Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvosi rendelőben rohangáló,...

Orvosi rendelőben rohangáló, csapkodó, fetrengő gyerek. Ti mit tettetek volna?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy találkoztatok már ilyennel,de nemrég az orvosi rendelőben egy gyerek ordított,őrjöngött,fetrengett és az anyja nem szólt semmit rá.Megértem ha játszik egy gyerek,de ezt már soknak tartom,Ti találkoztatok már ilyennel?

Külső szemlélőként mit lehet tenni? Az anyja nem foglalkozott vele...



2016. nov. 10. 19:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
86%

Nem lehet szükségem herepótlékra, mert nő vagyok. :D bár elhiszem, hogy neked mint tenyèszkancának nehezedre esik megérteni, hogy a gyereket nemcsak kicarni kell tudni hanem nevelni is...érdekes, sok anya hozzászólt akinek normális a gyereke, neked meg az a normális ha a kölköd habzó szájjal veri magát a földhöz és vörös fejjel üvölt.


Mint mondtam, nem csak 1 kutyám van. Bár igen, gyorsan megy az idő sajna, olyan mintha tegnap lett volna kölyök. Viszont a kölyökkutyám is 1 hét alatt megtanulta mi az, hogy nem szabad. Vagy több esze van mint a gyerekednek (ki mit örökölt) vagy az èn nevelési módszerem jobb.

Na ilyesmi szemèlyeskedés. Ha ragaszkodsz hozzá tudom még fokozni. ;)

2016. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
97%
Nem drága 49-es az én gyerekeim tudnak viselkedni orvosnál boltban mindenhol.Ha nagy ritkán hisztiztek meg lehetett őket nyugtatni. De ezt neked hiába magyarázom neked az a normális ha a gyerekeid állatként visrlkednek.
2016. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
6%

Az ilyen anyák, mint ti igazi idegbetegek lehetnek :) Szomorú, hogy egyetlen gyereknevelési módszernek az erőszakot találjátok. Sajnállak titeket, de komolyan! Egy hisztiző gyerek ennyire ki tud borítani titeket vagy az anyja? Kezeltessétek magatok, mert mi lesz ha a gyerekeitek például kamasz lesz? Agyonveritek? Ugyanis akkor nem lesznek ezek a védtelen kicsik, akiket szabadon szidhattok, üthettek. Akkor mi lesz? Gondoljátok, hogy azt az időszakot is majd mintamódjára élitek meg? Gondoljátok? Na ezért sajnállak titeket megint! Mennyi csalódás lesz, ha ezt komolyan elhiszitek. Akkor majd megértitek, hogy egy kis hiszti az orvosi rendelőben igazából semmi!

Aki ilyen agresszívan reagál, annak problémái vannak és valójában nem a gyerekkel, hanem az idegrendszerével. Persze mindent meg lehet magyarázni! Kezdjétek!!! :D

2016. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó te komolyan hülye vagy:hol olvastad hogy verem a gyereket?Pont írtam hogy normális ember nem üti meg sem a sajat sem a más gyereket.Nem csak a két véglet van:a verem a gyereket meg a mindent megengedek neki.De ezt a te kis csökevényes agyadnak itt hiába próbáljuk megmagyarázni.Na persze könyebb szarni a gyerek fejére mint megnevelni.
2016. nov. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
3%

Én nevelem a gyerekemet, csak olyan módszerrel, amit a te kis csökevényes agyad nem érthet meg! Azért, mert rá sem ütök, nem ordibálok vele, nem rángatom- ráncigálom, stb... Ettől még nevelem és hidd el, vagyok LEGALÁBB olyan jó anya, mint aki az "Én nevelem a gyerekemet!" szöveget tolja! Az, hogy neked nincs ideged a "nyugodt" neveléshez, nem jelenti azt, hogy aki nem idegbeteg, és nem mondogatja, hogy "Én nevelem a gyerekem", az nem nevelné a gyerekét!

Igazából szerintem sokkal nehezebb így nevelni, mint odamenni és "leosztani" a gyereket vagy rácsapni. Nyilván nehezebb, mert itt a legtöbb anyának nyilván nem menne a kommentek alapján.


Egy korábbira: igen, ha butának nevezed, vagy rossznak azzal azonosítod a tettével. Nyilván ha most nem teszed hozzá, hogy butaSÁG amit csináltál, akkor még ennyire sem. ÉS akkor már érteni fogja, hogy butázod, rosszazod le. És igen, ezzel rombolod a lelkivilágát. De te tudod! Te "legalább neveled a gyereked". :D

2016. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
96%
55-ös, vjaq, neveled. Gondolom te is azt a nevelési elvet követed, aminek lényege hogy a gyereknek mindent szabad, csak a kis lelke ne sérüljön. Na a te gyerekedből lesznek azok a kamaszok akiket egyből löknék le a Taigetoszról.
2016. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
84%
Akkor megkérlek másold be ahol azt írtam hogy ordibálni veszekedni kell a gyerekkel.
2016. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem szoktál ráütni és nem is kiabálsz vele akkor igazából szinte ugyanúgy neveljük őket, nem igaz? :D
2016. nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó, ha a te gyereked fetreng és üvölt nyilvános helyeken, akkor nem, nem ugyan úgy neveljük, az enyém tud viselkedni, pedig most lesz majd januárban három. Volt hogy ő szólt rá egy ilyen kisfiúra.
2016. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
79%
Fentebb màr kifejtettem hogy van egy arany középút a tettlegesség és a gyerekre mindent ráhagyás között.De úgy látom ez nem ér el az agyadig.
2016. nov. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!