Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mért viszik sokan betegen...

Mért viszik sokan betegen bölcsibe a gyereküket?

Figyelt kérdés

Megyek a bölcsibe, rendszeresen látom hogy több kisgyerek álláig lóg a sárga trutyi, volt hogy a padon sírdogált az egyik, fájt a füle, de ott volt bent. Pedig az egyikük anyja otthon van kistestvérrel.

Igen, nálunk az orvos telefonhívásra adja ki az egészséges igazolást sajnos.


jan. 24. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
48%
Folyik a taknya,de ennyi. Nem lázas,nem nyűgös,semmilye sem fáj ,jól eszik és alszik ergó mehet bölcsibe és pont. Gondolom ha folyik picit a nózitok a főnök egyből megértően hazaenged titeket is ugye? 🙄
jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
37%

29-es: egyrészt nem írtam, hogy a harmadik beteges. Nem az, a nagyoktól benyelné. Nyilván elkapnak ezt-azt, hiszen gyerekek. Nem azt bizonygattam, hogy soha nem betegek, hanem azt, hogy a folyamatos, hónapokon át tartó betegségeknek van oka, ha SOHA nem gyógyulnak meg közben. Értő olvasás ugye...

Egyébként a két kicsi tejfehérje allergiás, tehát nálunk még ok is lenne egy elhúzódó náthára, elég egy diétahiba.

Genetikai okról nem beszéltem, nem is értem, hogy miért kevered bele.

jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 anonim ***** válasza:
58%

32-es: mit csináljon, ha kirúgnák és ezért nem tudja megoldani? Akkor fizesse meg a felügyeletet és menjen el éjszaka árut feltölteni, hogy ki tudja azt fizetni. Oldja meg családon belül a saját problémáját, ne más családokat belekeverve (fertőzés, táppénz másnak). Hihetetlen, hogy ezt a nagyfokú önzést természetesnek gondolja egy bizonyos réteg.

Megszültem, oldják meg mások. Nem Ő kérte, hogy a világra szülessen, könyörgöm! ÉN meg aztán pláne nem kértem, hogy más szüljön, nem kívánok asszisztálni hozzá.

jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/90 anonim ***** válasza:
61%
37-es: ami neked egy nátha, másnak lehet egy fülgyulladás, krupp, kórház akár, rsv, stb. Most vettem két doboz lázcsillapító szirupot, 7000 felett fizettem. Te komolyan úgy gondolod, hogy tök rendben van betolni náthásan, más meg majd fizeti a költségeket, megoldja a munkahelyét a Te problémád miatt? Vagy netán bedobsz mindenki szekrényébe egy nurofent ajándékba, hogy bocsi!!!
jan. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
82%

Meddő vita.


Tök mindegy, ki mit gondol, aki nem tudja másképp megoldani, az úgyis be fogja vinni taknyosan, bármit ír itt a gyakori népe.


A kérdés ez volt, miért viszik sokan betegek, válasz szimplán az, hogy mert nem tolerálja a munkahelyük a hiányzást. Hogy erről ki mit gondol magában, igazából az is egyéni probléma.

jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
79%

Ha nekem folyik picit az orrom, akkor van annyi eszem, hogy nem megyek be az irodába és kapaszkodj meg: a kollégák hálásak. A férjem vezető, mindenkit hazaküld, aki kicsit betegen bejön és otthonról dolgoznak. Tudom, nincs mindenhol home office.


De azért most kicsit olvassatok már vissza, ott tart a beszélgetés, hogy a beteg gyereknek igenis az oviban/bölcsiben a helye és még véletlenül sem otthon. Ne is, még véletlenül se gondoskodj életed értelméről. Aki meg azt írta, hogy otthon ápolja, az le lett pontozva. Hiába na, szerető édesanyák gyülekezete. Ez végtelenül szomorú.

jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 anonim ***** válasza:
36%
Genetika alatt azt értem van aki fogékony a betegsegre,akkor is ha fejen állsz és igenis náthás ennyi.En is minden télen benyelem a náthát és tavaszig nem szabadulok tőle. Ez van.
jan. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/90 anonim ***** válasza:
34%
Kapaszkodj meg az én főnököm még azt sem engedi hogy elüljek a légkondi alól,nem érti hogy ettől vagyok folyton beteg... nemhogy haza küldene egy picit folyó nózival,ha nem pozitiv a covid teszt akkor bizony dolgozni kell nálunk HomeOffice meg nincs.
jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 A kérdező kommentje:
32es, szerencsére olyan szakmám van, amiben pár napon belül el tudok helyezkedni ismét, ha kirúgnának, de ezért tettem, rengeteget tanultam, kapcsolatokat építettem, és csak utána vállaltam gyereket. Meg szerencsére az apja is keres annyira jól, hogy ha valami miatt pár hónapig nem dolgoznék, ne érezzük meg.
jan. 26. 05:27
 50/90 anonim ***** válasza:
50%
Én is évekig tanultam sőt olyan a munkám amit nem sokan csinálnak,férjem szakmáját már egyre kevesebben csinálják mégis helyettesíthetők vagyunk és nincs kedvünk újra munkát keresni,beilleszkedni stb. Faja hogy azt hiszed aki leadja a gyerekét az bezzeg nem tanult és szerzett egy jó szakmát... és a többség pedig igenis sima eladó stb aki téged kiszolgál és bizony az ő főnöke nem elnéző. Szálljatok le a magas lóról. L
jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!