Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok neki, hogy...

Ti elmondanátok neki, hogy kisbabát vártok?

Figyelt kérdés

Van egy haverom, akivel együtt voltunk egyik este, védekeztünk mind3 alkalommal, mégis terhes maradtam. Már 4 napja késik, a tesztem egyértelmű.


Az a tervem, hogy hazaköltözöm anyuékhoz vidékre, és első évben otthon maradok a gyerekkel, aztán ha visszajöttem a munkahelyemre, visszaköltözünk Bp-re a kicsivel. (nem keresek rosszul)


A sráccal azóta nem is beszélünk, néha egy-egy semleges emailt váltunk, én nem akarom a pénzét, vagy hogy gyanúsítgasson, hogy direkt csináltam, vagy ilyesmi.


Akkor szükséges vele közölnöm? Már most? Vagy csak ha megszületett? Elvetetni nem fogom semmiképpen, augusztusban elvetéltem az exem babájával, ez a baba az ajándékom azért a fájdalomért.:/


27 L


2014. máj. 21. 11:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 A kérdező kommentje:

Jaj kis buta, ne szpemmelj már tényleg, annyira ciki. Bár én imádom ezt egy dolgos munkanap után!:)


"Nem vagyok frusztrált 10 éves fiú"


De igen.


"A sráccal azóta nem is beszélünk, néha egy-egy semleges emailt váltunk", most már tök jóban vagytok"


Szerintem ez kimeríti a tök jóban vagyunk fogalmát: emailezni szoktunk, meg fb cseten beszélni, meg moziba járni, ez nálam a semleges haverság. Igazad van, lehet hogy nem gondoltam át, hogy 10 éves fiúk is olvassák a kérdést.


"enyhe IR-ed van, ami egy kis kezeléssel elmúlt"


Nem, nem kezelte, diétázni kellett. csináltad volna helyettem, nem beszélnél ilyen könnyen. nem volt a gumicukor többé része az életemnek.

2014. máj. 27. 21:46
 72/75 anonim ***** válasza:
Ha 10 éves fiúcska lennék, tavaly nem vetéltem volna. Terhességi cukrom volt, nekem feleslegesen magyarázod a diétát. Váltani semleges emailt a biztosítómmal szoktam, nem a jóban lévő haverjaimmal. De felesleges reagálnod a kommentjeimre, mert már nevetségesen szánalmasnak tűnsz.
2014. máj. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
Nem javasolta senki hogy vetesd el a nemlétező gyereked,a teszt az pedig hazudhat,menj el dokihoz is,ő majd úgy is megmondja a tutit.Vagy félsz egy kis kivizsgálástól?
2014. máj. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem olvastam el az összes választ, csak párat.

Nem szeretnélek riogatni, de a pozitív terhességi teszt és menstruáció kimaradása/zavara cisztára is utalhat. Csak azért jutott eszembe, mert írtad, hogy védekeztetek. De remélem nem ez a probléma.

A kérdésedre a válaszom pedig az, hogy mindenképp mondd el neki!

Én mondjuk várnék vele 12hétig. Ha nem szeretné a babát, akkor nem ír apaságit, így majd a Te nevedet kapja a baba.

Add meg neki a lehetőséget, hogy eldöntse mit szeretne.

Nyugodt és boldog babavárást!

2014. máj. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
41%

Ahahahhaa...szakadok. Hát ez jó volt igy a nap végére :D Hajrá kérdező,ne hagyd magad,jól csinálod. A bunkóság ott kezdődik amikor másról alkotunk véleményt és más dolgába szólunk bele,holott ezt ő nem is kérte. Sepregesse csak mindenki a saját háza táját és válaszoljon a kérdésre,de tovább nincs értelme belemenni.

Szal kedves kérdező,szerintem mond el neki.

Üdv és minden jót,ne foglalkozz a sok hülyével,közük nincs hozzá,h kivel érzed jól magad.

2014. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!