Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvosi rendelőben rohangáló,...

Orvosi rendelőben rohangáló, csapkodó, fetrengő gyerek. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy találkoztatok már ilyennel,de nemrég az orvosi rendelőben egy gyerek ordított,őrjöngött,fetrengett és az anyja nem szólt semmit rá.Megértem ha játszik egy gyerek,de ezt már soknak tartom,Ti találkoztatok már ilyennel?

Külső szemlélőként mit lehet tenni? Az anyja nem foglalkozott vele...



2016. nov. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
85%
Èn szoktam szólni, hogy hallgattassa el. És nem csak én, sokan szoktak szólni. Azért munka után, pláne a rendelőbe a francnak van kedve ezt hallgatni.
2016. nov. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 anonim ***** válasza:
83%

"Ti találkoztatok már ilyennel? "


Áruház,bolt.

2016. nov. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/70 anonim ***** válasza:
61%

Sokszor nem a gyerek hülye, hanem a szülő. Óvatosan szólj rá a kölökre. Megtettük egyszer, és bírósági feljelentést tett az anyja, mert "lelkileg" sérült a gyerek, korlátoztuk a mozgásában, egyéniségében.

Lekeversz egy pofont, még le is csukhatnak,mert már tilos bántani a gyereket. A gyereknek jogai vannak, és azt bizony érvényesíteni kell, mindegy milyen felnőtt lesz belőle.

2016. nov. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
74%

Mennyi idős gyerek? Felnőtt vagy gyerekrendelésen?


Én nagyon örülök, hogy a gyerekeim nem csináltak ilyet nyilvánosan, mert bizony akkor sem engedtem volna a hisztinek. Ha megkapja amiért hisztizik akkor később is ezt fogja tenni. Ha nem ér vele célt akkor előbb-utóbb leszokik róla.


Én ha ilyet látok akkor igyekszem bevonni abba amit én csinálok a gyerekemmel - olvasás, játék.

Nagyobb gyereknél szólnék a szülőnek.

2016. nov. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
21%

Gondolkodás nélkül eltörtem volna a karját annak , aki meg meri ütni a gyerekemet.

Az a nyomorult nő pedig valszeg azért ült a rendelőben, mert beteg, nem teázgatni ment. Vélhetően nem volt kire bíznia a gyerekét, különben nem vitte volna a taknyos, krákogó, beteg felnőttek közé. Ha egész nap, vagy napok óta betegen foglalkozott egész nap az örökmozgó gyerekkel, örült, hogy lyuk van a fenekén...

2016. nov. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
77%
Édesem, te hülye vagy. Egy gyerek nem attól lesz hiperaktív és kezelhetetlen, mert valaki egy pár napos betegség alatt nem foglalkozott vele. Hanem mondjuk azért, mert soha nem foglalkozott vele...
2016. nov. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
35%

Nem szoktam szólni. Nyilván az anyuka fejében sem az van, hogy jaj de jó hogy így viselkedik a gyerekem. Csak tudod, ha nem szól rá,akkor azért hülye, ha szól akkor meg azért.

Ha tehetem magam elé engedem, vagy ha végképp nem bírom, akkor fülesen zenét hallgatok.

2016. nov. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
58%
Nem kéne a válaszokat törölgetni.
2016. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
91%

Milyen ideillo kulcsszavak;)


Nem erdekel mas neveletlen gyereke.

2016. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
16%

"Egy gyerek nem attól lesz hiperaktív és kezelhetetlen, mert valaki egy pár napos betegség alatt nem foglalkozott vele."

Látszik, hogy életedben nem láttál még közelről egyet se. Talán jobb is így. Édesem...:-)

2016. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!