Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok meddő fiúval?

Figyelt kérdés

Egy betegség kezelése miatt véglegesen meddő lettem. (nem lehet semmit tenni vele, de röviden ez a lényeg) Mással nincs probléma. Nincs gond az ismerkedéssel, de ahogy szóba hozom (nem támadok le vele senkit, csak finoman hozom fel, ha éppen olyan téma lenne), valahogy mindig vakvágányon kötök ki.

Van olyan lány, aki ismerkedne olyan fiúval, akivel ha valóban hosszú távú kapcsolat jön össze, soha nem lehet tőle gyereke? Persze örökbe is lehet fogadni, de az nem ugyan az. 27F



2016. júl. 31. 15:08
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
39%
Főnyeremény. Szexelhetünk, és nincsen rizikó.
2016. aug. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretnék gyereket, ráadásul ha összeállok valakivel, akkor az _Ő_ gyerekét szeretném és nem egy random valakiét, akit csak úgy kiválasztottunk egy listából. Nyilván, ha ezt az után közlöd velem, hogy már rég szerelmes vagyok, akkor sok alternatívára hajlandó lennék, de szülni mindenképpen szeretnék, és nagyon elszomorítana, hogy az apja valójában nem az apja. Szóval így első hallásra nem, sajnos nem járnék meddő fiúval. A való élet viszont teljesen más, az is lehet, hogy rólam derül ki a meddőség (egyik legnagyobb félelmem, egyébként), és akkor nekem kell ezzel együtt élni, anélkül a luxus nélkül, hogy dönthessek róla. Ki tudja?
2016. szept. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

Igen. :) a pozitívumokat már az előttem szólók megírták.

28N

2016. szept. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

Hát én egyáltalán nem látom pozitívumnak bizonyos részét. Mert a legtöbb válaszoló között előfordult olyan, hogy járna vele, de már hozzá menni nem menne.

Na most gondolom ez a srác, pasi nem csak dugó pajtit keres pár évre. Szóval ez neki rá is mehet a lelkivilágára.

2016. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:

Mi úgy kezdtünk el járni a férjemmel, hogy ő előre közölte velem, egy korábbi betegsége miatt előfordulhat, hogy nem lehet gyereke. Akkor az orvos nem volt hajlandó a meddőségi tesztet elvégezni. Most 7 gyerekünk van.


Korod alapján a fiam lehetnél. Nem tudom mennyire alapos kivizsgáláson estél át, ma már biztos előrébb van az orvostudomány, ne add fel teljesen a reményt.


Számomra nagyon becsületesnek tűnsz azáltal, hogy nem akarsz egy lányt sem átejteni a családalapítási lehetőségeidet illetően. De gondold át, mikor hozod elő a témát. Nem jó túl korán sem, de komolyan érdekel vk azt jó, ha nem áltatod.

Azért azt is jó átgondolnod te milyen alternatívát tudsz elfogadni: gyerek nélkül élni, örökbefogadás, spermadonor?


Fel a fejjel, lehet, hogy többet kell várnod, de remélhetőleg eljön a nagy Ő.

2016. szept. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Szerintem járni és egy életet leélni meddő sráccal két külön dolog. Az a nő, aki gyereket szeretne, azzal szerintem nem fogsz járni, mert ok, hogy egyszerűbb így a szex, de mi van, ha vmelyikőtök nagyon beleszeret a másikba? Hogy engeditek el egymást?? Butaság lenne szerintem csak ezért járnia veled egy nőnek, hogy egyszerűbb a szex, én nem tenném. Pont azért, amit írtam.


De vannak olyan nők, pl. én is, akik úgy gondolják, hogy nem mindenkinek kell gyereket szülnie, ebben az esetben főnyeremény lennél, ha mindketten egymásba szeretnétek, szerintem boldogság a köbön. :))


Az örökbefogadás is megoldás, én nem látnám akadályát.

2016. szept. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
93%
Persze h járnék! Nekem már van gyerekem, és nem kellene megejtenünk jópár kellemetlen beszélgetést arról h miért nem akarok több gyereket szülni! Egyébként megdöbbenve olvasom, h sokan egyáltalán nem is akarnak gyereket (nemtől függetlenül)!
2016. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

"Mert a legtöbb válaszoló között előfordult olyan, hogy járna vele, de már hozzá menni nem menne."


Nálam a kettő ugyanaz, a szüleim 23 évig "jártak".

2016. okt. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Van, aki igen, van aki nem.

Aki gyereket szeretne, mint pl. én is, az nem fog egy meddővel járni bocsi - hisz úgyis talál magának olyan pasit akivel egyeznek az igények és képzeld, még vele hosszútávra is tud tervezni, aki meg nem akar gyereket, az úgyis fog neked esélyt adni.

2016. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
11%
Gyereket úgyis csak azért vállalnak, mert nincs hobbijuk, és hogy örököljenek utánuk.
2016. okt. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!