Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelt kérdés

Egy betegség kezelése miatt véglegesen meddő lettem. (nem lehet semmit tenni vele, de röviden ez a lényeg) Mással nincs probléma. Nincs gond az ismerkedéssel, de ahogy szóba hozom (nem támadok le vele senkit, csak finoman hozom fel, ha éppen olyan téma lenne), valahogy mindig vakvágányon kötök ki.

Van olyan lány, aki ismerkedne olyan fiúval, akivel ha valóban hosszú távú kapcsolat jön össze, soha nem lehet tőle gyereke? Persze örökbe is lehet fogadni, de az nem ugyan az. 27F



2016. júl. 31. 15:08
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

Ha passzolunk, akkor persze.

Az össze passzolásba az is bele tartozik, hogy egy nap szeretnék gyereket. Ha ő is akar, az jó. A hogyan kérdést meg annyi féle képpen meg lehet oldani. Két felnőtt ember meg kell tudja beszélni ezt.

27N

2016. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
0%
Férfira nem mondjuk h meddő. Nemzőképtelen.
2016. dec. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
0%
Nemzőképtelen =selejt
2016. dec. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
Vannak nők akik szeretnék àtêlni hogy milyen anyának lenni ugyhogy sajátot szülnek de biztosan vannak olyan nők akik már vagy egyàltalàn nem akarnak szülni mert kartier vagy vmi miatt nem lehetséges és inkàbb örökbe fogadnak !Sok sikert!
2017. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Én igen, ha a pasit nem zavarja, hogy spermadonort kéne keresni. Mert bár az örökbefogadással sincs bajom, én szülni is szeretnék. De azért ne az első randin dobd be, valószínűleg akkor én is eltűnnék. 28N
2017. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
Ez jovobeni tervek kerdese. En pl szeretnek csaladot ezert inkabb bele sem bonyolodom hogy kesobb ne fajjon...
2017. jan. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
34 = nek uzenem sok "selejt"nek koszonheted hogy ez a vilag meg fenn all. Inkabb legyen intelligens, empatikus bolcs valaki mint idiota aki halomra kefel es pottyant kolkoket akikre ra se hederit es ujabb idootak lesznek belole, lasd a sajat peldad. Ugyhogyrad ilyen szempontbol kevesebb szuksege van a tarsadalomnak, de koszonjuk hogy ide bofogtel, nem birtad megallni ergo onuralomra sem vagy kepes... szerencsetlen.
2017. jan. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Az utolso jol mondja! :)

Egyebkent igy atgondolva nalam sem lenne akadaly ha meddo parom lenne. Nem lenne olyan bonyolult a szex :D meg amugysem akarok gyereket mert meg csak 21L vagyok. Mostanaban biztosan nem lesz gyerekem. :) nalam nem kizaro ok a meddoseg. Csak valami papirt mutasson rola h tenyleg az es akkor nincs para :D bar.. Hiaba a papir rola a noben akkor is ott lenne az a "mi van ha megis?" erzes ugyh biztonsagosabb vedekezni :D Egy orvosi papirra ne vegyel merget, tobb megerosites kell ahhoz h meddonek nevezhesse magat valaki. Es fel a fejjel :) igaz szerelemben tenyleg nem akadaly :)

2017. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!