Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adnátok egy kis biztatást? 13...

Adnátok egy kis biztatást? 13 napos fogyi ma indult! Kivel csinálhatom?

Figyelt kérdés

Ma kezdtem el egy 13 napos anyagcserediétát, és örömmel közlöm, hogy túlvagyok az első napon!!! Már csak 12 nap van hátra! :-))) Simán jól fog jönni az a 8-10 kiló, amit ígér, úgyhogy ezt tartom szem előtt, és így ki fogom bírni. De nagyon nehéz!


Induló adataim: 158 cm és 62 kiló


A diétáról a link:


[link]


Ez lenne az a bizonyos. Kinyomtattam, bevásároltam az első 7 napra, a hátlapra felírtam a kezdősúlyt, és azokat a kajákat, amikkel a végén megjutalmazom magam, mert azt írja, hogy már nem hízom vissza a kilókat normál étkezés mellett, és azóta éhezek. De megéri! Tömöm magam ásványvízzel, az is telíti a gyomrot.


Ki csatlakozna hozzám? Minden nap írni fogom, hogy hol tartok. Kilenckor ettem meg a vacsorámat, a marhahusit magában, azóta szivattyúzom az ásványvizet, mondhatni rákötöttem magam a palackra. :-))


26 éves csajszi :-))


2011. szept. 23. 21:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/190 A kérdező kommentje:
Gágágá... és mit csináljak szerinted? Hagyjam abba, veszélyeztetve ezzel az egészségemet, meg azt, hogy ha eddig 62 kiló voltam, akkor legyek esetleg 82? Mert átalakulóban van az anyagcsere elvileg! Na akkor? Te mit tennél a helyemben?
2011. szept. 24. 23:25
 62/190 anonim ***** válasza:
100%

mérd meg a derekad, hasad, feneked, combod körméretét most és a végén. meglátod, hogy hiába leszel 56 kg, nem fog látszani se a ruháidon, se a centiken.


én úgy vagyok vele, hogy lesz.rom, hogy ~70 kg vagyok, amíg a mérőszalag 95-63-97nél ér körbe addig egy szavam sincs :)

2011. szept. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/190 A kérdező kommentje:
Hűű, ez jó ötlet! Máris megyek és megmérem.
2011. szept. 24. 23:27
 64/190 anonim ***** válasza:

MOST veszélyezteted az egészséged.


ha valóban az egészség lenne a célod, minden nap ennél gyümölcsöt és zöldséget, hogy VITAMINhoz jusson a szervezeted, ennél teljes kiőrlésű kenyeret és zabpelyhet, hogy az agyad tudjon táplálkozni a SZÉNHIDRÁTból, ennél sok húst és túrót, hogy az izmaidnak elég FEHÉRJE jusson, ennél diót, mogyorót, halat, hogy a TELíTETLEN ZSÍROK egyensúlyban legyenek, nem ennél ennyi tojást, hogy a KOLESZTERINED ne lengjen ki a fenébe, és főleg mozognál minden nap, hogy FITT maradjál.


dereng már valami az egészségről?

2011. szept. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/190 A kérdező kommentje:

Mell: 95 cm

Derék: 80 cm

Csípő: 90 cm

Legnagyobb combkörfogat: 55 cm


A derekam gyalázatos. A mell-csípő szerintem jó, a combnak nem tudom, hogy mennyinek kellene lennie. A derekamra (has-gyomor) híztam, ebből is látszik. Mondjuk 55 kilósan majd' átszakadtam, mégis 70 cm volt a derekam, erre tutira emlékszem, sose volt 60, tán gyerekkoromban lehetett vmikor. De mindegy, jó lenne nekem a -10 cm derék és a -7 kg.

2011. szept. 24. 23:33
 66/190 anonim ***** válasza:
meg vagy te huzatva, ilyen adatokkal csak kicsit kéne odafigyelni arra, hogy ne edd tele magad, meg hogy este ne egyél kenyeret! Nem kell ide -7, dehogy kell! 2-3 kg lemegy (de nem ezzel a sz.rral) és bombanő leszel, de komolyan :D
2011. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/190 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ehhez nincs türelmem, úgyhogy nem fogom tudni megváltoztatni a véleményed... de 1. NEM ALAKUL ÁT AZ ANYAGCSERE, ez egy becsapás!!! 2. NEM ZSÍRBÓL MEGY LE AZ AMI LEMEGY, hanem izomból! nem érdekel hogy miből áll az az 55 kiló, csak legyél 55 kiló? 0 kg izommal, zsírosan? szerintem nem túlzok ha azt mondom hogy a vékony de plöttyedt lányok rosszabbul néznek ki, mint a kövérek... erre mondják, hogy teleszart zokni.


Ezzel a koplalással szétcs*szed magad kívül és belül is! Tudnék neked írni olyan étrendet és mozgást, ahol zsírból fogysz, megmaradnak az izmaid és vissza sem hízod a leadott kilókat... de nem fogok. Borzalmas vagy, a válaszolók nagy része is retardált, nem vagyok képes tovább olvasni ezt. sok sikert....

2011. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/190 A kérdező kommentje:

23:35, köszönöm!! Nagyon aranyos vagy!


Dilisnyuszi, olvasol te engem egyáltalán, miközben dühöngsz? Már nem tudom abbahagyni! Majd utána, amikor letelt, akkor szívesen követem a Te étrendedet, hiszen nem áll meg a világ október 5-én, menni kell tovább, és lehetőleg nem hízni. Miért vagy ennyire türelmetlen velem? Az én agyam nem kap szénhidrátot, nem a tiéd, mégse ideges (ennyire :-))


A többi tápanyagot pedig a diéta előtt, és a diéta után is be fogom vinni a szervezetembe, a diéta meg azért diéta, hogy más legyen, mint a többi nap. Szerintem. Na mindegy, nem akarok én magamra haragítani senkit, csak kínlódok itt magamnak. Azért amikor lemegy 1-1 kiló, időnként örülök is magamnak, ha nem haragszotok! :-))

2011. szept. 24. 23:42
 69/190 anonim ***** válasza:
Nem dühös vagyok, most még ideges sem, inkább elborzaszt ha ekkora baromságokat olvasok.. nekem ez tényleg nagyon szar. Miért ne tudnád abbahagyni? Istenem... na jó, örülj akkor a kilóidnak, nem kellett volna ide írnom. LKSJADKD
2011. szept. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/190 anonim ***** válasza:
a megfelelő szó: ettől SZENVEDEK. komolyan
2011. szept. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!