Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok neki, hogy...

Ti elmondanátok neki, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel együtt voltunk egyik este, védekeztünk mind3 alkalommal, mégis terhes maradtam. Már 4 napja késik, a tesztem egyértelmű.


Az a tervem, hogy hazaköltözöm anyuékhoz vidékre, és első évben otthon maradok a gyerekkel, aztán ha visszajöttem a munkahelyemre, visszaköltözünk Bp-re a kicsivel. (nem keresek rosszul)


A sráccal azóta nem is beszélünk, néha egy-egy semleges emailt váltunk, én nem akarom a pénzét, vagy hogy gyanúsítgasson, hogy direkt csináltam, vagy ilyesmi.


Akkor szükséges vele közölnöm? Már most? Vagy csak ha megszületett? Elvetetni nem fogom semmiképpen, augusztusban elvetéltem az exem babájával, ez a baba az ajándékom azért a fájdalomért.:/


27 L


2014. máj. 21. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen joga van tudni, hogy apa lesz. Te is kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy szükséged lesz az apa támogatására. De első a gyermek érdeke, neki szüksége van mindkét szülőjére és mindkét szülője gondoskodására.
2014. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/75 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám. Később jó lesz, hogy a gyerek tudni fogja ki az apja, és az apja is tudja, hogy van egy gyereke, még ha esetleg nem is lesz kíváncsi rá, bár ez nem biztos.
2014. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen köteles vagy elmondani, az ő gyereke is, neki is vannak jogai, akár tetszik, akár nem.

Na meg a gyerek jogairól nem is beszélve.

(Kapcsolattartás, egymás megismerése, a gyerektartás is a gyereknek jár, nem neked, akár igényelheti, hogy nála helyezzék el, stb.)

2014. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
92%

Igen,elmondanám!Aztán majd ő eldönti,hogy részt akar e venni ebben,vagy sem.

Azt azért had kérdezzem már meg,hogy hogyan védekeztetek??!

Mert ezek szerint,valamit nem jól csináltatok!

2014. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
100%

Joga van tudni arról, hogy lesz egy gyermeke. És ha te úgy döntesz, hogy nem kérsz pénzt, azt is megteheted (bár a pénz a gyermeknek jár, nem neked).

Mi van akkor, ha a srác apja szeretne lenni a gyereknek? Akkor igenis oda kell adni neki is, hogy időnként vele lehessen, állapodjatok meg.

Ha viszont nem akarja a gyereket, akkor is legalább elmondtad neki, és nem fosztod meg attól, hogy esetleg mégiscsak érdeklődhessen a saját kölke iránt.

2014. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
45%

Milyen fogalmazásgátlót használtatok? :) :)

De most amúgy tényleg!Milyen védekezés mellett sikerült ezt összehozni?

2014. máj. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
3%

"Elvetetni nem fogom semmiképpen,... ez a baba az ajándékom azért a fájdalomért.:/ " - Jaj ez olyan szép és megható, hogy így gondolod, érzed :)))))


Szerintem mondd el neki, de csak miután megszületett. Mondd el, amit itt is irtál, hogy nem akarod zsarolni, meg semmi, szimplán csak joga van tudni róla, hogy van egy gyereke és hogy neked ajándék a kicsi.


Kellemes babavárást, sok sikert! :)

2014. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 Őszödi Ferenc ***** válasza:
31%

Egy újabb egy tervezett gyermek, aki szerető családba, rendezett körülmények között születik.

Ja, nem.

2014. máj. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
14%
hmm én a haverjaimmal nem szoktam össze feküdni.Mindig azt hittem egy baba azért születik mert 2 ember nagyon szereti egymást.Hát szerintem a srác nem fog röhögő görcsöt kapni.Valószinű nem te vagy az a nő, akit elképzelt a gyereke anyjának.Mit tehet ez a csóri haver,augba elvetéltél az exed babájával.Ezért a nyakába akasztasz egyet,tecikk avagy sem neki.gratulálok
2014. máj. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
17%
miért van az a gyanúm hogy te direkt csináltattad fel magad, az elvesztett gyerekért kárpótlásként?
2014. máj. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!