Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvosi rendelőben rohangáló,...

Orvosi rendelőben rohangáló, csapkodó, fetrengő gyerek. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy találkoztatok már ilyennel,de nemrég az orvosi rendelőben egy gyerek ordított,őrjöngött,fetrengett és az anyja nem szólt semmit rá.Megértem ha játszik egy gyerek,de ezt már soknak tartom,Ti találkoztatok már ilyennel?

Külső szemlélőként mit lehet tenni? Az anyja nem foglalkozott vele...



2016. nov. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
79%

Rengeteg jól nevelt, normális, kedves, rendes gyereket ismerek. Ők tudnak viselkedni nyilvános helyen.

Hülye szülőnek hülye a gyereke is. Ilyen egyszerű.

2016. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
46%
Nem szólnék. Biztos az anyjának is kellemetlen. Kisfiam 1,5 éves. Ha beteg vagyok el kell vinnem magammal orvoshoz mert nincs kire bíznom. És bizony ő is szokott hisztizni ha pl nem engedem letépni a plakátot vagy nem játszhat a poroltóval. Volt olyan is hogy az ajtót akarta nyitogatni, nem engedtem neki elment majd mikor látta hogy elmentem onnam vissza szaladt. Irtó kellemetlen volt de ő játéknak fogta fel.
2016. nov. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
27%

Szóval sajátod nincs. Egyik normális, kedves, rendes gyereket se láttad még olyankor, amikor kicsiként épp rossz napja volt. Elárulom, a legtöbb gyerek általában normális, kedves és rendes, jó eséllyel általában a kérdésben szereplő is...Édesem...:-)

No, hajrá, nyomkodjátok a pirosat, legyen karácsonyotok.:D

2016. nov. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 anonim ***** válasza:
19%

Az én gyerekem már ordított, őrjöngött és fetrengett nyilvános helyen. Nálunk ennek két oka lehet: éppen dackorszakos, és valamit nem szabad neki (teljesen normális élettani jelenség), vagy unatkozik/fáradt, és nem tudja kezelni. Első esetben gyerekfüggő, hogy hogyan lehet közbeavatkozni, az én középső lánykámnál pl. az volt az egyetlen megoldás, hogy hagytam őrjöngeni 10 percig, aztán abbahagyta, ha megpróbáltam "nevelni", akkor meg nem.

Második esetben meg az a megoldás, ha a gyereket kiemeljük a szituációból. De, ha az anyuka beteg, és muszáj elmennie az orvoshoz, ez nem megoldható. Mi pl., ha tudom, hogy hosszabb időt kell valahol várakozni, készülök több könyvvel, játékkal, stb., de egy óra nyugton ülés után már nem segít.

2016. nov. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/70 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon debil no az, aki rezzenestelen arccal turi, hogy a gyereke zavarja a rendelest!
2016. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
31%

igen, rengetegen vannak a gyk-n, akik nem segítnek a hisztiző dühös gyermeken. átlépnek felette és hideg zuhany alá viszik, meg ilyenek...

nagyon sok anya a gyerekén éli ki a terror énjét.

2016. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
15%

Hát akkor itt sok anyával nem lennénk jóban :)

Nekem hisztizett már buszon, boltban, fodrásznál, szinte mindenhol. Általában én sem "fegyelmezem". Aki nem bírja elviselni, az pont nem érdekel. Megütné valaki a gyerekemet? Azt hiszem, nem úszná meg egy sima rendelővel az ellátást. Ne haragudj, de ha ilyen érzéketlenek vagytok, akkor bosszankodjatok magatokban vagy tűnjetek onnan!

2016. nov. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
88%
Akkor mit csinalsz? Karba tett kezzel nezed a musort?
2016. nov. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
84%

Már ne is haragudj, de neked kellene úgy megnevelned a gyereked, hogy másokat ne zavarjon. Nem értetek és nem a gyerekedért van a világ amiért kipottyantottad, senkinek nem kötelessége elviselni amikor liluló fejjel odavagdossa magát a teszkóban. Szaporodni az egysejtű is tud, ez még önmagában nem érdem ès nem jogosít fel semmire.


Amúgy láttam már jól nevelt gyereket is hisztizni, de van különbség egy 10 perces hiszti és egy vergődős, üvöltős hiszti között.

2016. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
81%
#17 na mamamaci, mert neked több jogod van x helyen ott lenni. A moziban nem ment semmi aznap este?
2016. nov. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!