Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Mért viszik sokan betegen...

Mért viszik sokan betegen bölcsibe a gyereküket?

Figyelt kérdés

Megyek a bölcsibe, rendszeresen látom hogy több kisgyerek álláig lóg a sárga trutyi, volt hogy a padon sírdogált az egyik, fájt a füle, de ott volt bent. Pedig az egyikük anyja otthon van kistestvérrel.

Igen, nálunk az orvos telefonhívásra adja ki az egészséges igazolást sajnos.


jan. 24. 17:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
100%

A nátha ahol szipog nálam nem számít mert akkor 3 hónapig otthon ülnék. Szép is lenne ha minden bolti eladó,orvos gyógyszerész,kinti munkát végző az első szipogásnál nem menne dolgozni. Akkor nem lenne gyógyszerész aki kiszolgáljon vagy doki aki felírja a gyógyszert vagy epitomunkas aki felépítse a házad.

Te sem érted hogy arra akarok kilyukadni,hogy amikor büszkén veregetitek a vállatokat hogy ti bezzeg az első tünetre kivettétek a gyereket az önámítás mert addigra a ti gyereketek is megfertőzte a fél csoportot...

jan. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 anonim ***** válasza:

3as, valóban, kapja el más gyereke is igaz? Legyen otthon az a szülő táppénzen.


Te nem értesz? Én épp ettől félek, hogy túl sokat beteg, ha folyton itthon maradok vele, kirúgnak, akkor mit csinálok, miből élünk meg? Vagy eltartotok addig minket is?

jan. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 anonim ***** válasza:

De volt annyi eszem hogy fogadtam bébiszittert.



Kevesen vagyunk ilyen gazdagok ...

jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/90 anonim ***** válasza:
49%

"Akkor fizesse meg a felügyeletet és menjen el éjszaka árut feltölteni"



Persze, mint egyedülálló anya, nem kívánunk aludni...

jan. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
74es vagyok, le lehet pontozni agyatlan, de attól még igazam van ebben. Dolgozzak éjjel nappal, hogy fizessek magán szittert, aludni mikor fogok? 5 napig nem, majd hétvégén? Vagy mi?
febr. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 anonim ***** válasza:
50%

Ezért inkább kicseszel mással?

Én januártól dolgozom, ezalatt négy hetet voltam táppénzen. Most is éppen. 3 gyerekem van, mindig beteg valamelyik, de nem viszem őket oviba, bölcsibe betegen. A munkahelyemen is mondtam, hogy sajnálom, de nem tudok mit csinálni. Ha jön a jobb idő, jobb lesz. Próbálok itthonrol minél többet dolgozni a táppénz mellett is és ezt értékelik. Hozzáállás kérdése.

febr. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/90 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 76-os, oké, de a legtöbb munkahely lefossa, hogy majd több lesz, nem néznék el, hogy ennyit táppénzen legyél. Ha neked holnap azt mondaná a munkahelyen, következő hónaptól nem kell jönnöd, ha nem tudod táppénz nélkül megoldani, mit tennél?
febr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
100%

76!

Nálunk 2 gyerek van.

Januárban 4 azaz négy napot voltam táppénzen. 2*2 felosztásban.

Nekem a főnököm kijelentette a 2. után, hogy ha még 1 napot kiveszek, akkor megköszönik a jelenlétem és ennyi volt.

Azt meg, hogy otthonról dolgozzak, nem engedik. Hiába lehetne kivitelezni.


Szóval mert te megteheted ezt, más nem...


Mondjak fel? a boltba meg majd hitelre vásárolok...

febr. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
0%

78!

És aki te beteg gyereked miatt lesz beteg mert elkapja a közösségben majd megveregeti a vállad és megköszöni neked ugye?

febr. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:

78!

Írtam valahol, hogy betegen beteszem? csak azt írtam, hogy nem minden munkahely ilyen...

febr. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!