Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvosi rendelőben rohangáló,...

Orvosi rendelőben rohangáló, csapkodó, fetrengő gyerek. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy találkoztatok már ilyennel,de nemrég az orvosi rendelőben egy gyerek ordított,őrjöngött,fetrengett és az anyja nem szólt semmit rá.Megértem ha játszik egy gyerek,de ezt már soknak tartom,Ti találkoztatok már ilyennel?

Külső szemlélőként mit lehet tenni? Az anyja nem foglalkozott vele...



2016. nov. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
6%
58as! Ez nem ok, ebben a korban ez nem nevelés kérdése! Minden gyereknél előfordul hiszti. Ha pedig nem csapsz rá, vagy nem ordítasz vele, akkor valószínűleg máskor is fog. De ezeknél, puszta szép beszédre nem hagyja abba. Szóval tied vagy azon ritka esetek egyike hogy soha nem hisztizett (akkor ugye nem volt mit nevelned rajta) vagy pedig igenis erőszakosan léptél fel! Valahol sántít a sztorid. De ne izgulj, nem vagy egyedi, itt sok anya akar nagyon okos lenne :D !!! :)
2016. nov. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
54%
Nem léptem fel erőszakosan, csak következetesen. Tudja hogy a rossz viselkedés büntetést von maga után. Tehát ha megyünk valahova, megbeszéljük, hogy ha jól viselkedik, eszünk utána kürtős kalácsot, fagyit, vagy sütit. De ha rosszul viselkedik, akkor nem kap semmit.
2016. nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
18%
Csoda következetes vagy!
2016. nov. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
24%
, ....
2016. nov. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
71%
Te meg csoda hülye!
2016. nov. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
29%

Őszintén érdekel, hogy miért? Pusztán azért mert nem egy nevelési módszert tartunk megfelelőnek? Komolyan ezért? Akkor mit fog "nevelni" a gyerekedbe? Hogy mindenki, aki máshogy látja a dolgokat az hülye? Vagy mi? Mert valójában ennyit tudsz rólam. Hogy nem értünk egyet a gyereknevelésben! Ebből levonni a következtetést, hogy hülye lennék, hát elég sekélyes összefüggés.

Amúgy pedagógus vagyok és remélem, hogy olyan szülőkkel, mint te kevésszer lesz dolgom :)

2016. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
49%
Szeretem ezt az oldalt. Itt mindenki tud gyereket nevelni. (Kivéve persze, akinek van.)
2016. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
44%
48%-os, én meg remélem ilyen pedagógusokkal lesz kevésszer dolgom...
2016. nov. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
0%
Az biztos, mert ha megtudom, hogy ilyen szűklátókörű a gyerekem tanára, azonnal viszem máshová.
2016. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
54%
A jo viselkedes utan jaro jutalom felnottkorban durva taplalkozasi zavarokhoz vezet.
2016. nov. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!