Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/190 A kérdező kommentje:

Mert akkor tőőőő-bbeeeeet-ááááárt-miiiiiiiiint-haaaasznáááááááááááál! Ötezerszer leírtam eddig.


Na, dilisnyussz. Ahhoz képest, hogy én már mindjárt az első nap nyuszifül voltam, mostmár dilisnyuszifül leszek én is. :-)) A szenvedés meg az én feladatom most, ne vedd el tőlem :-)) Megtudhatom, hogy Te hány éves vagy és milyen nemű? Ha szabad.

2011. szept. 24. 23:51
 72/190 anonim ***** válasza:
Nem szabad, mondom hiba volt ide írnom, hagyjuk egymást békén. Őrizd meg az optimizmusod :)
2011. szept. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/190 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon goromba volt részedről. Le vagyok döbbenve, ugyanis szerintem nem "követtem el" semmit. Hát akkor minden jót.
2011. szept. 24. 23:59
 74/190 A kérdező kommentje:

Jó reggelt! Hát elérkezett a harmadik nap is. 10-kor megvolt a reggeli üres kávém, amire már egy picit fújok, de azért még most sem utáltam meg. Természetesen kockacukor utána.

Ééééééééééés: megvan a tegnapi talány, ma már be tudom írni a kérdőjel helyére, ma reggeli súlyom, tadááááám: 59.9 kg!!! :-)))) Tudtam én!!! :-))) Ilyen szép egyenletesen szedegeti le rólam a fölösleget :-)) Na ezért megéri kihagyni a vasárnapi sülteket a konyhában, amik... hüpp-hüpp-hüpp... most készülnek :-(( Az illat idáig ér :-(( De elég csak a súlyomra gondolnom, és mosolyogva veszem elő a salátaebédemet :-))) Ez is végetér egyszer.

A reggel most kicsit nehezen indult, gyengébbnek éreztem magam, de ez természetes. Írják, hogy jaj annak, akivel az anyagcserediéta alatt összeveszek, mert az idegsejtek most dupla áron jutnak glükózhoz, és emiatt ingerlékenyebb leszek: na ma reggel ez is megvolt. Kinéztem a fejemből, és közöltem, hogy nyugi, csak a diéta morog, valójában én üde és kedélyes vagyok...valahol legbelül. Ilyen a test "börtöne". De ez is csak egy jó jel, hogy dolgozik a szervezet. Szerintem ha ennek vége, úgy fog dolgozni (mármint ugyebár a szervezetem), hogy esze ágában sem lesz visszahízni, csak ne csináljam ezt vele még egyszer :-)))


(Zárójelben írom most ez alá, hogy a fenti szöveget nem egyszerre írtam meg, közben kimentem ezt-azt csinálni, a kommentíró ablakot pedig nyitva hagytam. Mikor visszajöttem, átolvastam még egyszer, és észrevettem, hogy ezt írtam:


"Szerintem ha ennek vége, úgy fog LÉLEGEZNI (mármint ugyebár a szervezetem), hogy esze ágában sem lesz visszahízni, csak ne csináljam ezt vele még egyszer :-)))"


A fene se tudja, hogy miért írtam azt, hogy lélegezni, miközben tudom, hogy másra gondoltam, de hogy mire, azt már egyáltalán nem tudom. Úgyhogy átírtam "dolgozni"-ra. Mintha egy kicsit lassabban forogna az agyam, de ilyen máskor is megesik)


Amúgy elgondolkoztam azon is, hogy valójában nagyon evésközpontú az ember. Ilyen helyzetekben lehet nagyon is rájönni, hogy nem minden az evés, sőt néha meg kell hozni ilyen döntéseket, hogy lemondunk az evés nagy részéről azért, hogy a test egészséges maradjon, és ne legyen elhízott. Amikor kiiktatódik az evés nagy része -mint nálam most-, akkor fordul a figyelem más dolgok felé, több idő marad a fontosabb dolgokra. Szerintem. Persze csak egészséges kereteken belül. Cél ugyanis az egészség, nem pedig az egészség romba döntése. Jól ki van ez találva, hogy 13 napon túl nem szabad csinálni, ugyanis addig még viselhető a jó ügy érdekében.

2011. szept. 25. 11:05
 75/190 A kérdező kommentje:
Gyün az ebéd!!! Megyek legelni, juhúúú! :-))
2011. szept. 25. 12:11
 76/190 anonim ***** válasza:
hát ja, a birkák legelni szoktak...
2011. szept. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/190 A kérdező kommentje:

Beeee... Máskor is szoktam "legelni", szeretem a zöldféléket.


Amúgy mi bajotok van velem?

2011. szept. 25. 12:53
 78/190 anonim válasza:
Az, hogy úgy viselkedsz, mint egy üres fejű, buta liba. Olyan bődületes zöldségeket írsz össze-vissza, hogy őrület! :D
2011. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/190 A kérdező kommentje:
Ha jól megfigyelitek a vital.hu-n lévő változatot, akkor rájöttök, hogy ki írta alá: egy természetgyógyász, Fehér József. Namármost, miért is ne hinnénk egy természetgyógyásznak? Én jobban hiszek neki, mint a laikusoknak. Szóval nem laikus állította össze, hanem egy természetgyógyász, akkor mi itt a baj? Miért is kell ennyire leszólni?
2011. szept. 25. 13:01
 80/190 A kérdező kommentje:

A zöldségeket épp eszem, lehet, hogy azért beszélem? :-)))


Viccen kívül: fogyok, és ez a lényeg. Tehát használ. Ne képzeljétek azt, hogy mindenki ilyen nagyon képzett a "zsírok, izmok, szénhidrátok", lópikulák terén. Egy nagy túróst. Le lehet fogyni anélkül is, hogy előtte doktorrá képeznénk magunkat ilyenekből. A józan paraszti ész elég hozzá, ami azt diktálja, hogy diétázz, fogyjál, TORNÁZZ. Azt is fokozatosan. Hát ennyi a lényeg, a többi a kötekedés. Ismétlem: szerintem.

2011. szept. 25. 13:04
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!