Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok neki, hogy...

Ti elmondanátok neki, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel együtt voltunk egyik este, védekeztünk mind3 alkalommal, mégis terhes maradtam. Már 4 napja késik, a tesztem egyértelmű.


Az a tervem, hogy hazaköltözöm anyuékhoz vidékre, és első évben otthon maradok a gyerekkel, aztán ha visszajöttem a munkahelyemre, visszaköltözünk Bp-re a kicsivel. (nem keresek rosszul)


A sráccal azóta nem is beszélünk, néha egy-egy semleges emailt váltunk, én nem akarom a pénzét, vagy hogy gyanúsítgasson, hogy direkt csináltam, vagy ilyesmi.


Akkor szükséges vele közölnöm? Már most? Vagy csak ha megszületett? Elvetetni nem fogom semmiképpen, augusztusban elvetéltem az exem babájával, ez a baba az ajándékom azért a fájdalomért.:/


27 L


2014. máj. 21. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
Nem vagyok bunkó és szégyellnem se kell magam. Tavaly volt egy vetélésem és a nődoki tanácsára már korai terhességnél felkerestem, hogy a biztonság kedvéért sárgatest hormont kapjak. Egyébként szinte kivétel nélkül minden ismerősöm aki vetélt, így tett. Amúgy pedig te szerencsétlen, olyan nincs, hogy kicsit Ir-es voltam és elmúlt, sőt nem is ajánlották, hogy a következő terhességnél ne keresd fel korán az orvost. Legalább tudd mit hazudsz. De ezek után szerintem az egész kamu, szánalmas vagy.
2014. máj. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 A kérdező kommentje:
Olvasd el újra, IR előszobája volt, azt mondta az orvos, hogy kezdjük a sima diétával és sporttal a hármas kezelésből (nem gyógyszerezett)és javulni fog a helyzet. A dokim fogalmazott úgy, hogy "kezdetleges" a dolog, mert az értékeim a megengedhető határán mozognak vészesen. Ennyi történt. Attól még egy bunkó vagy.
2014. máj. 27. 21:06
 63/75 anonim ***** válasza:
28%

Lehet hogy ő bunkó,de te meg könnyűvérű :)

A te korodban már felelősségteljesebbnek kéne lenni és nem minden hülyegyerekkel összekefélni és gyereket csináltatni!De a te életed úgy teszed tönkre ahogy akarod,mi csak a többiekért aggódunk!Mert látom lennél olyan önző hogy nem szólnál az apjának...

2014. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 A kérdező kommentje:

De mivel ő is "összekefél minden jöttmenttel" és "gyereket csinál", ezért érte sem kell aggódni, hiszen ő sem a "többiek"-be tartozik.


Szerintem ez nem korfüggő, részletesen leírtam, hogy augusztus óta semmi sem volt, ez meg egy bohókás este volt, amikor végre elengedtem magam, és ennyi történt. Nem össze-vissza izélgetek mindenkivel.:)

2014. máj. 27. 21:14
 65/75 anonim ***** válasza:
93%
Aha és ő akkor meg is állapította, hogy emiatt vetéltél el. Okos. És még mindig nem vagyok bunkó. Tudod, hogy a te fájdalmadat enyhítsd, szülsz egy gyereket, aki apa nélkül nő fel, mert még egy nagy numera se lehettél, ha a haverod kakil rád,biztos szuper élete lesz szegénykének csonka családban, egyévesen már másra bízva, mert anyukának ezerrel robotolnia kell, hogy fel tudja nevelni. Pluszban, egy embert apává teszel, aki normálisan védekezett és nem tud ellene tenni. A kis eszedben meg se fordul, hogy a hormonok felborulnak és szeretnéd, ha a gyerekednek lenne apja, aki látogatja stb., de persze ha ő nem akarja, gondolom ő is bunkó lesz.Szóval mielőtt bárkit is bunkózól, inkább nézz magadba te szerencsétlen önző idióta.
2014. máj. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 A kérdező kommentje:
menj már át a "szexualitás" kategóriába, ott tudsz szpemmelni nyugodtan, de ez egy tényleges kérdés!
2014. máj. 27. 21:21
 67/75 A kérdező kommentje:
"mert még egy nagy numera se lehettél, ha a haverod kakil rád" ezt most nem fogom bizonygatni, hogy ez nincs így, egy frusztrált tizenéves fiúnak, de egyáltalán nem kakilunk egymásra, ugyanannyira jóban vagyunk, mint előtte:)
2014. máj. 27. 21:22
 68/75 anonim ***** válasza:
24%

Tudod a gyerek nem játék!

Nagy felelősség,de az benned meg nincsen!

Szerintem nem vagy terhes....beképzeled magadnak!

Remélem ha megellesz akkor legalább tudsz annyira változni hogy csak a gyerek érdekit nézd!

2014. máj. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 A kérdező kommentje:

Szerintem terhes vagyok, hiszen a teszt teljesen egyértelmű.


Azt írod: "megellesz" és "érdekit", nos igen. A nálam okosabb emberek tanácsát mindig szívesen fogadtam el. Szóval köszönöm, megpróbálok felelősségteljes lenni (ami egyébként vagyok, hiszen nem vetetem el Őt), ahogy tanácsoltad.

2014. máj. 27. 21:34
 70/75 anonim ***** válasza:
44%
Nem vagyok frusztrált 10 éves fiú, de "A sráccal azóta nem is beszélünk, néha egy-egy semleges emailt váltunk", most már tök jóban vagytok, enyhe IR-ed van, ami egy kis kezeléssel elmúlt, nézz utána, ha nem változtatsz életmódot kiújul, mert ez kezelhető, nem gyógyítható. Szerintem olvass vissza mielőtt válaszolsz, mert belezavarodsz a végén.
2014. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!