Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelt kérdés

Egy betegség kezelése miatt véglegesen meddő lettem. (nem lehet semmit tenni vele, de röviden ez a lényeg) Mással nincs probléma. Nincs gond az ismerkedéssel, de ahogy szóba hozom (nem támadok le vele senkit, csak finoman hozom fel, ha éppen olyan téma lenne), valahogy mindig vakvágányon kötök ki.

Van olyan lány, aki ismerkedne olyan fiúval, akivel ha valóban hosszú távú kapcsolat jön össze, soha nem lehet tőle gyereke? Persze örökbe is lehet fogadni, de az nem ugyan az. 27F



2016. júl. 31. 15:08
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Igen mivel nem akarok gyereket.
2016. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
88%

#30


válaszodból is látszik, hogy mindenki magából indul ki!


én spec azért szeretnék gyereket, mert

1. egy új élet létrehozása szerelemből felemelő érzéssel tölt el

2. szerelmemmel közös erőből felnevelni egy új életet felemelő érzés

3. szeretem a gyerekeket

4. van hobbim: imádok olvasni, mozogni, fotózni, természetben lenni


szóval állításod nem állja meg a helyét :D


29-es vagyok

2016. okt. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
17%
Akkor is ez a véleményem, ha az egész élettörténetedet leírod ide.
2016. okt. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Most foglalt vagyok, de amúgy igen, járnék. 27 éves vagyok, és eddig nem éreztem azt, hogy szeretnék gyereket, így sztem nem is fogok akarni soha.
2016. nov. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Ha te lennel az akire vartam es a meddoseged lenne az egyetlen baj, akkor beultetessel szulnek es igy meg lenne oldva a dolog.
2016. nov. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
50%
Megdöbbentő és elszomorító, hogy ennyien nem szeretnének gyereket...
2016. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
43%
Mert mi van akkor, ha nem szeretnénk gyereket? Vagy talán ez valami kötelező dolog? Aki akar az szüljön, aki nem akar, az meg ne szüljön. Nem is értem, hogy miért kell megszólni emiatt bárkit is.
2016. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
66%

Nincs ebben semmi elszomorító, ha egyszer valaki nem akar gyereket, akkor nem akar. Nem lesz semmivel sem kevesebb attól, mint akinek van.

Nem mindenkinek való gyerek, ezt el kell fogadni! Senkinek nem áll jogában ítélkezni a másik felett, én sem okoskodok bele mások életébe, hogy van már pl 3 gyereked, minek szülsz negyediket, akkor az én életembe se pofázzanak bele, ennyi.

2016. nov. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
18%

Én meg hagy döbbenjek már meg és szomorodjak el ezen, szívem joga, hogy reagálok :D

Egyébként meg ez nem "leszólás" vagy ítkezés, pusztán leírtam a véleményem, mert ez az oldal erre való.

2016. nov. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Ha szeretném őt, nem tartana vissza semmitől, a gyermek dolgot másképp is meg lehet oldani.
2016. nov. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!