Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi a véleménytek arról, hogy...

Mi a véleménytek arról, hogy a védőnő szerint ha a bölcsis beszoktatás nagyon nehéz, mert a gyerek hetekig sir, és semmivel nem lehet megnyugtatni, akkor ne vigyem, mert pszihésen sérülhet a gyerekem?

Figyelt kérdés
2015. szept. 3. 11:15
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem érdekli őket annyira, mert őket is így nevelték, másképp vannak szocializálódva. És ott sem egyforma minden gyerek, van akinek könnyen megy. De tulajdonképpen mit vársz? Mit kellene mondanunk.
2015. szept. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:
Jaj 29-es ne nevettesd ki magad mindenki nem dolgozik otthon az azért elég érdekes lenne....és az is ritka hogy 1 fizetésböl élnek évekig.Nem gondolom hogy Magyarországon lenne csak jó a szülő gyerek kapcsolat és külföldön meg nem kötödnének egymáshoz.Ez kicsit most olyan mintha azt akarnád mondani Magyarországon jó minden és Angliában minden család szörnyen ridegül él együtt mert 9 hósan az anya dolgozni kényszerül.Te is tudod hogy ez elég butaság.
2015. szept. 3. 12:47
 33/67 A kérdező kommentje:
Én nem gondolom hogy arrogáns lennék.Csak most hogy nem tudtok erre mit irni(mármint hogy külföldön ez mégis működik valahogy)most engem támadtok.Pedig külföldön ez mégis müködik.Hiába haragszotok most ezért rám.Ez az igazság.
2015. szept. 3. 12:50
 34/67 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem támadott, csak leírtuk, hogy a TE gyereked MÉG valószínűleg nem érett a bölcsire. Az enyém sem volt az. Nagyszülőkkel oldottuk meg, aztán két év 3 hónaposan gond nélkül beszokott. Nem értem miért veszed támadásnak. Talán azért, mert neked is lelkiismeretfurdalásod van, és önigazolást keresel? Ezért viszont nem mi vagyunk a hibásak. Próbálj megbékélni a helyzettel. Amúgy több rokonunk él külföldön, és barátok is. Az infók tőlük származnak. Van aki azért jött haza Angliából, mert baromi drága a bölcsi, és nem érte meg kint maradni, mert a többlet amit kerestek elment a két gyerek bölcsijére, és nincs is egész napos felügyelet. És ott is van amelyik gyerek üvölt, de ugyanúgy ahogy neked, az ottaniaknak sincs választásuk. Ettől még a helyzet nem jó. De én befejeztem, veled, mert nem tudsz értelmesen megnyilatkozni, csak fröcsögni, pedig senki nem bántott.
2015. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
én is megoldanám nagyszülőkkel csak sajna már nincsenek....:(
2015. szept. 3. 12:59
 36/67 A kérdező kommentje:
amugy meg ha nem birja megszokni babyittert fogok neki keresni otthonra.ugyhogy nem keresek igazolást arra hogy jól teszem ha beadom ahogy itt sokan irják.
2015. szept. 3. 13:00
 37/67 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem csak rosszabb a helyzett ezzel a beszoktatással, hogy hetekig ott van az anyuka is, kimegy, visszajön. Nincs értelme. Elviszed, otthagyod, értemészés kész. Pár napot sír, aztán megszokja.
2015. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:
egyébként 35-ös én nem bántottalak téged egy szóval se.és kösz a válaszokat.
2015. szept. 3. 13:01
 39/67 anonim ***** válasza:
100%
Azt áruld el nekem, hogyha A-tól Z-ig végig vesszük, és teljese kisalátázzuk az Angliai bölcsiket, élethelyzeteket, gyerekpszichológiát ... Az a te problémádon Magyarországon hogy segít?
2015. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
64%

A gondozónénije milyen? Bízol benne? Ő hív vissza a csoportba, vagy te nem bírod hallgatni a sírást és bemész? Mi is most kezdtük a bedzoktatást, 1,5 éves a lányom. Nekünk mondták, hogy készüljünk fel nagyobb hisztikre is, de mindig várjunk, először a gondozónő megpróbálja megoldani, elterelni a figyelmét, és csak ha minden kötél szakad, akkor hívják be az anyát.

Egyébkénk anyum is bölcsiben dolgozik, van olyan gyerekük, aki még hónapok után is üvölt, nincs mit tenni, előbb-utóbb megszokja. Szerintem az se megoldás, hogy otthon vagy vele az idők végezetéig, ha ilyen típus a gyerek, akkor az ovis beszoktatás se lenne könnyebb pár év múlva.

Keményítsd meg kicsit a szíved, hagyd hogy a gondozónő a bizalmába férkőzzön és lecsillapítsa a fiadat.

2015. szept. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!