velem, ahogy te teszed.
2016. febr. 19. 13:02
 129/185 anonim ***** válasza:
27%
Úr Isten TE Bereczki Zoltánt hozod példának?! az 1 híres gazdag ember még jó hogy van kisugárzása....
2016. febr. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/185 anonim ***** válasza:
74%

"Egyáltalán nem vagyok nagyképű, csak visszaszólok, ha úgy viselkednek velem, ahogy te teszed."

Sajnálom, ha fájt az igazság, de a tény, attól még tény. Számtalan előnytelenebb külsejű ember él kapcsolatban/házasságban, mert normális embereknél nem csak a külső a lényeg. Nem ártana magadba nézni és ott bent keresni a hibát, mert nem a külsőd lesz az ok. Ja és de, nagyképű vagy, ez majdnem az összes hozzászólásodból süt. Akkor sem szép tulajdonság, ha van alapja, de alap nélkül egyenesen nevetséges. Mindenesetre sok szerencsét a társkereséshez, egyszer csak összejön.

2016. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!