Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleménytek arról, hogy...

Mi a véleménytek arról, hogy a védőnő szerint ha a bölcsis beszoktatás nagyon nehéz, mert a gyerek hetekig sir, és semmivel nem lehet megnyugtatni, akkor ne vigyem, mert pszihésen sérülhet a gyerekem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 11:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 A kérdező kommentje:
2 hete járunk,és ugye úgy kezdtük,hogy bent voltam,majd ki-ki mentem.De ahogy kimegyek, a fiam rángatja az ajtót,és nem akar játszani,csak utánam sir.Megnyugtatni nem tudják.Nem hagytam még ott,minden nap próbálom azt,hogy kimegyek,várok,és ha nagyon hisztizik,visszamegyek.Félek hogy sérül ettől.Nagyon akaratos és nagyon félős gyerek.Másfél éves.Dolgoznom kell.Nem tudom mitévő legyek.
2015. szept. 3. 11:18
 2/67 anonim ***** válasza:
93%
Es akkor mit javasolt az okostoni, hova rakjad a gyereket ?
2015. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim ***** válasza:
24%
Azt, hogy igaza van. A bölcsőde vészmegoldás, ha anyagi gondban van a család és vissza kell menni dolgozni. Egy gyereknek nem érdeke ilyen korán kiszakadni a családi körből. Ha nem bírja, akkor nem szabad erőltetni.
2015. szept. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 A kérdező kommentje:
de mi van ha mondjuk még 5 éves korában se birja.akkor addig ne dolgozzak?vagy mi az a kor amikor már nem "kicsi"hozzá?Amugy ha most nem megyek vissza elvesztem az állásom.
2015. szept. 3. 11:20
 5/67 anonim ***** válasza:
55%

2- es vagyok. Amig ott vagy , addig hisztizik. Utana megszokja ha elmesz.

Gyerekapolo vagyok, a korhazban a gyerekek ugyanezt csinaljak. Ejjel nalunk nem lehet szulo ( fertozo osztaly ) , es ahogy nincs ott a szulo , teljesen mashogy viselkednek! Nagyon ugyesek am

2015. szept. 3. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 A kérdező kommentje:
Szóval akkor nem sérül ettöl?Csak azért kérdem,mert félek hogy utána még kezelhetetlenebb lesz.Nagyon sir,kipirosodnak a szemei,és nem hagyja abba,amig fel nem veszem.
2015. szept. 3. 11:23
 7/67 A kérdező kommentje:
de 3-as válaszoló nem értelek.ki mondta hogy nálunk nem vészmegoldás?honnan tudod hogy nem azért kell visszamennem mert nem tudunk megélni?
2015. szept. 3. 11:24
 8/67 anonim ***** válasza:
22%

Mennyi idős? Nagy különbség van egy másfél éves és egy ötéves között. Lehet ezt ironikusan mondani, de náluk fél év is sokat számít. Más munkahely, otthoni munka, stb.

Vagy... otthagyod és majd betörik. Most komolyan, mit vársz? Egyértelműen nem készült fel erre, és sajnálatos, hogy menned kell dolgozni, de azért vállaltál gyereket, hogy a legjobbat add neki. Ez neki nyilvánvalóan rossz. Más megoldást kell keresni, ha két hét alatt nem tudta elfogadni, akkor nem hiszem, hogy pont most hirtelen minden rendbe jönne. Sérülni fog, de ne félj, előbb-utóbb betörik majd. Aztán majd meglátod, mi lesz belőle.

2015. szept. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 A kérdező kommentje:
aha 8as akkor árvereztessem el a lakásomat és menjünk az utcára?egyedül nevelem mert az apja lelépett.nincs hova mennünk.szép vagy mondhatom.szégyelld magad.
2015. szept. 3. 11:26
 10/67 anonim ***** válasza:
87%
Hát te nem vagy normális kedves utolsó. Ha kénytelen visszamenni dolgozni mégis mi mást csinálhatna a gyerekkel?
2015. szept. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!