Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleménytek arról, hogy...

Mi a véleménytek arról, hogy a védőnő szerint ha a bölcsis beszoktatás nagyon nehéz, mert a gyerek hetekig sir, és semmivel nem lehet megnyugtatni, akkor ne vigyem, mert pszihésen sérülhet a gyerekem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 11:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 A kérdező kommentje:
nem.o irt egy nagyon durva kommentet erre irtam hogy elmebeteg.tehat o kezdte.de egy kerdes miert torvenyszeru az hogy az az igazsag amit te gondolsz????en ezt nem ertem.TE ugy gondolod hogy ez az igazsag.masok ahogy itt lattad a kommentekebol maskepp gondoljak.erted?miert faj az igazsag?szamomra nem ez az igazsag.ahogy mas kommenteloknek se.ez szamodra felfoghatatlan hogy masok maskepp gondoljak ezt?
2015. szept. 4. 20:08
 62/67 anonim ***** válasza:
Mit? Hogy a gyerekednek most rossz? Ebben nagyjából mindenki egyetértett. Elhiszem hogy fáj, elhiszem, hogy lelkiismeret furdalást okoz, de te is tisztában vagy ezzel, ugye? Nem gondolod, hogy a gyereked ezt most élvezi. Én is azt írtam egyébként, hogy nem lesz ettől lelki sérült, de most ebben az eddigi 2 hétben nem jó neki. Egyébként szerintem is rosszul csináljátok, nem lenne szabad visszamászkálni minden sírásra. Mondjuk ezt inkább a gondozónőknek kellene tudniuk.
2015. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 A kérdező kommentje:
Igen.mondtak a gondozonok hogy ne menjek vissza.de nagyon sajnalom ot es nagyon faj hogy igy sir.menjek el es hagyjam ott az jobb neki?es meddig?
2015. szept. 4. 20:43
 64/67 anonim ***** válasza:
Hallgass a gondozókra. Elhiszem hogy sajnálod, de ezzel nem teszel jót neki.
2015. szept. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:
A gondozónők megmondják, mennyi időre hagyd ott. De tényleg gyere el. És bízz bennük, nem egy, nem két gyereket szoktattak már be.
2015. szept. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 A kérdező kommentje:
ok.kénytelen leszek ott hagyni.:(
2015. szept. 7. 08:44
 67/67 anonim ***** válasza:
Szia. Mi lett veletek azóta?
2023. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!