Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/190 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy visszaszámolsz, meddig kell még így enned. Ha esetleg lefogysz annyit, amennyit ígérnek, mire vége, akkor mi lesz, elkezdesz zabálni?


A norbi update lehet, hogy tudománytalan, de hatásos. És nem önkínzó, és nem kell beruházni sem. TE, akinek ennyi akaratereje van, hogy egy ilyen kúrát bevállal, simán fogyhatnál egészségesebben is, norbival. Sima kaják vannak, egyedül a cukor heylett édesítő (de ez minden fogyásnál így van), liszt, kenyér, tészták (de ezek si tiltottak más fogyikban is). Nem kell helyettesíteni a drága update kenyérrel, ehetsz puffasztott rizst is pl. Nem drágább update szerint étkezni, mint simán. És hatásos, én vagyok rá az élő példa :) És az is jó, hogy nem kell éhezni, nem leszek idegbeteg, morcos, elviselhetetlen -régebben én is próbálkoztam ilyen csoda-módszerekkel, pl. káposztaleves :DDDD Lelkifurdalás nélkül ehetek finomakat, és közben fogyok. Mennyei :)


Tisztellek a kitartásodért, remélem nem lesz gond, amjd visszatérek olvasni, hogy állsz -de nem követlek, jó nekem a norbi rudi :DDDD

2011. szept. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/190 A kérdező kommentje:
Na ebből elég. Nem azért jöttem ide,hogy állandóan a leb@szást olvassam. Nem én írtam ezt a diétát,nem is én vagyok az első,aki betartja,mégis én vagyok már a mindenféle jelzővel ellátott. Nem jókedvemből csinálom,hanem muszájból,így is nehéz. Ha nem is támogattok,akkor legalább ne húzzatok vissza. Aki csak fröcsögne,az inkább ne írjon. A kedves 'éjszakai grafomán' hölgynek pedig mindjárt írok egy hosszabbat a laptopról,mert most mobilról írok.
2011. szept. 24. 22:09
 53/190 A kérdező kommentje:

Na újra én. Laptopról. Az előző kommentemet természetesen 21:47-nek írtam. Értem én a mondanivalója lényegét, hogy kímélni akar, de tökéletesen elegem van már a butázásból. S ha tényleg voltam olyan buta és elkezdtem, akkor már végig kell csinálnom, muszáj, mert ha abbahagyom, akkor többet árt, mint használ. Ez anyagcserediéta, és nem pusztán fogyókúra, úgyhogy ezért már kár csesztetni. Bocsi az előző kifakadásért, de nagyon felhúztam magam ezen.

A 22:08-as hozzászólónak köszönöm az írását, nagyon aranyos volt. Az elhatározásommal nincs gond, ezt már végigcsinálom és kitartok. Tartozom ennyivel magamnak, és a környezetemnek, akik drukkolnak nekem. Nem fogom gyenge pics*ként feladni. Hogy utána mennyit hízok vissza, azt még meglátjuk, de ez így van akármilyen diétánál is. Lásd: szinte nem ettem két évig, mikor magamnak kellett főznöm, szendvicsen éltem, nem híztam, fogytam, erre hazajövök, és 1 hónap alatt 5 kg! Pedig nem fogyóztam direkt! És nem is kínoztam magam! A diéta szerint nem hízom vissza, én elhiszem ezt, és így van jól. Ha már most szétidegeskedném az agyam, hogy jajtejóég, ezt TUTI vissza fogom hízni, akkor mi a halálnak kínzom magam most? Mert jólesik? Hát ez aztán egyáltalán nem esik jól! Amúgy a fokozatosság elvét fogom követni október 6-ától, mert október 5-én telik le ez a sz@r, de ez nem azt jelenti, hogy hatodikától meg zabálok majd mindent. Szépen, fokozatosan térek vissza az "életbe".

Most megint megmértem magam éjszakára, tegnap 61.1-gyel feküdtem le, és 60.6-tal ébredtem reggel (azt hiszem, ezt valamelyik mai kommentemben le is írtam), most ennyivel fekszem le! Azaz ennél csak kevesebb leszek reggel. Gyönyörűen megy le, szinte dekára pontosan (dekajelző mérlegem van). Ha ez így lesz végig, akkor megérte. 55-56 kilóról könnyebb lesz max 58-60-ig ingadozni már akkor is, ha mindenáron jojózni fogok, na de nem 62-ről indulok, azért nem mindegy. Nem hagyom magam eltehénesedni, mert könnyebb 7 kilót leadni, mint 17-et.

2011. szept. 24. 22:54
 54/190 A kérdező kommentje:

Most nézem, hogy hogy is írtam reggel pontosan, szóval akkor:


Tegnap reggel (induló súly): 61.7 kg

Tegnap este: 61.1 kg


Ma reggel: 60.6 kg

Ma este: 60.6 kg


Holnap reggel: ??? :-)))

2011. szept. 24. 23:00
 55/190 A kérdező kommentje:

Amúgy tudom, én voltam a hülye, hogy hagytam 1 hónap alatt 5 kilót felmenni, és nem állítottam meg hamarabb. Most szerintem ez a gyorsan felszedett 5 kiló fog ugyanolyan gyorsan le is menni, a többi nehezebb ügy (szó szerint :-))


Mondjuk ez azért volt, mert annyira beleéltem magam anyu főztjébe, hogy nem érdekelt a mérleg. Mintha elment volna az eszem. Most bezzeg hopp után kopp van. Ezért is írtam, hogy ezután már ésszel élek (lehet, hogy tényleg buta vagyok? :-)))

2011. szept. 24. 23:08
 56/190 A kérdező kommentje:

Sirályhojsza!!! sziaaa, már itt is vagyok :-)) Most jöttem rá, hogy én is ugyanolyan éjszakai grafomán vagyok, mint Te :-))

Na szóval: minden szavad igaz, már harmadszor olvasom el. Lehet, hogy tényleg egy pontatlan, nagyjából kidolgozott étrendet követek most, de nézd, ha beválna, akkor csak jó volt valamire. Ezt előre nem tudom, hanem valóban utólag vonom majd le a tanulságot, főleg a karácsonyi evések tájékán :-)) (ugyebár mivel elvileg 2 évig nem hízhatom vissza) Hát majd meglátjuk. A kalóriaszámolást és az erőteljesebb mozgást én már csak a diéta végére tartogatom fenntartásnak, mert rájöttem, hogy még éhesebb leszek a kiadós mozgástól, és azért dolgoznom is kell, észnél is kell lennem. Szóval most a mozgás kicsit marad alaphelyzetben (kevés, de gyakran).

2011. szept. 24. 23:14
 57/190 anonim ***** válasza:

tudományos választ akartál:


1 kg zsírból való fogyáshoz kb 7000 kcalt el kell égetned. (bárhol utána nézhetsz).

naponta kb. 2000 kcalt használsz fel, és ezzel a diétával mondjuk 800-at viszel be. Ha kivonod a kettőt egymásból, kijön, hogy 1200 kalóriával mínuszban vagy, ezt égetted el. Ez ugye távolról sem 7000 kcal. Ezért mondjuk, hogy nem zsírból fogytál. de nem is akárhogy, a tömeged kb. 1/6-át adtad le zsírból (mindössze 15-20 dekát) a többi meg bármi más. Lehet izom, bélsár, víz, bármi. De egy biztos. Hogy nem zsír.

Ha szembemész a biológiával és a matematikával (ugye összeadás kivonás), akkor ne várd, hogy bárki is elismerje, hogy milyen ügyes vagy.

2011. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/190 A kérdező kommentje:

Nyolc órakor a vacsim is megvolt, az újabb marhahusi. Már 6 étkezést kihúztam a diétás 39-ből :-)) És letelt egy újabb nap, a második. Már csak 11 nap van hátra :-))


Ez a fogyinaplóm, és örülök, hogy megoszthatom veletek. Köszönöm, hogy olvassátok! Követni ne nagyon kövesse senki, csak aki ilyen vasakarattal rendelkezik, mint én, mert ha abbahagyjátok, többet árt, mint használ! Közben meg kutyanehéz és irtó pocsék. Ezt tanúsíthatom. Mindig nagy a kísértés, de nem, nem és nem. Illetve idősek, betegek és fejlődésben lévő szervezetek, azaz gyerekek és tinédzserek se csinálják! Ezt muszáj volt kiírnom.

2011. szept. 24. 23:20
 59/190 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tudományos választ! Oké, legyek buta, de tudod mit? Jó nekem, ha simán 55-56 kg vagyok, aztán hogy miből meg hogyan? Az engem már nem izgat. Élsportoló se leszek már, alakformáló tornával meg hozzápótolom utána, ami esetleg elveszett. Ha pedig becsődölne a dolog, és valóban gyorsan visszahíznám, amit leadtam, akkor nekiállok a hosszas diétának. Amit már fogyókúrának fognak hívni, mert ez nem az.
2011. szept. 24. 23:24
 60/190 anonim ***** válasza:
Önfejű liba vagy, nem tudok mást mondani. Mondhat neked bárki bármit, leszarod...
2011. szept. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!