Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelt kérdés

Egy betegség kezelése miatt véglegesen meddő lettem. (nem lehet semmit tenni vele, de röviden ez a lényeg) Mással nincs probléma. Nincs gond az ismerkedéssel, de ahogy szóba hozom (nem támadok le vele senkit, csak finoman hozom fel, ha éppen olyan téma lenne), valahogy mindig vakvágányon kötök ki.

Van olyan lány, aki ismerkedne olyan fiúval, akivel ha valóban hosszú távú kapcsolat jön össze, soha nem lehet tőle gyereke? Persze örökbe is lehet fogadni, de az nem ugyan az. 27F



2016. júl. 31. 15:08
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
93%
Nem lenne akadály.
2016. júl. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
90%
Nem jelentene akadályt, manapság ez egy sokféleképpen orvosolható dolog.
2016. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
63%
Oszinten, hallottam mar ilyet, hogy eltitkolta a fiu, es az rosszabbul jott ki a lanynak, szerintem pedig egy intelligens no el zudja fogadni, ha tenyleg megfeleloen talalod, mert valahogy biztosan kilehetne kuszobolni. Valamilyen kapcsolati haloval, ill.kitudja hol tart az orvostudomany. Lehet hogy tudnak rajta segiteni.. amugy sajnalom...:\
2016. júl. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
75%

Nekem aztán nem lenne akadály, sőt örömtáncot járnék, mert én egyáltalán nem akarok gyereket és a szexet is élvezhetném gumi meg egyebek nélkül, tudva hogy nem lehetek terhes. Maga a mennyország lenne.

Ettől független téged sajnállak, pláne ha akartál gyereket.

2016. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
34%

Minimum 10 évig nem szeretnék még gyereket, így járnék vele.

Feleségül már nem mennék hozzá.

L21

2016. aug. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom, hogy 10 év neked valóban hosszútávú kapcsolatnak számít-e. L21
2016. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon boldog lennék, nem kellene stresszelnem nehogy teherbe essek!
2016. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
37%
Nem tudom, ez most lehet hülyén hangzik, de én férfiként megkönnyebbülnék, hogy nem kell védekezni. Mondjuk én nem is tervezek gyereket semmikor szóval csak azért gondolom így.
2016. aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
76%

Igen!


29N

2016. aug. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért lenne ez baj. Ha később gyereket szeretnétek, van spermanank vagy örökbefogadás :)
2016. aug. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!