Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok neki, hogy...

Ti elmondanátok neki, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel együtt voltunk egyik este, védekeztünk mind3 alkalommal, mégis terhes maradtam. Már 4 napja késik, a tesztem egyértelmű.


Az a tervem, hogy hazaköltözöm anyuékhoz vidékre, és első évben otthon maradok a gyerekkel, aztán ha visszajöttem a munkahelyemre, visszaköltözünk Bp-re a kicsivel. (nem keresek rosszul)


A sráccal azóta nem is beszélünk, néha egy-egy semleges emailt váltunk, én nem akarom a pénzét, vagy hogy gyanúsítgasson, hogy direkt csináltam, vagy ilyesmi.


Akkor szükséges vele közölnöm? Már most? Vagy csak ha megszületett? Elvetetni nem fogom semmiképpen, augusztusban elvetéltem az exem babájával, ez a baba az ajándékom azért a fájdalomért.:/


27 L


2014. máj. 21. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
44%

zabmester!

a rendes családot azért írtam mert ott nem probléma ha jön a gyerek,ott még várják is ha jön a gyerek!

Ha a kérdező olyannal kefélne akivel együtt tudnák is vállalni a gyereket akkor már rendes családról beszélhetünk és nem egy elcseszett önzőségről amit csak az egyik fél akar .Szóval igen is oda kell figyelni,ha már szül egy nő akkor legalább apja is legyen annak a gyereknek és ne csonka családban kelljen felnőnie mert amit a kérdező csinál ebből csonka család lesz,az más kérdés hogy tud e működni ez vagy sem!

2014. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 A kérdező kommentje:

Fel szokták a csajok, mert ki tudja, bármi lehet vele. Itt is szokták írni teherbeesés kategóriában, a nődokim is javasolta korábban, hogy ellenőrzésnek ez a legjobb módja.


Az utolsónak: szerintem az emberek 95%-a nem csak azzal szexel, akit a leendő férjének/feleségének hisz, de bocs, ha miattam egy új világ tárul eléd:D

2014. máj. 27. 20:04
 53/75 anonim ***** válasza:
Az exeddel is védekezés mellett estél teherbe? Egyébként fura, hogy ellenőrizted is, nem volt szakadt mégis teherbe estél. Egyébként, ha már biztos a terhesség, mert ha vetéltél, akkor sajnos megint benne lehet a pakliban, majdcsak akkor hozd a szívbajt a haverodra. Hiába nem kérsz tőle semmit, akkor is egy súly lesz rajta.
2014. máj. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
20%

Ezt hívják könnyűvérűségnek! :)

Tudom hogy nem mindenki azzal hál akit szeret! Sőt ilyet Én is csináltam már egyszer kétszer ,de ebből már kinőttem!Igazi nőket meghódítani az az igazi élmény! Nem a kósza numerák,holmi könnyűvérű csajoktól :)

2014. máj. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 A kérdező kommentje:

"Az exeddel is védekezés mellett estél teherbe?"


Nem, az felelőtlenségből történt (antiobiotikumot szedtem június közepétől 1 hétig majd rá egy hónapra volt együtt, és a fog.gátló hatását még akkoris csökkentette, úgy tűnik. pedig nem kellett volna akkor már.)


Egyébként fura, hogy ellenőrizted is, nem volt szakadt mégis teherbe estél.


"a fura egy enyhe kifejezés bakker:D"


"Egyébként, ha már biztos a terhesség, mert ha vetéltél, akkor sajnos megint benne lehet a pakliban."


Ez baromi kedves, ez nem így van. :) Az orvosom tudja, mi az oka: kezdődő IR-em volt (ami azóta már nincs) és durván le volt gyengülve a szervezetem (nulla vitamin+mandulagyulladás).


"Sőt ilyet Én is csináltam már egyszer kétszer ,de ebből már kinőttem!"


És akkor mindenkinek egyből ki kell nőnie, mert te már kinőttél belőle? vagy hogy van ez? én még nem nőttem ki, úgy tűnik. (nem mintha rendszeres lenne, hiszen írtam, hogy előtte csak az exemmel voltam együtt aug-ban)

2014. máj. 27. 20:18
 56/75 anonim ***** válasza:

"Egyébként, ha már biztos a terhesség, mert ha vetéltél, akkor sajnos megint benne lehet a pakliban."


Rohadt kedves. :(


Én elmondanám neki, mert lehetősége van dönteni, hogy veletek marad, vagy nem. Ha nem, akkor te neveled egyedül.

Ha elmondod neki, lehetőség van arra, hogy örül neki. Sose lehet tudni, hogy ő esetleg nem vágyik saját családra! ;)

Sok sikert kívánok!

2014. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
31%

Egy hete csak magyarázkodsz! :) Kell ez neked?

Nem szakadt ki a gumi és Te még is terhes vagy...pff


Nagyon unatkozhatsz!

2014. máj. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
Nem kedvességből mondtam, de jó tanácsként. Az IR nem gyógyítható, csak kezelhető. Jó tanács kérdező, már most felkeresel nőgyógyászt, mert ha anno emiatt vetéltél, akkor már most ajánlatos vizsgáltatni és esetleg hormont szedni, gondolom a nődoki is elmagyarázta ezt.
2014. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 A kérdező kommentje:

Köszönöm, utolsó előtti:) nemsoká meglesz a nagy beszélgetés, csak még bátorságot gyűjtök.


az utolsót nem tudom értelmezni, de talán nem is baj. "paff":)

2014. máj. 27. 20:38
 60/75 A kérdező kommentje:
utolsó! igen, és csak kezdetleges volt, kicsit magasabb volt vmelyik érték, már nem tudom. nem vagyok ir-es, nem kell kezelés, főleg nem most. lendüljünk azon túl, hogy el fogok vetélni megint, hülye bunkó. szégyellheted magad!
2014. máj. 27. 20:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!