Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok neki, hogy...

Ti elmondanátok neki, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel együtt voltunk egyik este, védekeztünk mind3 alkalommal, mégis terhes maradtam. Már 4 napja késik, a tesztem egyértelmű.


Az a tervem, hogy hazaköltözöm anyuékhoz vidékre, és első évben otthon maradok a gyerekkel, aztán ha visszajöttem a munkahelyemre, visszaköltözünk Bp-re a kicsivel. (nem keresek rosszul)


A sráccal azóta nem is beszélünk, néha egy-egy semleges emailt váltunk, én nem akarom a pénzét, vagy hogy gyanúsítgasson, hogy direkt csináltam, vagy ilyesmi.


Akkor szükséges vele közölnöm? Már most? Vagy csak ha megszületett? Elvetetni nem fogom semmiképpen, augusztusban elvetéltem az exem babájával, ez a baba az ajándékom azért a fájdalomért.:/


27 L


2014. máj. 21. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 A kérdező kommentje:
Attól függ, kinek hogy alakul az élete. Én több diplomát csináltam, a szakmámban még csak 2 éve dolgozom rendesen 8 órában. Nekem még korai lenne, ha tervezetten történne, de persze így rendben van.:) Nem szellemileg vagyok rá éretlen vagy anyagilag, hanem úgy érzem, még sok minden vár még a világból rám (pl. Amerikában még csak egy hónapot voltam, Ny-Európában is csak egy félévet éltem, stb.). De most már akkor ránk vár, nem csak rám!:)
2014. máj. 21. 18:15
 42/75 anonim ***** válasza:
29%

26+35vagyok,

szerintem érett vagy a babára, sajnálom, hogy így alakult, mármint, hogy nem igazi családba érkezik a baba, de ez persze nem azt jelenti, hogy kevésbé fogják őt szeretni. Ha jól értelmezem soraidat, szüleidre azért tudsz támaszkodni, vagyis nem lennél teljesen egyedül, és rájuk számíthatsz. Ez jó is, ha már nem lesz jelen az apuka, akkor legalább a nagyszülőktől kapjon még sok-sok szeretetet a pici.

Kellemes babavárást kivánok neked és hogy rendeződjenek a dolgok. Ha megmondtad a srácnak a terhességet, majd írd már meg, mit szólt hozzá, kiváncsi lennék!!!

Sok sikert neked és sok boldog pillanatot!!!

2014. máj. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:

ha nem vagy rá kész, hogy hogy neked mindig összejön?

tavaly is, most is?!

2014. máj. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 A kérdező kommentje:
Ez igaz, akkor kész vagyok a természet szerint, nem hagyom cserben.:)
2014. máj. 21. 20:51
 45/75 anonim ***** válasza:
24%
Miattam sem kell félned,jutott elég pillangó nekem is! Tudod Én az ilyen tucat lányokat már leválogatom ha tudom...Így elkerülhető az efféle hülyeség amit Te csinálsz!Törekedni kell arra ha már baba akkor rendes családban a helye,mivel sajnos nincs választási lehetősége így neked kell a legtöbbet nyújtani...De amúgy hogyan merült fel benned ez a kérdés hogy elmond e neki vagy sem? Nem önzőség picit tőled ez? Iskolázott lány vagy de a kérdéseden ez nem látszik,úgy látszik az iskolában még dugni se tanulnak meg egyesek :)
2014. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 A kérdező kommentje:

Utolsó! Olvasd el, amikor leírtam, hogy milyen alaposan védekeztünk! de egyébként igazad van, mert az egyetemen nem volt ilyen óránk, szóval nem ott tanultuk meg.


Nem tudom, hogy akarná-e tudni, de igaz, hogy az esélyt meg kell adnom neki meg a bébinek, hogy tudjanak együtt lenni apa-gyerekként majd később.:) Csak valahogy furcsa, hogy az én testemmel történik, az ember nem úgy áll hozzá, mintha párkapcsolatban lenne terhes, hogy egyből megbeszéli a párjával. Az ott persze teljesen máshogy jönne ki...

2014. máj. 21. 22:49
 47/75 anonim ***** válasza:
Bocsi, de ez a gumi ellenőrzés egy akkora kamu. Minek töltötted fel vízzel, ha arra gondoltál, hogy kilyukadt, akkor miért nem vettél esemény utánit. Ha pedig nem voltál biztos benne, hogy elment, a gumin csak észrevetted?
2014. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 zabmester ***** válasza:
100%
"ha már baba akkor rendes családban a helye" Jaj, maradj már ezzel a rendes családdal. Ki dönti el, hogy egyik család rendesebb-e a másiknál? Ha egy családforma jól funkcionál, akkor épp olyan rendes, mint akármelyik másik.
2014. máj. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 A kérdező kommentje:

"Bocsi, de ez a gumi ellenőrzés egy akkora kamu. Minek töltötted fel vízzel, ha arra gondoltál, hogy kilyukadt, akkor miért nem vettél esemény utánit.


Nem gondoltam arra, hogy kilyukadt, írom is, hogy nem azért csináltam, mert azt hittem, hogy lyukas...


"Ha pedig nem voltál biztos benne, hogy elment, a gumin csak észrevetted?"


igen, észrevettem és megállapítottam, hogy igenis elment és a gumiba ment el, így nem volt okom arra gondolni, hogy bármi baj lett.


Te érted magad? Mert én téged nem. Fura.

2014. máj. 27. 19:29
 50/75 anonim ***** válasza:
Én értem magam, miért töltötted fel vízzel? Azt nem értem, guszta egy nő lehetsz.
2014. máj. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!