Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/190 anonim ***** válasza:
2011. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/190 A kérdező kommentje:
Na nézzük, elolvasom.
2011. szept. 25. 13:09
 83/190 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy hülye vagyok, de:


-továbbra is csak a tápanyaghiánnyal jönnek. Istenem, ha mindenből mindig ugyanannyit vinnénk be, akkor egy dekát se fogynánk

-mindig ezzel az izomvesztéssel jönnek. Az miért baj? Tényleg nem tudom. Eddig sem voltam különösebben izmos, ezután pedig tudok majd keményebben is tornázni, az formálja az izmot, nem pedig az ilyen-olyan fogyókúrák. Az izomsejtjeimet pedig eddig sem számoltam, és ezután sem fogom.

-a végén megfázás. Oké, ez természetes, hogy az immunrendszer gyengébb BÁRMILYEN diéta alatt. A diétázó embert amúgy is kímélni kell, vagy vigyáznia kell magára. Ugyanis fogyókúrázni mindenki szokott, diétázó is akad, de ilyen szigorú diétázó maximum csak a kórházakban, tehát evidens, hogy vigyázunk magunk, vagy max belefér egy megfázás. Istenem, van Coldrex, 3 nap alatt elfújja. Még SOSEM diétáztam, ez az első, mégis minden télen 10x fázom meg.

-hosszú távon tény, hogy rombol, de nyilván hosszú távon nem fogom folytatni. Legközelebb 2 év múlva gondoltam, ha akkor is lufi lennék, mint most, de nem szándékozom az lenni, mert odafigyelve, kalóriaszámolással és tornával nem fogom hagyni, hogy visszahízzak. Így szerintem ebből a diétából számomra ez az első és utolsó alkalom az életemben.

-ez a diéta visszaszoktat engem a kevesebb mennyiségű evésre. Amikor vékony, 55 kiló voltam, mindenből macskaadagot ettem, anyu azon nevetett, hogy 18-20 évesen is még a gyerekkori tányérjaimból eszem. Egyszerűen nem kellett több, éltem, virultam, jól éreztem magam. Teljesíteni úgy tudtam, hogy kitűnőre érettségiztem. Semmi bajom nem volt. Aztán fokozatosan nagyobb adagok jöttek (már nem tudom, hogy miért vagy hogyan), és mindig egyre többet kívántam. Ez ördögi kör. Most legalább megint elég lesz a kevesebb is, mert ma van az első napom, hogy nem vagyok éhes. Nem is szenvedek már. Be fog ez állni szépen, és mire észrevenném, már vége is van. Ha minden jól megy, akkor egy életre.

2011. szept. 25. 13:26
 84/190 anonim ***** válasza:

akkor megvilágítom neked, mert látom az IQ teszted negatív lett


a szív is izom, de nem az egyetlen izmod, amire feltétlen szükséged van az életben maradáshoz ....felfogod végre?????????

2011. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/190 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értelmezem ezzel a negatív IQ-mal:


Kétféle diéta létezik:


-vannak életveszélyes diéták

-vannak nem életveszélyes diéták


Ha ez életveszélyes diéta, miért állította össze ez a természetgyógyász, és miért jelentette meg egy egészséggel foglalkozó oldal? Főleg 5 évvel ezelőtt? Kb már lógna a doki, ha 5 év alatt bárki meghalt volna ettől, vagy egészségkárosodást szenvedett volna. Én egy mondatot se merek úgy a netre írni, hogy ne gondolnám át, hogy bárki olvashatja, és kinek mit okozhat.


Ha hibás a gondolatmenetem, akkor nézd el nekem, tudod: negatív az IQ-m.

2011. szept. 25. 13:36
 86/190 A kérdező kommentje:

Amúgy életösztönöm van, mint minden állatnak, ha már IQ-m nincs, az meg elég a túléléshez.

Magyarán: amíg ide írogatok, addig baj nincsen, ezt észre kellene venni. Még a gondolataimat is ide írom, az utolsó tüsszentésemet, tehát le lehet szűrni, hogy nincs semmi bajom. Amikor viszont úgy érzem, hogy veszélybe kerültem, akkor nyugi, abba fogom hagyni azonnal. Erre jó az életösztön, és IQ nélkül is működik.

2011. szept. 25. 13:39
 87/190 A kérdező kommentje:
Annyit viszont megkérdeznék, hogy hirtelen halált, szívizomelhalást okozhat-e ez a diéta? Mert oké, hogy ha rosszul vagyok, akkor abbahagyom, de ha hirtelen nyiffannék ki, az ellen tényleg nincs védelem. Ezért ezt előre megkérdezem, ha már a bogarat a fülembe raktátok.
2011. szept. 25. 13:45
 88/190 anonim ***** válasza:
na b+, látom kezded felfogni, azt, amit pofázunk itt 2 napja
2011. szept. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/190 A kérdező kommentje:
Tessék ezt nekem elmagyarázni normális hangnemben. Laikus vagyok, negatív IQ-val. Köszönöm.
2011. szept. 25. 13:49
 90/190 anonim ***** válasza:
100%

[link]


tess.


ha nem menne az angol: az esküvője előtt akart lefogyni a hölgy 530 kcal-os étrenddel (a tiédben sincs sokkal több), de BELEHALT. szívelégtelenség, 34 évesen. szép jövő.

2011. szept. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!