Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok neki, hogy...

Ti elmondanátok neki, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel együtt voltunk egyik este, védekeztünk mind3 alkalommal, mégis terhes maradtam. Már 4 napja késik, a tesztem egyértelmű.


Az a tervem, hogy hazaköltözöm anyuékhoz vidékre, és első évben otthon maradok a gyerekkel, aztán ha visszajöttem a munkahelyemre, visszaköltözünk Bp-re a kicsivel. (nem keresek rosszul)


A sráccal azóta nem is beszélünk, néha egy-egy semleges emailt váltunk, én nem akarom a pénzét, vagy hogy gyanúsítgasson, hogy direkt csináltam, vagy ilyesmi.


Akkor szükséges vele közölnöm? Már most? Vagy csak ha megszületett? Elvetetni nem fogom semmiképpen, augusztusban elvetéltem az exem babájával, ez a baba az ajándékom azért a fájdalomért.:/


27 L


2014. máj. 21. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
13%

Figyelj minek is feküdtél össze vele, ha ennyire lenézed?

Gyorstüzelő, bukdácsoló ...

Tutira kilyukasztottad a gumit, mert viszket a méhed

2014. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:
A kérdésben is benne van, hogy egyértelmű a tesztem, hogy pozitív. Már a kérdésben is benne van. Meg az egyik válaszoló is írta, hogy "azért van két csík". Szóval de, igen, teszteltem.
2014. máj. 21. 15:23
 33/75 A kérdező kommentje:
Dehogy nézem le:) De tényleg bukdácsol az egyetemen és tényleg gyorstüzelő, egyébként meg nem járunk, hogy csak jó dolgokat gondolhassak róla, csak egy haver. És nem, nem lyukasztottam ki, nem gazdagok, nem vagyok belé szerelmes, nem akartam még gyereket, hiszen csak 27 vagyok.
2014. máj. 21. 15:25
 34/75 anonim ***** válasza:
8%

Ez is egy jó kérdés.... Minek fekszel le vele ha lenézed?

Ez a baj a mai fiatalokkal.Nincs értékrend csak az van amit a valóvilágban látnak,ami egy okádék! :)

Bezzeg ha olyannal kefélnél akivel nem is bánnád hogy gyereked születik akkor egyből másabb lenne a felállás...

De így most ha lesz belőle valami ,akkor a legjobbat kell kihoznod belőle,és bele kell törődnöd hogy elcseszted az életed egy olyan miatt hiba amit kikerülhettél volna.

Szóval ha tényleg terhes vagy akkor itt az ideje felnőnöd a feladathoz és éretten kell viselkedned!

2014. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
84%

26vagyok, és igen arra gondoltam, hogy ha már így alakult, akkor akár egy család is lehetnétek!

Az exed és a vetélés óta nem voltál pasival (megértem egyébént) és most egy ilyen haverral, akit a leírásod alapján nem sokra nézel, vele összehoztatok egy babát.

Én nem ítélkezem, semmi jogom és nem is tudok Rólad semmit, ezt egyedül neked kell tudni, hogy akkor ettől a sráctól akarod-e a gyereket vagy sem. A soraidból pedig az látszik, hogy akarod. Akkor nincs is miről beszélni. De én akkor is elmondanám neki. Lehet hogy felnő a feladathoz- ki tudja. :)

2014. máj. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 A kérdező kommentje:

"26vagyok, és igen arra gondoltam, hogy ha már így alakult, akkor akár egy család is lehetnétek!" Akkor jól értelmeztem és nem, nincsenek illúzióm sem vele szemben, sem úgy az életben. És én magam sem szerettem belé 2 éve, mióta ismerem, nem most fog bekövetkezni.


Ezt a lenézés témát meg hogy nem sokba nézem őt, meg hanyagoljuk már, hiszen csak két tényt írtam le, az egyiket, hogy miért néztem meg a gumikat, a másikat meg, hogy nincs rendes munkája meg nem valami nagyra törekszik az életben. Ez nem baj, a fiatalok többsége ilyen, nem nézem le, mert megteheti.:) Csak nekem nem jön be emiatt, komoly kapcsolatra nem kéne.

2014. máj. 21. 15:28
 37/75 anonim ***** válasza:
100%
Joga van tudni. Mondd el neki.
2014. máj. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
11%

Nem jön be akkor minek feküdtél össze vele? :)

Biztos olyan vagy mint a mai lányok többsége...Mint a pillangó! :)

2014. máj. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 A kérdező kommentje:

Azt írtam, hogy nem jön be komoly kapcsolatra, nem azt, hogy nem tetszik ő maga, mint létező:) És nagyon is kedvelem őt, okos és vicces, csak nem egy olyan felnőtt, tudjátok, mint akikkel az ember járni szokott.


utolsó: sajnálom, hogy te nem részesülsz "azokból" a lányokból, akik mindenkivel elmennek, mert te még a mindenkibe se tartozol bele ezek szerint.:D

2014. máj. 21. 17:42
 40/75 anonim ***** válasza:
18%
ne haragudj az vicces,hogy miért akarnék gyereket csak 27 vagy..már ne haragudj de 27 éves már bőven benne van abban a korban,hogy gyereke legyen,tehát érdekes felfogásod van kb inkább egy 17-18 éveshez tudnálak hasonlítani neme gy 27 éveshez...
2014. máj. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!